black friday okazje
Blog

Jak upolować okazje dla dziecka podczas Black Friday?


3 minuty czytania

Za nami już połowa listopada, a w sklepach czeka nas kolejne wyprzedażowe szaleństwo. Black Friday, który na dobre przyjął się w Polsce to świetna okazja na upolowanie największych promocji na przykład na prezenty mikołajkowe czy świąteczne. Gdzie szukać najlepszych ofert na artykuły dla dzieci, aby zaoszczędzić jak najwięcej?

Każdy rodzic wie, że wydatki związane z dziećmi nie należą do najmniejszych. Ubrania, materiały do szkoły, zabawki czy zajęcia dodatkowe pochłaniają coraz większą część rodzinnego budżetu. Warto zatem polować na promocje, które pozwalają sporo zaoszczędzić. Do jednej z takich należy właśnie wypadający w tym roku już 25 listopada Black Friday. Z tej okazji specjalne zniżki dla dzieci zebrali w jednym miejscu Giganci Programowania tutaj: https://giganci.info/3EpnCr5 .

Promocje na ubrania dziecięce i młodzieżowe

Zakupy ubrań dziecięcych potrafią pochłonąć nie tylko dużo pieniędzy, ale też sporo czasu. Dzięki wyprzedażom w sklepach online możesz zaoszczędzić jedno i drugie. Z okazji Black Friday, zniżki na odzież dla dzieci i młodzieży oferuje m.in. sklep 5.10.15. Zdobądź tutaj specjalny kod rabatowy https://giganci.info/3EpnCr5 .

Zabawa i kreatywność, czyli czas wolny

Z okazji Black Friday, można znaleźć także niesamowite oferty na zabawy i zajęcia w czasie wolnym.

Jeśli masz młodsze dziecko i stawiasz na kreatywną zabawę, wyjątkowe zestawy kreatywno-edukacyjne oferuje sklep Momkey. Karty do gry, zestawy plastyczne i pudełka do twórczego spędzania czasu możesz zdobyć teraz ze specjalnym rabatem. Odkryj kod już w Black Friday na https://giganci.info/3EpnCr5 .

Bogaty wybór publikacji dodatkowych i edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz repetytoria, atlasy i zbiory zadań dla starszej młodzieży szkolnej w swojej wyjątkowej promocji oferuje wydawnictwo WSiP.

Twoje dziecko jest fanem gier komputerowych? W takim razie z pewnością spodobają Ci się czarno-czwartkowe promocje od Kinguin,  i magazynu Programista Junior. 

Kody rabatowe do wszystkich promocji znajdziesz na stronie https://giganci.info/3EpnCr5 .

Specjalne oferty edukacyjne

Nie zapominajmy jednak, że nie samą zabawą dzieci żyją ;). Jeśli wolisz pasję swojego dziecka do komputera i gier przekuć w coś pożytecznego, dobrym pomysłem mogą okazać się dodatkowe zajęcia z programowania. Specjalną zniżkę na swoje kursy dają Giganci Programowania, w ofercie których znajdziesz lekcje prowadzone w różnych środowiskach programowania, które dopasowane są do wieku uczestników. Programowanie to dobry kierunek na przyszłość, który rozwija nie tylko umiejętności twarde, ale pozytywnie wpływa też na rozwój logicznego i analitycznego myślenia, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. Odkryj kod rabatowy z okazji Black Friday https://giganci.info/3EpnCr5 .


Poprzedni Następny

Ocena użytkowników: 5 / 5

Podobne artykuły

IT-Facts - niesamowite gry stworzone przez jedną osobę
Blog

IT-Facts - niesamowite gry stworzone przez jedną osobę

Każdy gamer z pewnością kojarzy takie tytuły jak Wiedźmin, Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2 czy serię The Elder Scrolls. Co łączy...

Czytaj więcej
kursy programowania dla dzieci i młodzieży
Blog

Najczęściej popełniane błędy podczas nauki programowania

Na naukę programowanie decydują się osoby w każdym wieku. Nie da się jednak ukryć, że wśród nich najwięcej jest dzieci i młodzieży, dla...

Czytaj więcej

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs