Trwają zapisy na krótkie kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Radom

Lekcje programowania to fajny sposób na spędzanie wolnego czasu oraz możliwość zdobycia umiejętności „przyszłości”, które ułatwiają postawienie pierwszego kroku na rynku pracy! Dlatego Gigantów zabraknąć nie mogło także w Radomiu – na kursy programowania gier, aplikacji i stron zapraszamy dzieci i młodzież (7-18 lat). Uczymy się programować w profesjonalnych językach (m.in. Python i C#) oraz korzystać z fachowych narzędzi, a przy tym świetnie się bawimy!

Radom

Zapisy i terminarz

Jakie proponujemy kursy programowania w Radomiu?

Nasze kursy komputerowe czy programistyczne w Radomiu zebraliśmy w pokaźnym pakiecie. Łącznie organizujemy kilkanaście różnych tematycznych szkoleń i w wariantach dla poszczególnych grup wiekowych. Ze względu na dziedziny programowania możemy wyłonić kilka większych, nadrzędnych „paczek” kursów.

 • Kursy tworzenia gier komputerowych. Na lekcje programowania gier w „Gigantach Programowania” zapraszamy już dzieci od 7. r.ż. Najpierw bawimy się z obrazkowym językiem Scratch i przebudowujemy świat Minecraft, a dalej korzystamy z platformy Roblox i języka Lua. Młodzież uczy się tworzenia gier już na profesjonalnym silniku Unity, zdobywając kompetencje zawodowe!
 • Tworzenie stron internetowych. Są to kompleksowe kursy Java, HTML i CSS oraz projektowania witryn. Młodzież poznaje dobre praktyki czy trendy w zakresie designu, a następnie programuje własne strony, publikuje je i uczy się zarządzać nimi, rozbudowywać je i zabezpieczać na wypadek cyberataków.
 • Programowanie w Python i C#. Dwa najpopularniejsze języki kodowania nasi uczniowie opanowują na poziomie zaawansowanym, wykorzystując je np. do tworzenia aplikacji mobilnych i złożonych programów. Naszym celem jest wyposażyć młodych ludzi w praktyczne umiejętności, dlatego też tego rodzaju kurs programowania ma charakter projektowy.
 • Cyberbezpieczeństwo i hacking. Od poznania rodzajów wirusów i metod czy schematów ataków najczęściej wykorzystywanych przez cyberprzestępców w internecie, po sposoby zabezpieczenia stron internetowych i aplikacji. Nasi uczniowie potrafią skutecznie zadbać o siebie czy swoją pracę w rzeczywistości cyfrowej, bo Giganci Programowania odsłaniają przed nimi sekrety hackingu!

Przyszły uczestnik kursu programowania wybiera tę tematykę, która najpełniej odpowiada jego zainteresowaniom czy planom na przyszłość. Dzięki temu ma szansę przekuć swoją pasję w sposób na życie – bardzo ciekawy i… dochodowy!

Jak organizujemy programowanie dla dzieci w Radomiu?

 • Semestralny kurs programowania. Kompletny kurs programowania trwa dwa lub trzy semestry. Uczestnicy uczą się danego zagadnienia od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Bez pośpiechu i presji – mamy czas, aby dzieci i młodzież dużo ćwiczyli i rozwijali się we własnym, naturalnym tempie.
 • Zajęcia w rówieśniczych grupach. Kursy programowania organizujemy w formie dostosowanej do wieku uczestników. Na tych samych lekcjach uczniów dzielą maksymalnie dwa lata różnicy wieku. Dzięki temu nikt nie czuje presji, poziom umiejętności jest równy, a nauka sprzyja nawiązywaniu przyjaźni.
 • Doświadczeni nauczyciele-programiści. Prowadzący kurs Gigantów jest pedagogiem z powołania i zawodu, a zarazem doświadczonym programistą. Z jednej strony dzieli się wiedzą i doświadczeniem, z drugiej pomaga, motywuje do ciężkiej pracy, docenia starania, stara się rozbudzać pasję i nią zarażać.
 • Umiejętności praktyczne ponad teorią. Uczniowie Gigantów otrzymują na każdych zajęciach sporą dawkę wiedzy i od razu wykorzystują ją w praktyce – ćwiczą i pracują nad własnymi projektami, m.in. tworzą pierwsze programy, aplikacje czy gry. Takie prace zasilają portfolio początkującego programisty.
 • Nauka programowania przez zabawę. Uczestnicy kursów nie narzekają na nudę – znamy zainteresowania czy potrzeby młodych ludzi i staramy się im sprostać. Np. lekcje programowania dla najmłodszych uczniów organizujemy w ciekawych konwencjach (m.in. pojedynków, wyścigów, turniejów wiedzy).

Zapisz się na kurs

Co daje nauka programowania?

W Radomiu – zresztą tak jak w całej Polsce – nasze kursy programowania realizują wiele celów. Pierwszy to zdobycie praktycznej umiejętności programowania w zakresie konkretnego wycinka cyfrowego świata, języka programowania i narzędzi. Pod tym względem zajęcia Gigantów stają się świetnym przygotowaniem do podjęcia w przyszłości pracy w zawodzie programisty.

Z drugiej strony dobry programista powinien mieć szereg tzw. kompetencji miękkich. Dlatego na zajęciach, przy okazji, rozwijamy takie umiejętności jak np.:

 • myślenie logiczne i analityczne,
 • łączenie myślenia logicznego z twórczym,
 • kreatywne rozwiązywanie problemów,
 • uczenie się na własnych błędach i wyciąganie z nich wniosków,
 • organizacja pracy projektowej, w grupie i pod presją czasu,
 • dbałość o higienę pracy,
 • nieustanne dążenie do samorozwoju.

Ile kosztują programistyczne zajęcia pozaszkolne w Radomiu?

Semestr kursu programowania w Radomiu to koszt ok. 1000-1350 zł

Przez cały rok trwają zapisy na kursy semestralne stacjonarne, na których odbywa się aż 14 lekcji po 90 minut. Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych, przygotowaliśmy odpowiedniki kursów w wersji online. Regularnie organizujemy też bezpłatne warsztaty, a w trakcie wakacji i ferii krótkie kursy oraz wyjazdy łączące naukę ze sportem i dobrą zabawą. 

Zapisać się na kurs programowania można poprzez formularz dostępny w zakładce „Zapisy i terminarz” lub kontakt z naszym sekretariatem. Zapraszamy!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst