Unia Europejska

Koduj z Gigantami
Blog

Koduj z Gigantami: W Kr(AI)nie Przyszłości. Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży


4 minuty czytania

Chcesz nauczyć się programować, ale nie wiesz, jak zacząć? Marzysz o tworzeniu własnych gier, aplikacji czy stron internetowych? A może interesujesz się sztuczną inteligencją? Ucz się z najlepszymi na bezpłatnych warsztatach Koduj z Gigantami — w tym roku pod tajemniczą nazwą w Kr(AI)nie Przyszłości! 

Bezpłatne zajęcia z programowania w całej Polsce 

Koduj z Gigantami to cykl bezpłatnych warsztatów, które Giganci Programowania prowadzą dwa razy w roku. Każda akcja ma inną tematykę — nie powtarzamy materiału i zawsze szukamy takich motywów, które będą interesujące z perspektywy dzieci i młodzieży. 


W tym roku zdecydowaliśmy się wykorzystać sztuczną inteligencję! Możliwości AI zaczynają przekraczać kolejne granice, co niektórych wprawia w zachwyt, a u innych powoduje niepokój. Narzędzia takie jak ChatGPT, Midjourney czy D-ID realnie wpłynęły na sposób prowadzenia biznesu w tysiącach firm na całym świecie. Sztuczna inteligencja ma też gigantyczny wpływ na współczesną edukację, o czym możecie przeczytać w naszym innym artykule na blogu

Nasze warsztaty w Kr(AI)nie Przyszłości to możliwość lepszego poznania sztucznej inteligencji i zrozumienia korzyści oraz zagrożeń, jakie wynikają z jej wykorzystywania. To również niepowtarzalna okazja, by spróbować swoich sił w programowaniu i to zupełnie za darmo!

Koduj z Gigantami — stacjonarnie i online 

Do Krainy AI może dołączyć każdy uczeń w wieku od 7 do 18 lat. Zapisy prowadzone są poprzez formularz na stronie www.kodujzgigantami.pl

To już 13.edycja prowadzonych przez nas warsztatów. Będziemy w całej Polsce zarówno online, jak i stacjonarnie. Odwiedzimy m.in. Gdańsk, Gdynię, Warszawę, Wrocław, Kraków, Katowice, Kielce, Toruń, Poznań, Bydgoszcz czy Szczecin.

Przygotowaliśmy też sporo wyjątkowych atrakcji dla Rodziców — w tym konkursy z nagrodami, tematyczne webinary, kody rabatowe i wiele więcej! 

Zapisz dziecko na darmowe warsztaty z programowania! 

Nasi młodzi uczestnicy zgłębią nie tylko tajniki programistycznej wiedzy, ale również dowiedzą się jak etycznie i bezpiecznie używać sztucznej inteligencji. Pamiętajmy, że jest to część dziejącej się już teraz rewolucji cyfrowej, do której warto się odpowiednio przygotować. Umiejętność programowania i korzystania z AI jest w dzisiejszych czasach równie ważne, co nauka języka obcego. 

FB

Darmowe warsztaty ze sztucznej inteligencji

Koduj z Gigantami to doskonała okazja, aby postawić pierwsze kroki w świecie programowania, ale też poznać Krainę Ai — miejsce, które zmienia świat!

Dowiecie się u nas przeróżnych ciekawostek o nowych technologiach i o samym AI, które jest bez wątpienia jedną z najważniejszych części nowoczesnej rzeczywistości.

Podczas warsztatów nauczymy Was programować w popularnych i lubianych środowiskach programistycznych tj.: 

  • Scratch
  • Minecraft
  • App Inventor
  • C#
  • C++
  • Python
  • HTML, JavaScript i CSS.

To jednak nie wszystko, bo podczas warsztatów będziemy też uczyć matematyki w Minecrafcie! Jeśli więc Twoje dziecko jest uczniem klasy III, IV lub V szkoły podstawowej, to takie zajęcia przełożą się nie tylko na lepsze oceny, ale również większe zainteresowanie samą matematyką! 

  • Uczniowie w wieku od 7 do 9 lat zapoznają się z językiem Scratch i środowiskiem Minecraft. Zapraszamy również na zajęcia Matematyka w Minecrafcie!
  • Uczniowie w wieku od 10 do 12 lat zapoznają się z językiem Scratch i środowiskiem App Inventor, a także nauczą się tworzyć strony internetowe. Zapraszamy również na zajęcia Matematyka w Minecrafcie!
  • Starsi uczniowie nauczą się programować w językach C#, Python lub C++. 

To jak? Gotowi na epicką przygodę w świecie nowych technologii i sztucznej inteligencji? My już nie możemy się doczekać! Pierwsze zajęcia startują 26 sierpnia i nie może Was tam zabraknąć! Czekamy! 

Zapisz dziecko na darmowe warsztaty z programowania! 

 

 


Poprzedni Następny

Ocena użytkowników: 5 / 5

Oceń artykuł

Aplikacje do nauki programowania
Blog

Najlepsze aplikacje do zdalnej nauki programowania

W niniejszym artykule przedstawimy kilka aplikacji przeznaczonych do nauki programowania w warunkach zdalnych wraz z ich szczegółową...

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo dzieci w sieci
Blog

Bezpieczeństwo dziecka w sieci – wskazówki dla rodziców i dzieci

Internet jest piękny i potrzebny – pozwala poznawać świat i rozwijać się, komunikować się i nawiązywać relacje, dostarcza rozrywki i...

Czytaj więcej

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs