Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania - Kościerzyna!

Kursy programowania w Kościerzynie to nie tylko wejście w świat tworzenia stron internetowych, gier, programów i aplikacji. Nauka programowania rozwija kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu, stymuluje rozwój logicznego myślenia i otwiera szereg drzwi na nowoczesnym rynku pracy. Giganci Programowania propagują te idee, organizując kursy programowania dla dzieci i młodzieży w całej Polsce.

Kościerzyna

Zapisy i terminarz

Giganci Programowania w Kościerzynie - co oferujemy na naszych kursach?

Kursy programowania pomagają najmłodszym w kreowaniu swojej własnej przyszłości. Nie ma jednak utartej ścieżki - nasze zajęcia obejmują wiele różnych zagadnień, które dają szeroki pogląd na pracę w branży IT. Nauka programowania w Kościerzynie lub online jest podzielona na semestry, podczas których kursanci poznają m.in. następujące obszary programowania:

 1. Tworzenie stron internetowych

Chłopiec lub dziewczynka, nastolatek lub nastolatka, humanista lub matematyk, pasjonat komputerów lub zupełny początkujący - każdy jest mile widziany na kursie tworzenia stron internetowych! Giganci Programowania to szkoła, która kładzie nacisk na solidne wdrożenie podstaw, a już po pierwszym semestrze czeka na Ciebie cenna nagroda - samodzielnie zaprojektowana strona. Umiejętności cyfrowe, które nabywają nasi kursanci to m.in.:

 • używanie znaczników HTML,
 • projektowanie warstwy wizualnej strony za pomocą stylów CSS,
 • posługiwanie się językiem programowania JavaScript, który najczęściej stosuje się właśnie do projektowania stron internetowych.

Każde teoretyczne informacje są wykorzystywane od razu w praktyce - dzieci i młodzież testują siebie, tworząc swoje pierwsze strony internetowe. Widzą, jak ich wiedza przydaje się w prawdziwym świecie Internetu, a przez to nabierają wiary w swoje możliwości i chęci do dalszego działania.

 1. Programowanie gier

Jeśli Twoje dziecko spędza za dużo czasu na grach komputerowych, pozwól mu je… tworzyć! Projektowanie gier to nie tylko kształcenie umiejętności związanych z programowaniem, ale także świetna zabawa. Co więcej, fani takich pozycji jak Minecraft czy Fortnite (a wiemy, że jest ich wśród najmłodszych całkiem sporo) mogą własnoręcznie modyfikować uniwersum znanych gier, właśnie na naszych kursach.

Tworzenie gier, tak jak inne zadania młodego programisty, opiera się na opanowaniu struktur języków programowania:

 • Scratch - podstawowy język, który współgra ze środowiskami MakeCode oraz KODU i pozwala najmłodszym modyfikować gry. Tworzymy wspólnie interaktywne historyjki i animacje, używając elementów graficznych.
 • Python - Giganci Programowania umożliwiają podopiecznym płynną kontynuację nauki, wprowadzając po Scratchu dużo bardziej zaawansowany język - Python. Będą mogli go wykorzystać również na kursach dotyczących stricte programów i aplikacji.
 • Lua - kolejny poziom wtajemniczenia to wykorzystanie Robloxa - platformy do interaktywnych rozgrywek, w których gracze sami ustalają zasady i kreują wirtualną rzeczywistość. Satysfakcja + dobra rozrywka = motywacja do nauki programowania!

Nie tylko umiejętności cyfrowe - zajęcia pozaszkolne w Kościerzynie

Giganci Programowania to innowacyjna placówka, którą założyli czterej absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Nasze kursy przyciągają młodych ludzi zainteresowanych technologią i programowaniem komputerów, stron czy aplikacji. Chcemy jednak, żeby jak najwięcej młodych ludzi zobaczyło w programowaniu nie tylko sposób na opanowanie umiejętności przydatnych na rynku pracy, ale także na:

 • poszerzenie ich horyzontów matematycznych i informatycznych,
 • stymulację rozwoju kreatywności,
 • zbudowanie odporności na niepowodzenia w dążeniu do wyznaczonego celu,
 • rozsądne i bezpieczne obcowanie z nowymi technologiami,
 • naukę szybkiego przyswajania nowych informacji,
 • udaną komunikację z rówieśnikami podczas pracy zespołowej.

Misją naszej szkoły jest nieustanne wspieranie uczniów w odkrywaniu swoich mocnych stron na wielu różnych płaszczyznach (nie tylko związanych z liczbami i komputerami), które dzięki nauce programowania mogą błyszczeć!

Zapisz się na kurs

Jak wygląda nauka programowania w Kościerzynie - Giganci Programowania

Kursy programowania w Kościerzynie odbywają się stacjonarnie w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko centrum - na ul. Rzemieślniczej 15, ale oferujemy również zajęcia online. Jeśli chodzi o cenę, możemy rozłożyć ją na raty. Nie szukaj wymówek - zainwestuj w przyszłość swojego dziecka.

Żeby kursant mógł funkcjonować w przyjaznym środowisku, a nauczyciel miał możliwość dotarcia do każdego ucznia, grupy zajęciowe są niewielkie i składają się wyłącznie z rówieśników (przedział trzech lat). Naszym celem jest wyszkolenie znającego się na informatyce młodego człowieka, który z dumą wkroczy w dorosłość i współczesny rynek pracy.

Gigantycznym skarbem są nasi nauczyciele programowania. Podczas rekrutacji trenerów zwracamy uwagę nie tylko na umiejętności techniczne i znajomość branży, ale także na pedagogiczne fundamenty oraz odpowiednie podejście do dzieci i nastolatków.

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst