Unia Europejska

black friday okazje
Blog

GigaPromocje z okazji Black Friday! Gigantyczne zniżki na kursy programowania i nie tylko


6 minut czytania

Za nami już połowa listopada, a w sklepach czeka nas kolejne wyprzedażowe szaleństwo. Black Friday, który na dobre przyjął się w Polsce to świetna okazja na upolowanie największych promocji na przykład na prezenty mikołajkowe czy świąteczne. My również przygotowaliśmy specjalną ofertę na tę okazję, w której znajdziesz zarówno atrakcyjne zniżki i rabaty, jak i darmowe prezenty od nas i od naszych partnerów! 

Każdy rodzic wie, że wydatki związane z dziećmi nie należą do najmniejszych. Ubrania, materiały do szkoły, zabawki czy zajęcia dodatkowe pochłaniają coraz większą część rodzinnego budżetu. Warto zatem polować na promocje, które pozwalają sporo zaoszczędzić. Do jednej z takich należy właśnie wypadający w tym roku już 24 listopada Black Friday. Z tej okazji specjalne zniżki dla dzieci i rodziców zebrali w jednym miejscu Giganci Programowania: https://hello.giganciprogramowania.edu.pl/blackfriday-promo/pl .

GigaPromocja do 30% na wybrany kurs

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szereg GigaRabatów. Znajdziesz u nas zniżki do aż 30% na wybrany długi kurs programowania dla swojego dziecka (aż 28 spotkań świetnej zabawy i intensywnej nauki!). Możesz zaoszczędzić do nawet 400 zł! Wystarczy wejść na podaną niżej stronę i wybrać dowolną zniżkę, która Cię interesuje.wy https://hello.giganciprogramowania.edu.pl/blackfriday-promo/pl .

Udział w darmowej lekcji indywidualnej z programowania

Z okazji Black Friday zapraszamy także do wzięcia udziału w darmowej lekcji indywidualnej sam na sam trenerem programowania. 

Odkrywanie talentów dzieci to jeden z głównych celów Gigantów Programowania. Dzięki zajęciom odpowiednio dobranym do możliwości nasza szkoła pozwala efektywnie rozwijać zdolności naszych podopiecznych. Wierzymy, że to właśnie nauka zgodna z zainteresowaniami dziecka pozwala mu odkrywać własne pasje. Naszym celem jest rozwijanie nie tylko umiejętności programistycznych, ale również kreatywności, wyobraźni przestrzennej oraz logicznego i analitycznego myślenia. 

Dlaczego warto wziąć udział w darmowej lekcji indywidualnej? 

 • Lekcja 60 minut sam na sam z trenerem - uczeń przez cały czas trwania zajęć ma nauczyciela na swoją wyłączność. Wspólnie z nim wykonuje on zlecone zadania, które bawią, uczą i przede wszystkim - pomagają odkrywać pasje!
 • Rozwój osobowości - programowanie to nie tylko umiejętności techniczne. Nasze kursy kształtują kreatywność, logiczne myślenie i zdolność rozwiązywania problemów – umiejętności przydatne w każdej dziedzinie życia.
 • Współpraca oparta na zaufaniu - nasi wykwalifikowani trenerzy i nauczyciele będą z Tobą współpracować, aby zrozumieć cele edukacyjne Twojego dziecka. Wspólnie zaplanujemy jego ścieżkę nauki.
 • Profesjonalna rekomendacja - po weryfikacji wyników lekcji próbnej, otrzymasz spersonalizowane rekomendacje kursów, które będą idealnie dopasowane do umiejętności, zainteresowań i celów Twojego dziecka.
 • Poziom dostosowany do umiejętności - nasza lekcja próbna dokładnie oceni poziom umiejętności Twojego dziecka i to niezależnie od poziomu jego zaawansowania! 
 • Świetna zabawa - uczymy poprzez zabawę! Twoje dziecko będzie zaangażowane w interaktywne ćwiczenia i mini-zadania, które zweryfikują jego zdolności programistyczne oraz kreatywne myślenie w przyjazny i zarazem angażujący sposób. 
 • Inspirujące projekty - nasza lekcja próbna to idealna okazja, by wyobrazić sobie, co można osiągnąć dzięki umiejętnościom programowania i jakie korzyści wyniesie z prowadzenia swoich pierwszych projektów! 
 • Nauka z dowolnego miejsca - Twoje dziecko może wziąć udział w lekcji próbnej z dowolnego miejsca! Zajęcia odbywają się online - wystarczy dostęp do komputera i Internetu. 

Kody rabatowe do wszystkich promocji i więcej informacji znajdziesz na stronie https://hello.giganciprogramowania.edu.pl/blackfriday-promo/pl .

Darmowy dostęp do Audioteki

W ramach Black Friday znajdziesz u nas także darmowy dostęp do Audioteki przez okres 30 dni! Słuchaj przez 30 dni za darmo w Audioteka Klub. Uzyskaj dostęp do ponad 17.000 audiobooków i audioseriali. 

Jak skorzystać z kodu do Audioteki?

 1. Kliknij w link lub wejdź na stronę promo.audioteka.com 
 2. Zarejestruj się lub zaloguj w Audiotece
 3. Wpisz otrzymany kod i aktywuj dostęp.
 4. Ściągnij aplikację Audioteka na urządzenie mobilne i zaloguj się.
  Słuchaj przez 30 dni, bez limitu, ponad 17.000 tytułów dostępnym w subskrypcji Audioteka Klub.

Aktywuj kod do 31.12.2023 r. 

Oferta dostępna dla nowych subskrybentów Audioteka Klub.

Więcej na https://pages.audioteka.com/pl/audioteka-klub

Więcej o Audioteka Kids: https://kids.audioteka.com/

Zniżki na wybrane kursy krótkie i vouchery

Nie zapominajmy jednak, że nie samą zabawą dzieci żyją ;). Jeśli wolisz pasję swojego dziecka do komputera i gier przekuć w coś pożytecznego, dobrym pomysłem mogą okazać się dodatkowe zajęcia z programowania. Specjalną zniżkę na swoje kursy dają Giganci Programowania, w ofercie których znajdziesz lekcje prowadzone w różnych środowiskach programowania, które dopasowane są do wieku uczestników. Programowanie to dobry kierunek na przyszłość, który rozwija nie tylko umiejętności twarde, ale pozytywnie wpływa też na rozwój logicznego i analitycznego myślenia, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. 

Odkryj kod rabatowy z okazji Black Friday https://hello.giganciprogramowania.edu.pl/blackfriday-promo/pl  .


Poprzedni Następny

Ocena użytkowników: 5 / 5

Oceń artykuł

Przygotowanie do testu 8-klasisty z matematyki
Blog

Jak się uczyć szybko, czyli co zrobić, żeby mieć więcej wolnego czasu?

Przywykliśmy, że „szybko” i „dobrze” raczej nie idą w parze, a wolny czas w słowniku ucznia nie występuje zbyt często. Gdy testy się...

Czytaj więcej
Najpopularniejsze języki programowania na 2022
Blog

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czy warto uczyć się programowania? Oczywiście! Nie tylko rozwija się w ten sposób umysł, ale również zyskuje perspektywy dobrze płatnej...

Czytaj więcej

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs