Wybierz kurs

Zapewnij dziecku lepszy start w przyszłość. 80% rodziców widzi pozytywny wpływ nauki programowania na zajęcia w szkole. Kursy programowania, kursy z matematyki.

Rodzaj kursów

Wybierz rodzaj kursu

  Kursy online
 • Kursy stacjonarne

Przedział wiekowy Wyczyść

Wybierz przedział wiekowy

Tematyka

Wybierz tematykę

Brak kursów spełniających wybrane kryteria

Bezpłatne warsztaty KzG - Scratch Online

Konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Minecrafta nikomu nie trzeba przedstawiać. Dzisiaj stworzymy wirtualnego asystenta, który po wykonaniu dla niego drobnego zadania podzieli się z nami ciekawostką ze świata tej fenomenalnej gry. Sprawdź czy Steve w wersji AI będzie wiedział więcej od Ciebie. Powodzenia.

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - Minecraft ONLINE

Konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Czy mamy tutaj fanów demolek? Wielki Enderman III władca Endu postawił wyprodukować sztuczną inteligencję zdolną zniszczyć wszystkie wymiary. Dostań się do jego supertajnego laboratorium i pokrzyżuj jego plany. Musisz uważać - na pewno przygotował jakieś pułapki.

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - Matematyka z Minecraftem klasa 3 Online

W labiryncie matematycznym nie ma czasu na wędrowanie bez celu. Nigdy nie wiesz, czy nie spotkasz jakiegoś potężnego przeciwnika dlatego nie marnuj czasu i spróbuj rozwiązać zadania z różnych matematycznych zagadnień to może uda Ci się znaleźć wyjdzie na powierzchnię.

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - Scratch Online

Najnowocześniejsza sztuczna inteligencja jest zagrożona. Zła organizacja białkowców próbuje pozbyć się wszelkich inteligentnych urządzeń elektronicznych. Stań na czele obrony superkomputera i nie pozwól żeby przedostały się do niego wirusy!

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - Tworzenie stron internetowych Online

Czy już wiesz kim będziesz za 50 lat? Bo sztuczna inteligencja - TAK! Przyjdź na zajęcia tworzenia stron internetowych, stwórz podłoże pod specjalistyczny algorytm i zapytaj Kuli Zgaduli o swoją przyszłość. Poznaj podstawy języków HTML, CSS i JS wykorzystując je w praktycznym projekcie.

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - Matematyka z Minecraftem klasa 4 Online

Matematyczny tor przeszkód przed nami. Spróbuj przedostać się przez armie przeciwników i umiejętnie rozstawione pułapki i zdobądź skrzynię ze skarbami. Poznając różne matematyczne zagadnienia z pewnością przejdziesz tor przeszkód bez żadnych problemów ale pamiętaj - Steve sprawdza każdy Twój ruch.

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - Matematyka z Minecraftem klasa 5 Online

Matematyczna Arena otwiera swoje wrota. Rozwiązując kolejno zadania matematyczne zdobywaj jedzenie i ekwipunek - uważaj jednak, w momencie złej odpowiedzi może pojawić się przeciwnik, którego trzeba będzie pokonać. Zbyt dużo błędnych rozwiązań może spowodować pojawienie się całej armii. Zaryzykujesz?

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - Minecraft ONLINE

Uwaga. Uwaga. Mieszkańcy wioski AIowo Górne - Herobrine wykorzystał sztuczną inteligencję i planuje zaatakować wioskę przy pomocy armii Zombie. Na szczęście my również posiadamy dostęp do nowoczesnych technologii. Zaprogramuj Agenta do budowy konstrukcji obronnych.

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - C# ONLINE

Witaj w niesamowitej Fabryce Robotów - aplikacji, która przeniesie Cię w fascynujący świat przyszłości. Stań na czele produkcji i zarządzaj montażem własnych, unikalnych robotów, wykorzystując zaawansowane technologie. Marzenia o własnym zespole automatycznych pomocników już wkrótce staną się rzeczywistością!

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - Python Online

Wyobraź sobie, że czeka Cię daleka i długa podróż autem. Wsiadasz za kierownicę, wybierasz w nawigacji trasę, przekręcasz kluczyk a następnie… rozkładasz fotel do pozycji leżącej i odpalasz film na ekranie sufitowym. Teraz podróż nie jest aż taka straszna, prawda? Autonomiczne pojazdy to coś co czeka nas w nie aż tak dalekiej przyszłości. Już dziś wciel się w rolę programisty, który przyspieszy ten proces.

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Bezpłatne warsztaty KzG - C++ Online

Jest rok 2077. Sztuczna inteligencja wymknęła się spod kontroli i przejęła władzę nad całym światem. Nad całym? Nie! Jedna, mała dzielna osada stawia opór mechanicznym najeźdźcom. Dołącz do grupy rebeliantów i pomóż odszyfrować tajemniczy ciąg zer i jedynek który podobno pozwoli ponownie opanować sztuczną inteligencję.

 • warsztat 1 spotkanie


 • bezpłatne 0,00 zł


Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Dla kogo jest kurs programowania Gigantów Programowania?

Kursy programowania organizowane przez Gigantów Programowania to propozycja ciekawych zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży od 7. do 18. roku życia. Młodzi ludzie uczą się programowania w niewielkich grupach rówieśniczych – maksymalna różnica wieku między uczestnikami danego kursu programowania to 2 lata.

Na kurs programowania zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku, niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności i wiedzy programistycznej. Nasze zajęcia są przeznaczone zarówno dla najmłodszych dzieci – zupełnie początkujących w dziedzinie programowania, jak i dla młodzieży, która ma już za sobą pierwsze kroki w programowaniu i chce dalej rozwijać swoje kompetencje.

Co daje młodym ludziom kurs programowania?

Kurs programowania z Gigantami to sposób na rozwój zainteresowań i pasji, spędzanie wolnego czasu w sposób produktywny i mądry. To jednocześnie doskonała zabawa i rozrywka, a także możliwość zawiązania nowych przyjaźni.

Rozwój kompetencji programistycznych

Uczestnicy kursów programowania zgłębiają tajniki warsztatu tworzenia gier komputerowych, programów, aplikacji oraz serwisów internetowych – w różnych środowiskach programistycznych i z wykorzystaniem popularnych języków programowania. Poznają też możliwości, jakie dają nowe technologie i zagrożenia, z którymi mogą się spotkać w wirtualnym świecie.

Wszystkie kursy programowania mają na celu rozbudzenie pasji u młodych osób, wypracowanie solidnych podstaw do pracy nad samodzielnymi projektami, przygotowanie do pracy zawodowej w sektorze IT (i nie tylko!) oraz ułatwienie startu w dorosłe życie.

 
Rozwój kompetencji „miękkich”

Kurs programowania z Gigantami to nie tylko nauka stricte programowania, ale też rozwój licznych kompetencji „miękkich”, które są niezbędne i niezależne od obranej ścieżki zawodowej (m.in. umiejętność łączenia myślenia analitycznego i twórczego, projektowania rozwiązań problemów oraz pracy projektowej).

Na kursach programowania młodzi ludzie zajmują się niemal wyłącznie praktyką. Zdobytą wiedzę wykorzystują od razu podczas ćwiczeń, np. programując jakiś rozbudowany element świata gry albo funkcjonalność serwisu internetowego. 

Te zadania nie są łatwe. Często wymagają wspięcia się na wyżyny swojej kreatywności i pracy metodą prób i błędów. W ten sposób młodzi ludzie uczą się stawiać czoła wyzwaniom i problemom, popełniać i naprawiać błędy oraz nie zrażać się porażkami. To wszystko przygotowuje dzieci i młodzież do pracy zawodowej w takich sektorach jak IT, analityka, finanse czy marketing.

Jakie są poziomy kursów programowania?

Wszystkie kursy programowania dostępne w naszej ofercie realizowane są w oparciu o ustalone poziomy wiedzy i umiejętności. Przyszły uczestnik wybiera tematykę kursu, która go interesuje i rozpoczyna naukę. Ukończenie pierwszego poziomu kursu programowania jest przepustką do rozpoczęcia kolejnego.

W ten sposób młodzi ludzie mają czas, żeby ugruntować swoją wiedzę, dobrze przećwiczyć umiejętności i dopiero realizować poszerzony materiał. To naturalna ścieżka rozwoju, dzięki której uczestnicy kursu programowania nie czują presji i frustracji związanej z niewiedzą oraz nie muszą nadrabiać zaległości, aby dogonić kolegów. Wszyscy uczniowie na konkretnym kursie programowania reprezentują zbliżony poziom wiedzy i umiejętności.

W jaki sposób realizowany jest kurs programowania?

Część kursów programowania Gigantów ma charakter semestralny. Spotkania odbywają się zwykle raz w tygodniu (dwie godziny lekcyjne), a w semestrze jest ich aż 14. Każdy taki kurs programowania składa się z dwóch semestrów, przy czym nie ma obowiązku realizowania drugiego semestru, jeśli młody człowiek będzie chciał zrezygnować z nauki. Kursy semestralne odbywają się:

 • stacjonarnie – w placówkach Gigantów Programowania rozsianych po całej Polsce (sprawdź lokalizację),
 • online – przez internet, przy czym formuła zajęć jest dokładnie taka sama, jak w przypadku nauki stacjonarnej; uczestnicy i nauczyciel widzą się i słyszą.

Dodatkowo organizujemy krótsze, bardziej specjalistyczne i węższe tematycznie kursy programowania online składające się zwykle z kilku zajęć. Wszystkich chętnych zapraszamy też na darmowe warsztaty programistyczne w Szkole Gigantów Programowania oraz na letnie i zimowe wyjazdy.

Jakie są tematy kursów programowania?

Powyżej (w górnej części tej strony) znajdziesz wykaz wszystkich naszych aktualnych kursów programowania (online i stacjonarnych). Oto kilka przykładów:

 • Tworzenie gier komputerowych 
 • Python z Minecraftem
 • Roblox z Lua
 • Programowanie w C#
 • Hacking i tworzenie stron internetowych
 • Grafika komputerowa
 • Bazy danych i język SQL
 • Akademia YouTubera

Jak wygląda nauka programowania online?

Kursy programowania online to nie webinary, wideo kursy na YouTubie czy filmiki instruktażowe. Nauka programowania online w szkole Gigantów ma dokładnie taki sam przebieg, jak nauka stacjonarna, inna jest jedynie forma nauczania – czyli zdalna, przez internet.

Kursy programowania online prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Trenerzy i młodzi ludzie widzą się i słyszą, mają wgląd do ekranów swoich komputerów, mogą ze sobą swobodnie rozmawiać, zadawać pytania. Nauczyciel w każdej chwili może pomóc uczniowi naprawić jakiś błąd czy ponownie wytłumaczyć skomplikowane zagadnienie. Kursy programowania online są tak samo skuteczne jak te prowadzone stacjonarnie!

Kto prowadzi kurs programowania?

Kursy programowania (online i stacjonarne) w szkole Gigantów prowadzone są przez nauczycieli programowania z kwalifikacjami pedagogicznymi. To specjaliści, którzy od lat pracują z młodymi ludźmi, w pełni rozumieją ich problemy i potrzeby, potrafią motywować do ciężkiej pracy oraz rozbudzać ciekawość wirtualnego świata i pasję do programowania.

Nauczyciele Gigantów Programowania stają się mentorami dla swoich uczniów. Krok po kroku prowadzą młodych ludzi przez zawiłe programistyczne zagadnienia i problemy, dając przy tym ogromne wsparcie.

Ile kosztują kursy programowania online?

Kursy semestralne (kilkanaście zajęć po 90 minut) kosztują ok. 1000 zł, a płatność możliwa jest w ratach. Krótsze kursy online to koszt 325 zł za całość. Ceny kursów programowania wahają się w zależności od tematyki kursów i poziomu zdobywanej przez uczestników wiedzy.

W cenę kursu programowania wliczone są wszystkie materiały dydaktyczne. Rodzice i opiekunowie uczestników mają też dostęp do zamkniętej grupy, za której pośrednictwem mogą wymieniać swoje spostrzeżenia i brać udział w ciekawych warsztatach.