Trwają zapisy na feryjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Kurs programowania – Piotrków Trybunalski!

Dzieci i młodzież z Piotrkowa Trybunalskiego (i okolic) zachęcamy do zapisania się na kurs programowania z Gigantami. To okazja, aby przyjemnie spędzić czas, a jednocześnie nauczyć się tworzenia gier, aplikacji czy stron na bazie samodzielnych projektów. Rozwijamy pasję, zapewniamy rozrywkę, wspieramy się, a jednocześnie zdobywamy umiejętności przydatne w szkole i w przyszłej pracy zawodowej. Nasze kursy ułatwiają start w dorosłe życie, wyposażają w kompetencje poszukiwane przez pracodawców! 

Piotrków Trybunalski

Zapisy i terminarz

Oferta naszych kursów programistycznych jest podzielona pod kątem tematyki oraz wieku uczestników. Każdy chętny wybiera konkretny kurs tematyczny, który najlepiej odpowiada jego zainteresowaniom. Młodzi ludzie uczą się w grupach rówieśniczych, w których różnica wieku między uczestnikami wynosi maksymalnie 2 lata.

Jaka jest tematyka kursów programowania w Piotrkowie Trybunalskim?

Łącznie w naszej ofercie znajduje się kilkanaście tematycznych kursów związanych z programowaniem i nie tylko. Można je podzielić na kilka kategorii.

 • Programowanie gier komputerowych – podstawy dla najmłodszych (np. język Scratch, Minecraft), dla nieco starszych programowanie w języku Lua na Roblox oraz dla nastolatków – tworzenie gier na silniku Unity w języku C#.
 • Programowanie stron internetowych – dla uczniów w różnym wieku. Za pomocą HTML, CSS i JavaScript uczestnicy kursu tworzą proste strony oraz bardziej rozbudowane, interaktywne serwisy i platformy.
 • Tworzenie programów i aplikacji – to zajęcia projektowe dla młodzieży. Uczestnicy uczą się profesjonalnych języków programowania (Python, C#) i w nich piszą działające, użyteczne aplikacje. Kursy przygotowują do podjęcia w przyszłości pracy zarobkowej na stanowisku programisty.
 • Hacking i cyberbezpieczeństwo – ważne zajęcia nie tylko dla przyszłego programisty, ale dla każdego, kto zamierza pracować lub tworzyć w internecie. Uczniowie poznają tajniki hackingu, aby móc przeciwdziałać atakom hakerów i skutecznie chronić np. własne serwisy internetowe.

 

Zapisz się na kurs

Czego uczą się uczestnicy kursu programowania w Piotrkowie Trybunalskim?

Poza wiedzą i doświadczeniem w obszarze programowania i nowych technologii na każdym kursie kładziemy nacisk na rozwój tzw. kompetencji miękkich. Są to pewne cechy osobowości oraz umiejętności, które przydają się w każdym aspekcie dorosłego życia – niezależnie od wybranego zawodu czy kierunku rozwoju. To na przykład:

 • rozwój wyobraźni i kreatywności,
 • umiejętność myślenia analitycznego i logicznego,
 • łączenie logiki z kreatywnością,
 • rozwiązywanie problemów (od szukania rozwiązania po jego wdrażanie),
 • niezrażanie się porażkami i naprawianie swoich błędów,
 • organizacja pracy (także projektowej i zespołowej),
 • wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celu,
 • ciekawość świata i chęć nieustannego rozwoju osobistego,
 • praca pod presją czasu.

Jaki przebieg ma kurs programowania w Piotrkowie Trybunalskim?

Kursy programowania w Piotrkowie Trybunalskim są podzielone na semestry – kolejny semestr kursu to wyższy poziom, a zatem poszerzanie wiedzy i umiejętności. Po ukończeniu pierwszego semestru można od razu zapisać się na kolejny, ale żaden z uczniów nie ma takiego obowiązku i może zrezygnować z dalszej nauki. Również po każdych pierwszych zajęciach można wypisać się z zajęć bez ponoszenia kosztów.

Niezależnie od tematyki kursu i wieku uczestników nauka ma wymiar praktyczny – młodzi ludzie ćwiczą zagadnienia na przykładach oraz pracują na projektach. Te projekty mogą później rozwijać i udostępniać w sieci lub włączyć do portfolio przy okazji rekrutacji na praktyki czy staż zawodowy.

Zajęcia na kursie programowania w Piotrkowie Trybunalskim prowadzą nauczyciele programiści, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje i od lat pracują z młodzieżą. Każdy nauczyciel jest do dyspozycji ucznia i może z nim popracować także w sposób indywidualny.  

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Czytaj

Lekcje programowania dla dzieci - kiedy zacząć?

Czytaj

Jak zacząć przygodę z programowaniem gier?

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst