Trwają zapisy na krótkie kursy online! Sprawdź!

Od kilku do ponad dwudziestu osób - tyle wynosi średnia liczba osób na 1 miejsce na studia (2020/2021). Zajęcia kierowane są do uczniów ostatnich dwóch klas licealnych, którzy ambitnie myślą o swojej przyszłości zawodowej. Podczas spotkania online omawiane będą zadania z arkuszy maturalnych z matematyki przygotowane przez egzaminatora państwowej CKE. Każdy z uczestników otrzyma arkusz przed zajęciami, aby mógł wcześniej zapoznać się z materiałem. Organizatorem zajęć są Giganci Edukacji – to nasza marka, która zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem do egzaminów z matematyki.

• 2 spotkania (raz lub kilka razy w tyg.)

• 2x45 (każde spotkanie)

Bezpłatne warsztaty 0

Bezpłatne warsztaty 0

Abakusy - poznajcie pierwowzór pierwszych kalkulatorów

Pierwsza programistka w historii - kim była Ada Lovelace?

Informatyka dla dzieci – nauka i zabawa w trybie online