Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Blog

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody


3 minuty czytania

Istnieje wiele modów zmieniających świat Minecrafta. Niektóre związane są głównie ze zmianą technicznych i graficznych aspektów rozrywki. Inne potrafią całkowicie zmienić grę poprzez dodanie nowych obiektów, umiejętności, a nawet dodając linię fabularną. Z okazji 4 maja, a więc dnia Gwiezdnych Wojen, przedstawiamy najpopularniejsze mody zmieniające świat Minecrafta w tym niesamowitym uniwersum. Gotowi na miecze świetlne, AT-AT i Jedi osadzonych w naszej ulubionej grze? Zaczynamy!

Parzi’s Star Wars Mod

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozbudowanych modów.  Został on stworzony w 2015 roku i dodaje nie tylko nowe obiekty, takie jak miecze świetle i droidy, ale również całe planety zamieszkałe przez stworzenia znane z sagi. Mod na stałe wpisał się do Minecraftowej kultury, więc jeżeli planujecie wyprawę do świata Kylo Rena, rycerzy Jedi czy R2D2 to jest to idealny mod dla was.

Star Wars in MC

Mod dodający kilka nowych umiejętności, jak możliwość tworzenia mieczy świetlnych. Nie jest to jednak rozbudowany mod, więc należy się przygotować na to, że jest to bardziej dodatek do świata Minecrafta niż niezależna modyfikacja. Tutaj czeka was wspaniała przygoda ze znanymi mobami, takimi jak Creeper, Enderman czy Szkielet wraz z ciekawymi umiejętnościami i brońmi pochodzących ze świata Gwiezdnych Wojen.

odkrywca minecrafta w programowaniu

Legends Mod

Nie jest to standardowy świat Gwiezdnych Wojen w Minecrafcie. Mimo że dodaje on miecze świetlne do rozgrywki, to nie jest mod przeznaczony tylko dla tego uniwersum. Dodaje on bowiem do rozgrywki również inne światy, np. świat superbohaterów Marvela, Godzillę, Batmana i wiele innych.

Star Wars: The Skywalker Saga Mod

Potężny mod dodający nowe planety, uzbrojenie i umiejętności. Pozwala na podróżowanie miedzy kilkoma planetami znanymi ze świata Gwiezdnych Wojen. Dzięki nowym jajkom spawnującym możemy wprowadzić do gry postaci takie jak: Darth Vader, AT-AT, Obi-Wan Kenobi, a nawet Luke’a Skywalkera. To przyjazny mod, dzięki któremu jesteśmy w stanie w stanie w szybki sposób zamienić świat Minecrafta w niespotykaną, gwiezdną przygodę.

Wandercraft

Dzięki tej dużej modyfikacji możemy pilotować własnego X-Winga, walczyć z Darthem Vaderem, walczyć na miecze świetlne i nie tylko. Modyfikacja nie jest duża i z czasem wydaje się być nieco nudna, ale na pewno jest warta sprawdzenia.

Starfall

Niewielki mod dodający wiele nowych bloków do świata Minecrafta. Można dzięki niemu zbudować np. własną Gwiazdę Śmierci przy pomocy specjalnych paneli, stworzyć miecze świetlne i nie tylko. Idealna modyfikacja dla wszystkich fanów tworzenia, projektowania i budowania.

Jeżeli znasz więcej modyfikacji zapraszamy na naszego Discorda oraz nasze media społecznościowe. Podzielcie się swoimi propozycjami. Zapraszamy również na kurs Przygody z Programowaniem, na którym przy pomocy programu MCreator jesteśmy w stanie stworzyć własne modyfikacje do naszej ulubionej gry.


Poprzedni Następny

Ocena użytkowników: 5 / 5

Podobne artykuły

Kodowanie dla dzieci
Blog

Kodowanie dla dzieci – co to jest, jak wygląda i czy warto?

Choć kodowanie i programowanie to pojęcia często utożsamiane, nie jest to do końca trafne połączenie. Programowanie to wydawanie poleceń...

Czytaj więcej
Markus Persson - człowiek, który stworzył Minecrafta
Blog

Markus Persson - człowiek, który stworzył Minecrafta

Minecraft to jedna z najsłynniejszych i najlepiej sprzedających się gier w historii gamingu. Do maja 2020 sprzedano (aż!) 200 milionów...

Czytaj więcej

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Unity Developer - poznajcie gamingowy zawód przyszłości!

Unity Developer - poznajcie gamingowy zawód przyszłości!

Czytaj
Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj
Jakie zajęcia dla dzieci w wakacje?

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj