Trwają zapisy na wakacyjne kursy stacjonarne oraz online! Sprawdź!

Podstawy programowania i uczenia sztucznej inteligencji z wykorzystaniem różnego rodzaju środowisk online połączonych ze środowiskiem programowania Scratch.

Jeżeli obawiasz się, że roboty kiedyś zawładną światem to mamy dla Ciebie niezwykle ważne zadanie. Już dziś dołącz do naszej drużyny, która stawi czoła sztucznej inteligencji i zapanuje nad nią aby ona nie zapanowała nad światem. Nie czekaj - sztuczna inteligencja uczy się bardzo szybko.

• 5 spotkań (raz lub kilka razy w tygodniu)

Technologie otaczają nas każdego dnia. Używamy ich do pracy, w szkole i dla rozrywki. Czy wiemy jak działają? Skąd aplikacja nakładająca uszy i nos psa na naszą twarz w kamerze video wie gdzie ją nałożyć? Jak działają aplikacje podpowiadające, gdzie pojechać na wakacje albo w jaką grę zagrać? Na te i inne pytanie odpowie nam sztuczna inteligencja (AI). Nasze zajęcia online TO NIE webinar ani kurs jak na Youtube! W trakcie naszych zajęć online każdy uczeń będzie widzieć ekran nauczyciela, słyszeć, co mówi, oraz nauczyciel będzie mieć wgląd do tego, co robi i mówi uczeń (będzie widzieć ekran każdego ucznia). Każdy uczeń będzie mógł zadać pytanie głosowo, nauczyciel będzie w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i dokładnie wskazać, gdzie jest błąd i jak go naprawić.

Sztuczna inteligencja to z pewnością wyzwanie przyszłości. Wskoczymy więc od razu do jej świata i nauczymy ją jak rozpoznawać nasze pismo. Zobaczmy jak szybko nauczy się naszego pisma.
Z pewnością znacie różnego rodzaju filtry i maski w aplikacjach takich jak Instagram czy Snapchat. Skąd komputer wie, w którym miejscu znajdują się nasze oczy albo usta? Dziś się tego dowiemy i opracujemy własną Minecraftową nakładkę.
Wow. Wydaje mi się, że właśnie odkryliśmy komputerową osobowość, która potrafi z nami inteligentnie rozmawiać. Nazywa się Midas i chyba pochodzi ze świata Fortnite ale musimy się tego dowiedzieć. Nauczymy go z nami rozmawiać.
Bardzo często zastanawiasz się w jaką grę zagrać wieczorem? Sztuczna inteligencja już pędzi z pomocą. Dzięki niej, na podstawie kilku prostych pytań będziemy w stanie rozwiązać najtrudniejsze pytanie ludzkości - w co zagrać wieczorem?
Rozpoznawaliśmy już pismo i twarz. Pora na kolejny poziom wtajemniczenia. Nauczymy naszą sztuczną inteligencję rozpoznawać głos. Brzmi jak science-fiction ale jesteśmy w końcu ekspertami.

Software Engineer - poznaj kolejny z zawodów przyszłości!

Data Scientist - jeden z najlepszych zawodów przyszłości?

Nie tylko granie, ale i programowanie – nauka programowania gier dla dzieci