Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kurs programowania – Katowice!

Kurs programowania w Katowicach organizowany przez Gigantów Programowania to pozaszkolne zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży od 7. do 18. roku życia. Oferta kursów jest bogata i każdy młody człowiek znajdzie w niej zajęcia o takiej tematyce, jaka najbardziej go interesuje i w której chciałby się rozwijać. To m.in. tworzenie gier, aplikacji, programów i stron internetowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w których różnica wiekowa pomiędzy uczestnikami wynosi najwyżej dwa lata.

Katowice

Zapisy i terminarz

Kurs programowania w Katowicach to sposób na spędzenie czasu w sposób ciekawy, mądry i pożyteczny. Zajęcia rozwijają zainteresowania młodych ludzi i przygotowują ich do podjęcia w przyszłości pracy zawodowej w sektorze IT i nie tylko.

Jaką wiedzę i umiejętności zapewnia kurs programowania w Katowicach?

  • Umiejętności programistyczne. W zależności od tematyki kursu młodzi ludzie uczą się programować różne elementy – gry, programy, aplikacje lub strony internetowe. Uczą się języków programowania i ćwiczą je w praktyce – piszą własne skrypty i pracują z kodem. Poznają także niezbędne narzędzia dewelopera i środowiska programistyczne. Zdobytą i wyćwiczoną wiedzę mogą rozwijać dalej, prowadząc samodzielne projekty.
  • Umiejętności cyfrowe. Uczestnicy kursu programowania w Katowicach uczą się, jak mądrze i efektywnie korzystać z komputera, internetu i nowych technologii. Sporo uwagi przykładamy do bezpieczeństwa w internecie – podpowiadamy, jak się bronić przed zagrożeniami i odpierać ataki hakerskie. Elementy hackingu mają nauczyć młodych ludzi, jak zabezpieczać strony czy aplikacje przed intruzami i co robić w sytuacji zagrożenia.
  • Kompetencje „miękkie”. W pracy programisty zwłaszcza, ale tak naprawdę na każdym innym stanowisku ważna jest nie tylko wiedza i doświadczenie, ale też ukształtowanie charakteru, osobowości. Na każdym kursie programowania w Katowicach dążymy do tego, aby rozwijać w uczniach takie umiejętności jak: myślenie kreatywne i logiczne, rozwiązywanie problemów, organizacja pracy projektowej, uczenie się na błędach, niezrażanie się porażkami i wytrwałość!

 

Zapisz się na kurs

Jak wygląda kurs programowania w Katowicach?

Niezależnie od tematyki i poziomu każdy kurs programowania w Katowicach jest podzielony na semestry. Po ukończeniu pierwszego semestru można zapisać się na kolejny, którego poziom jest już wyższy. Młodzi ludzie mają czas na przećwiczenie nowych umiejętności, a ogólny poziom wiedzy i umiejętności w grupie zostaje wyrównany.

Semestr kursu programowania w Katowicach obejmuje 14 spotkań, z których każde trwa 90 minut. 

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani pedagodzy – nauczyciele programiści z ogromnym bagażem doświadczeń w pracy z młodymi ludźmi. Trenerzy rozumieją dzieci i młodzież, potrafią z nimi rozmawiać i wiedzą, jak rozbudzać w nich pasję. Zawsze indywidualnie wspierają każdego ucznia!

Wszystkie zajęcia kursu programowania mają z góry określony program. Atrakcyjna konwencja lekcji – zabawa, wyzwania, zdrowa rywalizacja – sprawia, że dzieci wprost nie mogą się doczekać kolejnych zajęć! Kursanci uczą się głównie w praktyce. Wiedza jest sprawdzana w bezstresowej atmosferze – podczas teleturniejów i quizów!

Jak zapisać się na kurs programowania w Katowicach i ile to kosztuje?

Aby zapisać się na kurs programowania w Katowicach, należy wypełnić formularz zgłoszenia dostępny na naszej stronie lub skontaktować się z nimi telefonicznie bądź mailowo. Cena semestru kursu programowania to ok. 950-1200 zł. Koszt jest uzależniony od tematyki i poziomu kursu.

Gorąco zachęcamy do zapisania się na kurs i do „przetestowania” go na pierwszych zajęciach. Jeśli nie spodobają się młodemu człowiekowi, może zrezygnować z kursu, co nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań finansowych. Również realizacja drugiego i trzeciego semestru kursu nie jest obowiązkowa.

Cena semestru kursu obejmuje: 14 spotkań po 90 minut (prowadzonych przez wykwalifikowanego nauczyciela, który współpracuje z dziećmi także indywidualnie), dostęp do sprzętu komputerowego oraz liczne pomoce dydaktyczne, które uczniowie otrzymują na własność. 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst