Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Dębica!

Zapraszamy na programistyczne zajęcia pozaszkolne w Dębicy, organizowane przez Gigantów Programowania! Przygotowaliśmy kilkanaście kursów tematycznych, m.in.  tworzenie: gier, aplikacji, stron internetowych, programowanie w danym języku (np. C#, Python) oraz cyberbezpieczeństwo i hacking. To ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat, które odbywają się w małych i rówieśniczych grupach. Mają głównie charakter semestralny i realizują program od podstaw do już zaawansowanego poziomu. Organizujemy też kursy krótkie i darmowe warsztaty.

Dębica

Zapisy i terminarz

Zajęcia z programowania prowadzą nauczyciele-programiści i pedagodzy w jednej osobie, a uczniowie doskonalą swoje umiejętności w praktyce. Poza wiedzą, znajomością języków i narzędzi deweloperskich kładziemy nacisk na rozwój tzw. kompetencji miękkich. Dzieciom gwarantujemy doskonałą zabawę, a młodzieży skuteczne przygotowanie do podjęcia w przyszłości pracy w zawodzie programisty.

Jakie są aktualnie dostępne kursy programowania w Dębicy?

Wszystkie aktualnie organizowane kursy programowania znaleźć można w zakładce „Kursy i cennik”. Zależy nam na tym, aby zapewnić sporą różnorodność tematyczną, tak aby każdy młody człowiek mógł zapisać się na taki kurs, który pozwoli mu rozwijać jego zainteresowania i pasje oraz przygotować się do przyszłej pracy zawodowej w charakterze programisty i w konkretnej specjalizacji.

Tematyka naszych kursów jest również uzależniona od wieku uczestników.

  • Dla dzieci. Najmłodszych zapraszamy na zajęcia z podstaw tworzenia gier i programów, które są realizowane w języku obrazkowym Scratch. Starsze dzieci chętnie korzystają z kursu przeprogramowywania świata Minecraft (również z wykorzystaniem języka Python) oraz ze szkoleń tworzenia gier na platformie Roblox w języku Lua, na których piszą własne skrypty.
  • Dla młodzieży. Kursy organizowane dla młodzieży dotyczą profesjonalnego programowania gier na silniku Unity w języku C#, doskonalenia konkretnych języków programowania (np. Python), tworzenia zaawansowanych aplikacji i serwisów internetowych, a także tajników cyberbezpieczeństwa i hackingu.

Czego uczą się młodzi ludzie na kursie programowania w Dębicy?

Zakres zdobywanej wiedzy i umiejętności zależy od konkretnego kursu – jego celu, poziomu, tematyki i szczegółowego programu, ale również wieku uczestników.

Na każdym kursie serwujemy porządną dawkę wiedzy teoretycznej, która pozwala zrozumieć mechanizmy i zasady programowania konkretnego wycinka rzeczywistości cyfrowej i korzystać z danych narzędzi. Wiedza jest od razu wykorzystywana w praktyce, podczas zadań i pracy na projektach.

Uczestnicy kursu zdobywają rozległą wiedzę tematyczną z obszaru IT, uczą się też języków programowania oraz poznają przydatne narzędzia i środowiska deweloperskie. Po kursie potrafią już programować samodzielnie i mogą dalej we własnym zakresie rozwijać swoje umiejętności i doskonalić się w tej sztuce.

Nie mniejszą uwagę zwracamy na rozwój tzw. kompetencji miękkich, takich jak m.in. umiejętności: łączenia myślenia logicznego z twórczym, rozwiązywania problemów, organizacji pracy projektowej, pracy w zespole, uczenia się na błędach i koncentracji na powierzonym zadaniu. To kompetencje potrzebne na stanowisku programisty, ale też w każdej innej pracy zawodowej, w szkole i na studiach oraz w życiu prywatnym!

Zapisz się na kurs

Kto prowadzi programistyczne zajęcia pozaszkolne w Dębicy?

Każdy kurs programowania w Dębicy prowadzi nauczyciel programowania z kwalifikacjami pedagogicznymi oraz dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nauczyciele Gigantów Programowania są aktywni zawodowo, co oznacza, że świetnie odnajdują się na współczesnym rynku pracy, znają świeże trendy i aktualne wytyczne – i tym wszystkim dzielą się ze swoimi podopiecznymi. Prowadzący tłumaczą do skutku, posługują się zrozumiałymi przykładami, ugruntowują wiedzę. Każdy uczeń może liczyć na indywidualną pomoc. Ważnym zadaniem nauczyciela w szkole Gigantów jest też nieustanna motywacja do pracy i rozwoju osobistego.

Jak jest zorganizowana nauka programowania w Dębicy?

W Dębicy organizujemy przede wszystkim kursy semestralne, czasem także krótsze szkolenia z węższej i nieco bardziej specjalistycznej tematyki. Regularnie zapraszamy też na darmowe warsztaty programistyczne i inne ciekawe wydarzenia.

Kursy semestralne składają się z dwóch lub trzech półroczy, a w każdym odbywa się 14 spotkań po 90 minut. Młodzi ludzie uczą się od podstaw do zaawansowanego poziomu, a stopień umiejętności w grupie jest wyrównany. 

W grupie uczą się rówieśnicy (dopuszczamy różnicę wieku na poziomie 1-2 lat).

Po ukończeniu pierwszego semestru kursu można zapisać się na kolejny. Dzięki temu uczestnicy mają czas, aby powtórzyć wiedzę i przećwiczyć ją w praktyce, a następnie doskonalić swoje umiejętności.

Ile kosztują zajęcia z programowania dla dzieci w Dębicy?

Jeden semestr kursu to koszt rzędu 950-1200 zł (ponad 20 godzin nauki), a cena waha się w zależności m.in. od tematyki, poziomu i wieku uczestników. Każde pierwsze zajęcia są darmowe, czyli można po nich zrezygnować bez obowiązku zapłaty. Proponujemy rozłożenie całej kwoty na kilka wygodnych rat.

Na kurs można się zapisać poprzez specjalny formularz lub kontaktując się z nami – telefonicznie bądź mailowo.

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst