Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kurs programowania – Gdańsk!

Zapisy i terminarz

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj

Szkoły Gigantów Programowania nie mogło zabraknąć także w Gdańsku! Każdego interesującego się programowaniem i informatyką młodego człowieka zapraszamy do wzięcia udziału w kursie programowania. W Gdańsku organizujemy zajęcia w kilku lokalizacjach – we współpracujących z nami placówkach szkolnych i nie tylko. W zależności od tematyki kursu uczymy się programowania gier, programów i aplikacji oraz stron internetowych, świetnie się przy tym bawiąc!

Kurs programowania w Gdańsku to mądre i ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. To sposób na spędzenie wolnego czasu, rozwój zainteresowań oraz skuteczne przygotowanie do podjęcia w przyszłości pracy w sektorze IT!

Kurs programowania w Gdańsku – dla kogo, po co i czy warto?

Kurs programowania w Gdańsku z Gigantami Programowania to zajęcia pozalekcyjne skierowane do dzieci i nastolatków od 7. do 18 roku życia. W naszej szkole programowania można uczyć się także „od zera” – najmłodsi uczniowie zaczynają od podstaw i dopiero stopniowo poszerzają swoją wiedzę. Starsi uczniowie, którzy mieli już okazję poprogramować, w szkole Gigantów rozwiną skrzydła, doskonaląc swoje umiejętności na poziomie zaawansowanym, aby prowadzić w pełni samodzielne projekty.

Kurs programowania w Gdańsku zapewnia młodym ludziom wiedzę i kompetencje, które ułatwiają start w dorosłe życie. Umiejętność programowania wykracza poza sam sektor IT i przydaje się w naprawdę wielu branżach i na różnych stanowiskach. Ponadto jest to ciekawa propozycja spędzania wolnego czasu, która rozwija pasję i liczne umiejętności, które są potrzebne w życiu nie tylko zawodowym. Zdecydowanie warto skorzystać!

Kurs programowania w Gdańsku ­– czego można się nauczyć?

Kursy programowania Gigantów to szeroka oferta skierowana nie tylko do młodych ludzi w różnym wieku, ale też do osób o różnorodnych zainteresowaniach. Każdy uczestnik, spośród kilku propozycji, może wybrać tę, która najlepiej odpowie na jego oczekiwania.

  • Programowanie gier komputerowych. Wciągający świat gier ma więcej niż jedno oblicze – granie to pierwsze, ale czemu nie spróbować swoich sił jako game developer? Zajęcia z tworzenia gier są organizowane i dla najmłodszych, i dla starszych – nastolatków. Od pierwszego obrazkowego języka Scratch, przez modyfikowanie świata Minecraft z Pythonem i tworzenie w Roblox, po profesjonalny silnik Unity i język C#!

  • Programowanie stron internetowych i hacking. A może by tak zostać web developerem? Niemal każdy potrzebuje własnej strony, a ze znajomością HTML, CSS i JavaScript można jest tworzyć w sposób profesjonalny i w pełni autorski! Do tego wiedza z zakresu bezpieczeństwa stron i odpierania ataków hakerskich i rynek pracy staje przed młodym człowiekiem otworem. To praca przyszłości!

  • Programowanie aplikacji i programów w C#. Potrafiąc pracować w C#, można stworzyć niemal dowolny program, również bardzo skomplikowany. To profesjonalny i wyjątkowo użyteczny język, który każdy przyszły programista powinien opanować w dobrym stopniu. Na kursie programowania w Gdańsku tworzymy w C# autorskie projekty, które można wykorzystać w portfolio lub udostępnić dalej!

  • Rozwój kompetencji „miękkich” m.in.: wyobraźni, łączenia myślenia logicznego z kreatywnym, opracowywania i testowania rozwiązań problemów, pracy projektowej i w zespole, odwagi w myśleniu i działaniu, uczenia się na własnych błędach, przyjmowania porażek, organizacji pracy, pracy pod presją czasu, odporności na stres oraz dążenia do ciągłego rozwoju.

Kurs programowania w Gdańsku – jaki ma przebieg?

Wszystkie nasze zajęcia stacjonarne, czyli także kurs programowania w Gdańsku, są organizowane w formie semestralnej.

Jeden semestr to jeden poziom kursu – cały składa się z dwóch lub trzech semestrów. Ukończenie pierwszego semestru umożliwia rozpoczęcie nauki na już wyższym poziomie. Wiedza jest ugruntowana, umiejętności przećwiczone i młody człowiek z łatwością zgłębia bardziej skomplikowane zagadnienia.

Kursy odbywają się w małych grupach rówieśniczych, w których różnica wieku między uczestnikami wynosi zawsze maksymalnie dwa lata.

Jak wyglądają zajęcia na kursie programowania w Gdańsku?

W semestrze odbywa się zwykle 14 spotkań, a każde składa się z dwóch części po 45 minut, czyli trwa 90 minut. Zajęcia są organizowane w jednej ze współpracujących z Gigantami placówek (dokładne informacje znajdują się w górnej części tej strony). Uczestnikom zapewniamy profesjonalny sprzęt i potrzebne pomoce naukowe. Oczekujemy jedynie pozytywnego nastawienia i motywacji, bo to ona jest kluczowa do osiągnięcia sukcesu w nauce programowania!

Każdy kurs programowania w Gdańsku ma zdefiniowany program całości i każdego spotkania z osobna. Organizujemy lekcje tematyczne, zorientowane na dany problem czy zagadnienie. Dbamy także o atrakcyjną konwencję zajęć, zwłaszcza dla dzieci najmłodszych, które uczą się podczas wybornej zabawy z ulubionymi bohaterami i podejmują różne wyzwania!

Kto prowadzi kurs programowania w Gdańsku?

Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. To nauczyciele programiści, którzy wykładają wiedzę w praktyce – wszystkie zagadnienia są ćwiczone podczas pracy nad projektami. Nasi nauczyciele pracują z dziećmi od lat, dlatego potrafią się z nimi komunikować, rozumieją ich potrzeby i oczekiwania. Dążą do tego, aby obudzić w uczniach pasję, która w przyszłości stanie się sposobem na życie!

Kurs programowania w Gdańsku – ile kosztuje i jak się zapisać?

Nikt nie lubi kupować kota w worku! Dlatego dajemy młodym ludziom możliwość sprawdzenia, jak wygląda kurs i czy spełnia ich oczekiwania. Po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu, nie ponosząc przy tym zobowiązań finansowych. Nie ma również obowiązku kontynuowania kursu na kolejnych semestrach, jeśli pierwszy się nie sprawdzi!

Jeden semestr kursu programowania w Gdańsku kosztuje od ok. 950 do 1200 zł, w zależności od poziomu i tematyki. Cena obejmuje 14 spotkań po 90 minut, pełną dyspozycyjność nauczyciela programisty z wykształceniem pedagogicznym oraz pomoce dydaktyczne. Umożliwiamy rozłożenie płatności w czasie.

Na kurs programowania w Gdańsku można zapisać się poprzez formularz dostępny na naszej stronie, telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!