Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Mielec

Praktyczne umiejętności programistyczne, profesjonalna wiedza, znajomość języków i narzędzi, a wszystko to połączone ze świetną zabawą – tak jednym zdaniem można opisać kurs programowania w Mielcu organizowany przez Gigantów Programowania. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat. Na przyszłego uczestnika czeka kilkanaście tematycznych kursów do wyboru np. tworzenie gier, aplikacji czy stron, nauka języków Python i C#, a także hacking i cyberbezpieczeństwo.

Mielec

Zapisy i terminarz

Dlaczego warto zapisać się na kurs programowania?

Od programowania obrabiarek CNC, maszyn produkcyjnych i sprzętu medycznego, po tworzenie gier czy użytkowych aplikacji mobilnych i platform internetowych – dla dobrego programisty rynek pracy staje otworem! Programowanie jest umiejętnością „przyszłości”, zajęciem satysfakcjonującym, dobrze opłacanym i ciekawym. A nawet osoba o dość niskich kwalifikacjach jest w stanie znaleźć pracę lub dostać się na staż, aby dalej się rozwijać i nadać swojej karierze tempo.

Kursy programowania Gigantów – dla dzieci i młodzieży – to z jednej strony sposób na spędzanie wolnego czasu kreatywnie, produktywnie i przyjemnie, a z drugiej nabycie umiejętności i doświadczenia, które ułatwią start na rynku pracy. Wiedza i praktyka z zakresu programowania umożliwia zostanie zawodowym programistą, ale przydaje się niezależnie od obranej ścieżki życiowej.

Jakie organizujemy kursy programowania w Mielcu?

Programowanie to złożona i obszerna dziedzina, w ramach której można się wąsko wyspecjalizować, a dodatkowo przekuć pasję w zawód. Dlatego dla każdego „klienta” – przyszłego ucznia Gigantów – przygotowaliśmy kilkanaście kursów tematycznych, spośród których wyróżniamy kilka większych kategorii.

  • Tworzenie gier komputerowych. Dla maluchów, starszaków i młodzieży! Od obrazkowego języka Scratch, przez przebudowę świata Minecraft i Roblox z językiem Lua, po profesjonalny silnik gier Unity i środowisko Visual Studio. Ogrom zabawy, fachowej wiedzy i praktyki oraz praca na własnych projektach.
  • Tworzenie stron i aplikacji internetowych. Uczniowie projektują strony i je programują, nabywając doświadczenie w pracy z językami HTML, CSS i JavaScript. Od prostych stron, po rozbudowane aplikacje czy serwisy sklepowe i usługowe. Te szkolenia proponujemy starszym dzieciom i młodzieży.
  • Nauka profesjonalnych języków programowania. Umiejętność pisania skryptów w Python czy C# i rzeczywiste doświadczenie zdobyte podczas pracy z własnym projektem to świetne przygotowanie do pracy w zawodzie. Młodzi ludzie uczą się programowania aplikacji mobilnych, gier i programów.
  • Hacking i cyberbezpieczeństwo. Znajomość różnych rodzajów wirusów i złośliwego oprogramowania, metod działania hakerów i schematów ataków to umiejętności potrzebne każdemu programiście. Uczestnicy uczą się dbałości o bezpieczeństwo swoje i swojej pracy w cyfrowym świecie.

Zapisz się na kurs

Jak jest zorganizowana nauka programowania w Mielcu?

  • Kursy semestralne od podstaw. Każdy kurs programowania w Mielcu to dwa lub trzy semestry. Program realizujemy od podstaw do zaawansowanego poziomu. Uczniowie mają dużo czasu (ponad 20 godzin w semestrze), poziom w grupie jest równy, więc nie czują presji i w spokojnym tempie się rozwijają.
  • Indywidualne podejście nauczyciela. Zajęcia prowadzi nauczyciel, który jest zarazem programistą i pedagogiem. Każdy uczeń uzyskuje indywidualną pomoc, jeżeli jej potrzebuje. Nauczyciel nie tylko przekazuje doświadczenie i wiedzę, ale też wspiera uczniów, rozbudza w nich pasję i motywuje do pracy.
  • Doświadczenie i praktyka ponad teorią. Wiedza teoretyczna jest ważna, bez niej nie da się nauczyć programowania, ale nasi nauczyciele przekazują ją w praktyce, na przykładach i w trakcie ćwiczeń. Zajęcia mają formę projektową – dzieci i młodzież tworzą własne działające gry, aplikacje, strony i programy.
  • Szkolenia w grupach rówieśniczych. W małych grupach lekcyjnych uczą się dzieci czy młodzież w podobnym wieku – maksymalna różnica to dwa lata. Dzięki temu atmosfera na lekcjach jest swobodna, a uczniowie nie czują presji, bo mają podobne umiejętności. Zawiązują się nowe wieloletnie przyjaźnie!
  • Miła atmosfera, zabawa i rozrywka. Dzieci na kursach programowania w Mielcu uczą się poprzez zabawę, a młodzieży zapewniamy elementy rozrywki dopasowane do ich wieku i zainteresowań. Dzięki temu nauka jest skuteczna i przyjemna. Uczniowie się nie nudzą, lecz są żywo zainteresowani zajęciami.

Ile kosztuje programowanie dla dzieci w Mielcu?

Przyszły uczestnik kursu programowania w Mielcu może zapisać się na pierwszą bezpłatną lekcję – i ewentualnie po niej zrezygnować, bez ponoszenia wydatku. Jeden semestr kursu kosztuje od ok. 990 do 1200 zł (różnice w cenie wynikają z tematyki i poziomu szkolenia). Płatność można rozłożyć na mniejsze raty.

Jak zapisać się na zajęcia pozaszkolne w Mielcu z Gigantami?

Na kurs programowania w Mielcu można zapisać się, wypełniając formularz na naszej stronie lub kontaktując się z sekretariatem Gigantów. Zapisy na kursy semestralne trwają przez cały rok. Organizujemy również krótsze kursy online, darmowe warsztaty, szkolenia, wyjazdy wakacyjne i feryjne – oferta jest atrakcyjna i każdy młody człowiek znajdzie propozycję stworzoną dla siebie. 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst