Trwają zapisy na krótkie kursy online! Sprawdź!

O nas

Najpierw połączyła nas przyjaźń, a zaraz potem zamiłowanie do programowania! Szkołę Giganci Programowania stworzyliśmy, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Chcemy pokazać naszym uczniom jak wielki potencjał drzemie w nauce programowania i jak ogromne korzyści się z tym wiążą.

Programowanie to nie tylko świetne pieniądze, ale również doskonały sposób na rozwój logicznego myślenia, kreatywności, cierpliwości czy umiejętności rozwiązywania problemów.

W naszych działaniach wspiera nas grono pedagogów, posiadających szerokie kompetencje i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Szkołę powołaliśmy do życia w 2015 roku jako czterej absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Kursy Gigantów Programowania skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat z podziałem na odpowiednio dobrane grupy wiekowe. Program kursów przygotowywany jest przez wyspecjalizowanych programistów, którzy umiejętnie dobierają materiał do możliwości uczniów w danym przedziale wiekowym.

Giganci Programowania to:

• 5 lat doświadczenia w nauce programowania
  • Prawie 300 scenariuszy lekcji
  • 33 kursy dla grup wiekowych od 7 do 19 roku życia
  • Ponad 20 000 zadowolonych klientów
  • Ponad 110 placówek własnych i franczyzowych, a także placówki zagraniczne w Hiszpanii i na Słowacji

Informatyka dla dzieci – nauka i zabawa w trybie online

Jak odkryć i rozwijać potencjał intelektualny dzieci?

Czy matematyka jest ważna w programowaniu?