Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Sochaczew!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia łączonego z kreatywnością, twórczego rozwiązywania problemów metodą prób i błędów oraz umiejętności współpracy, a to wszystko podczas programowania gier, stron czy aplikacji i w formie dobrej zabawy. Wszystkich młodych ludzi w wieku 7-18 lat zapraszamy na programistyczne zajęcia pozaszkolne w Sochaczewie – tu Giganci Programowania odkrywają nieograniczone możliwości świata nauki i dają umiejętności, które ułatwiają start w dorosłość!

Sochaczew

Zapisy i terminarz

Jakie kursy programowania w Sochaczewie są aktualnie dostępne?

Nauka programowania (ale też np. kursy robotyki) to zwykle minimum kilkanaście różnych tematycznych propozycji zorientowanych na wąskie specjalizacje. Nie inaczej jest w szkole Gigantów – proponujemy cały pakiet kursów do wyboru, a każdy młody człowiek ma szansę wybrać te zajęcia, które najbardziej go zainteresują. Przykłady?

  • Programowanie gier komputerowych. Obrazkowy Scratch i podstawowe pojęcia programowania w formie dobrej zabawy dla najmłodszych dzieci, dla starszaków Roblox, a młodzieży proponujemy profesjonalny silnik Unity i C#.
  • Programowanie stron internetowych. Z wykorzystaniem języka HTML, CSS i JavaScript, na profesjonalnych narzędziach i na podstawie najnowszych trendów w designie, okraszone umiejętnością zarządzania stronami w sieci.
  • Profesjonalne języki programowania. Znajomość takich języków jak C# i Python to możliwość tworzenia nowych technologii, to kompetencje, których szukają największe światowe organizacje, i otwarte drzwi do pięknej kariery!
  • Cyberbezpieczeństwo i hacking. Nauczymy dzieci i młodzież schematów i metod działania hakerów oraz rodzajów złośliwego oprogramowania – po to, aby potrafili się przed nimi bronić i dbali o swoje bezpieczeństwo w sieci!

Jak przebiega nauka programowania w Sochaczewie?

Giganci Programowania organizują kursy semestralne – dwa lub trzy semestry kursu (każdy to 14 spotkań po 90 minut) realizują program od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Dzieci uczą się i rozwijają umiejętności bez presji czasu.

Wierzymy, że najlepszą metodą nauczania jest dobra zabawa! Najmłodsi uczestnicy kursu mogą liczyć na mnóstwo śmiechu oraz ciekawą formę zajęć, bogatą w pojedynki, wyścigi czy teleturnieje, które dzieci uwielbiają. Efektywna nauka poprzez zabawę to propozycja również i dla starszych uczniów, bo rodzaj rozrywki dopasowujemy do wieku i zainteresowań. Uczymy się w rówieśniczych grupach.

Każde zajęcia prowadzi nauczyciel: zawodowy programista i pedagog, który potrafi dzielić się wiedzą, rozwijać kompetencje uczniów i rozbudzać pasję. „Trener” wspiera swoich uczniów i motywuje ich do doskonalenia swoich umiejętności.

Efektywna nauka poprzez zabawę to jedno, ale kładziemy również ogromny nacisk na praktykę – na zajęciach tworzymy autorskie projekty (gry wideo, strony www, aplikacje). Uczymy młodzież i dzieci logicznego myślenia, a zagadnienia teoretyczne objaśniamy na obrazowych przykładach.

Zapisz się na kurs

Ile kosztuje programowanie dla dzieci w Sochaczewie?

Semestr kursu programowania w Sochaczewie kosztuje od 950 do 1200 zł (cena różni się w zależności od tematyki, poziomu czy wieku uczestników), a kwotę da się rozłożyć na wygodne raty. Pierwsze zajęcia są bezpłatne i można po prostu zrezygnować z kursu bez ponoszenia wydatku. Jeden semestr to aż ponad 20 godzin nauki programowania z doświadczonym nauczycielem.

Na kurs programowania w Sochaczewie można zapisać się na naszej stronie, poprzez formularz, lub kontaktując się z sekretariatem Gigantów (telefonicznie i mailowo).

Czego Giganci Programowania uczą na kursach w Sochaczewie?

Uczestnicy kursów Gigantów Programowania zdobywają praktyczne umiejętności programistyczne – potrafią już samodzielnie stworzyć konkretny wycinek cyfrowego świata w takim zakresie, jaki obejmuje program szkolenia. W trakcie kursu uczymy dzieci i młodzież programować w profesjonalnym języku (Python, C#, HTML, CSS, JavaScript) i swobodnie korzystać z narzędzi deweloperskich.

Podstawowe pojęcia programistyczne w szkole Gigantów znają nawet te najmłodsze dzieci – a z każdym semestrem kursu i w miarę upływu lat młodzi ludzie zdobywają zaawansowane umiejętności, które przygotowują ich do podjęcia w przyszłości pracy w zawodzie programisty.

Solidny nacisk kładziemy również na rozwój kompetencji „miękkich”, które są potrzebne programiście, a przydają się każdemu – w szkole, w pracy, w życiu prywatnym. Przede wszystkim uczymy dzieci:

  • logicznego myślenia i łączenia go z kreatywnością,
  • rozwiązywania problemów metodą prób i błędów,
  • umiejętności współpracy i pracy w grupie,
  • pracy „projektowej” i pod presją czasu,
  •  organizacji czasu pracy i dbałości o jej higienę.

Dążymy do tego, aby na każdych zajęciach rozwijać wyobraźnię przestrzenną i kreatywność, wciągać młodych ludzi w fascynujący świat nauki, uczyć rzetelności i sumienności oraz poszerzania swoich horyzontów.

„Wyposażamy” uczniów w kompetencje cyfrowe potrzebne we współczesnym świecie, a tym samym ułatwiamy znalezienie swojej drogi w życiu zawodowym i prywatnym! 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst