Trwają zapisy na krótkie kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Blog

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody


3 minuty czytania

Istnieje wiele modów zmieniających świat Minecrafta. Niektóre związane są głównie ze zmianą technicznych i graficznych aspektów rozrywki. Inne potrafią całkowicie zmienić grę poprzez dodanie nowych obiektów, umiejętności, a nawet dodając linię fabularną. Z okazji 4 maja, a więc dnia Gwiezdnych Wojen, przedstawiamy najpopularniejsze mody zmieniające świat Minecrafta w tym niesamowitym uniwersum. Gotowi na miecze świetlne, AT-AT i Jedi osadzonych w naszej ulubionej grze? Zaczynamy!

Parzi’s Star Wars Mod

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych modów.  Został on stworzony w 2015 roku i dodaje nie tylko nowe obiekty, takie jak miecze świetle i droidy, ale również całe planety zamieszkałe przez stworzenia znane z sagi. Mod na stałe wpisał się do Minecraftowej kultury, więc jeżeli planujecie wyprawę do świata Kylo Rena, rycerzy Jedi czy R2D2 to jest to idealny mod dla was.

Star Wars in MC

Mod dodający kilka nowych umiejętności, jak możliwość tworzenia mieczy świetlnych. Nie jest to jednak rozbudowany mod, więc należy się przygotować na to, że jest to bardziej dodatek do świata Minecrafta niż niezależna modyfikacja. Tutaj czeka was wspaniała przygoda ze znanymi mobami, takimi jak Creeper, Enderman czy Szkielet wraz z ciekawymi umiejętnościami i brońmi pochodzących ze świata Gwiezdnych Wojen.

Legends Mod

Nie jest to standardowy świat Gwiezdnych Wojen w Minecrafcie. Mimo że dodaje on miecze świetlne do rozgrywki, to nie jest mod przeznaczony tylko dla tego uniwersum. Dodaje on bowiem do rozgrywki również inne światy, np. świat superbohaterów Marvela, Godzillę, Batmana i wiele innych.

Star Wars: The Skywalker Saga Mod

Potężny mod dodający nowe planety, uzbrojenie i umiejętności. Pozwala na podróżowanie miedzy kilkoma planetami znanymi ze świata Gwiezdnych Wojen. Dzięki nowym jajkom spawnującym możemy wprowadzić do gry postaci takie jak: Darth Vader, AT-AT, Obi-Wan Kenobi, a nawet Luke’a Skywalkera. To przyjazny mod, dzięki któremu jesteśmy w stanie w stanie w szybki sposób zamienić świat Minecrafta w niespotykaną, gwiezdną przygodę.

Wandercraft

Dzięki tej dużej modyfikacji możemy pilotować własnego X-Winga, walczyć z Darthem Vaderem, walczyć na miecze świetlne i nie tylko. Modyfikacja nie jest duża i z czasem wydaje się być nieco nudna, ale na pewno jest warta sprawdzenia.

Starfall

Niewielki mod dodający wiele nowych bloków do świata Minecrafta. Można dzięki niemu zbudować np. własną Gwiazdę Śmierci przy pomocy specjalnych paneli, stworzyć miecze świetlne i nie tylko. Idealna modyfikacja dla wszystkich fanów tworzenia, projektowania i budowania.

Jeżeli znasz więcej modyfikacji zapraszamy na naszego Discorda oraz nasze media społecznościowe. Podzielcie się swoimi propozycjami. Zapraszamy również na kurs Przygody z Programowaniem, na którym przy pomocy programu MCreator jesteśmy w stanie stworzyć własne modyfikacje do naszej ulubionej gry.


Następny

Ocena użytkowników: 5 / 5

Podobne artykuły

Blog

Jaki powinien być program zajęć z programowania?

Aktualna rzeczywistość cyfrowa wymusza na dzieciach należących do tzw. grupy milenialsów, pozyskiwanie coraz bardziej zróżnicowanych...

Czytaj więcej
Blog

Programowanie dla przedszkolaków - na jakie zajęcia postawić?

Rodzice chcą wpływać na rozwój swoich pociech od ich najmłodszych lat życia. Do tej pory najczęściej wybieranymi kierunkami rozwojowymi...

Czytaj więcej

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Czytaj