Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty programistyczne Koduj z Gigantami! Sprawdź!

UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ W STALOWEJ WOLI

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

Trwają wczesne zapisy na kursy stacjonarne i online startujące po feriach.

Mamy tylko 50 wolnych miejsc!

Dołącz już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę w Stalowej Woli odpowiada Grzegorz 😊

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania

7 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w 94 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 12 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 (Scratch + Kodu Game Lab)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C# lub w Pythonie semestr 1

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C# lub w Pythonie semestr 1

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.


Sprawdź grafik zajęć stacjonarnych

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: luty-marzec 2023 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: luty-marzec 2023 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Stalowej Woli?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Chcesz zapewnić miejsce Twojemu dziecku?

Już teraz dokonaj rezerwacji na semestr wiosna-lato 2023

Mamy tylko 50 wolnych miejsc!

Rezerwuj

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Stalowa Wola

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python – to te dwa najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Stalowa Wola

Chętne dzieci i młodzież ze Stalowej Woli czy okolic (w wieku 7-18 lat) zapraszamy na zajęcia Gigantów Programowania – uczymy się kodować gry, aplikacje i strony w profesjonalnych językach, m.in. C# i Python, na autorskich projektach. Świetnie się bawimy, a przy tym zdobywamy praktyczne i rozległe kompetencje, które są poszukiwane na rynku pracy. Stawiamy pierwsze kroki w zawodach „przyszłości” – wymagających, ale ciekawych, satysfakcjonujących i dobrze opłacanych.

Jakie organizujemy kursy programowania w Stalowej Woli?

Proponujemy kilkanaście tematycznych kursów do wyboru – dla maluchów i dla młodzieży, dla początkujących i tych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności. Dla każdego ucznia mamy propozycję, która pokryje się z jego zainteresowaniami czy planami na przyszłość. Ogółem są to cztery duże grupy tematyczne kursów.

 • Gry komputerowe. Program szkolenia jest dopasowany do wieku uczniów – najmłodsze dzieci (7-8 lat) programują w Scratchu, starsze poznają Python na przykładzie gry Minecraft i kodują w języku Lua na znanej platformie Roblox. Młodzieży proponujemy profesjonalny silnik do gier Unity i język C#.
 • Strony internetowe. Programujemy w HTML, CSS i JavaScript, korzystając z profesjonalnych narzędzi. Zgłębiamy też tajniki projektowania witryn, zasad UX/UI i zarządzania stronami. Uczymy się zadbać o bezpieczeństwo pracy. Od prostych stron przez rozbudowane platformy i sklepy po aplikacje!
 • Języki programowania. C# i Python to języki profesjonalne: ich znajomość jest poszukiwana na rynku pracy, są też wyjątkowo uniwersalne. Od tworzenia gier aż po programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (programista CNC) – języki programowania to klucz do wielu drzwi zawodów „przyszłości”!
 • Cyberbezpieczeństwo i inne. Z programowaniem wiążą się takie dziedziny jak cyberbezpieczeństwo, grafika, analityka czy tworzenie baz danych. Nasze szkolenia w Stalowej Woli z tych obszarów to świetne uzupełnienie wiedzy dla młodego programisty, ale też pierwszy krok na drodze to tego typu zawodów.

Jak przebiega nauka programowania (Stalowa Wola)?

 • Kursy semestralne w małych grupach. Każdy kurs programowania trwa dwa lub trzy semestry, po ponad 20 godzin lekcji w każdym. Ukończenie kursu jest równoznaczne ze zdobyciem zaawansowanej umiejętności programowania w danej dziedzinie. Przy tym nie spieszymy się – mamy czas na doskonalenie umiejętności, nie odczuwamy presji. Uczestnicy tych samych są rówieśnikami.
 • Praktyka, własne projekty, zabawa. Uczymy się tylko w praktyce, czyli po prostu programujemy (w zależności od tematyki szkolenia) gry, aplikacje czy strony, w konkretnym języku, m.in. C#, Python, korzystając z profesjonalnych narzędzi. Większość naszych zajęć ma charakter projektowy – kursanci tworzą autorskie programy. Uczymy się przez zabawę i dbamy o elementy rozrywki!
 • Szkolenia z nauczycielem programistą. Kurs programowania w Stalowej Woli prowadzi zawodowy programista, który ma kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wyróżnia go indywidualne podejście do ucznia i znajomość potrzeb młodych ludzi. Nie tylko uczy – także wspiera, motywuje do pracy, poszerza horyzonty i docenia. Odgrywa rolę trenera-mentora.

Programowanie dla dzieci, Stalowa Wola – dlaczego warto?

Giganci Programowania to coś więcej niż usługi szkoleniowe, to prawdziwa szkoła – z własną kompletną ścieżką edukacji dla przyszłych programistów. Rozległe praktyczne kompetencje programistyczne naszych uczniów pozwalają im dalej kształcić się w zawodzie (studia informatyczne, szkolenia zawodowe – np. kurs CNC) lub od razu po szkole podjąć praktyki, staż i pierwszą pracę. W zależności od tematyki realizowanego kursu młody człowiek potrafi samodzielnie programować dany wycinek cyfrowego świata w konkretnym języku.

Nasze kursy przekładają się również na zdobycie tzw. kompetencji miękkich czy cech osobowości, które musi mieć dobry programista. Niejako przy okazji uczymy się więc: łączyć myślenie logiczne z kreatywnym, rozwiązywać problemy, korzystać z wyobraźni, organizować pracę, być dokładnymi, nie zrażać się porażkami itd. Połączenie kompetencji programistycznych „twardych” i „miękkich” to przepis na szybki i wielki sukces! Tak przygotowany młody człowiek nie wypali się, lecz będzie czerpał przyjemność z codziennej pracy i ciągle odkrywał ją na nowo.

Na dodatek szkolenie Gigantów to też świetna zabawa i fajny pomysł na produktywne spędzenie wolnego czasu. Swobodna atmosfera zajęć sprawia, że na naszych lekcjach zawiązują się piękne znajomości i przyjaźnie na całe życie.

Programistyczne zajęcia pozaszkolne, Stalowa Wola – koszty i zapisy

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – kosztuje ok. 1200-1400 zł, a całą tę sumę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są darmowe – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisu na kurs. Organizujemy również krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta dostępna jest w zakładce „Kursy i cennik”. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Miejsce na dodatkowy tekst