Start zapisów na kursy semestralne! Sprawdź!

Podczas zajęć uczniowie poznają sposoby tworzenia stron interentowych oraz publikowania ich w internecie.

Gry, filmy i seriale często pełne są potworów, z którymi trzeba się zmierzyć. Czasami jest to niegroźne stworzonko, częściej bardzo silny i groźny wróg. Dziś sprawdzimy czy znasz niektórych przeciwników z różnych gier. Wszystko na swojej własnej stronie internetowej.

• 1 spotkanie (warsztat)

• 2 x 45 min (czas trwania)

bezpłatne 0

Zajęcia przeznaczone są na poznanie internetowego środowiska Glitch i wprowadzenie do podstaw tworzenia stron internetowych w języku HTML. Glitch jest to internetowa platforma pozwalająca na zaawansowane prace nad projektowaniem stron internetowych. Każdy projekt może być szybko sprawdzony i opublikowany w Internecie. Środowisko to używane jest nie tylko w przypadku stron internetowych ale również aplikacji internetowych, gier i innych.

Dziś stworzymy quiz dotyczący znajomości potworów z różnych gier komputerowych i filmów w formie własnej strony internetowej. Sprawdźmy czy wiesz z kim przychodzi się mierzyć Twoim ulubionym bohaterom – chwytamy za klawiaturę i działamy!

bezpłatne 0

Jaki powinien być program zajęć z programowania?

Programowanie dla dzieci w języku Scratch - czy warto?

Programowanie dla przedszkolaków - na jakie zajęcia postawić?