Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Świdnik

Giganci Programowania zapraszają na kursy programowania w Świdniku dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat. Naszym uczniom zapewniamy moc zabawy i atrakcji, profesjonalną wiedzę programistyczną – przystępnie podaną i przećwiczoną na autorskich projektach – oraz umiejętności, które ułatwiają start w dorosłe życie! Kilkanaście tematycznych kursów programowania (do wyboru) realizujemy od podstaw do poziomu zaawansowanego. Przekuwamy pasje w sposób na życie!

Świdnik

Zapisy i terminarz

Jakie proponujemy zajęcia pozaszkolne w Świdniku?

Nasze stacjonarne kursy programowania w Świdniku to łącznie kilkanaście propozycji tematycznych. Przyszły uczestnik wybiera kurs o takiej tematyce, jaka jest mu bliska lub z którą wiąże swoją przyszłość pod kątem rozwoju pasji czy pracy zawodowej. Ze względu na dziedziny programowania nasze kursy dzielimy na kilka grup. To m.in.: programowanie gier komputerowych, tworzenie stron internetowych, nauka profesjonalnego języka (np. Python, C#), cyberbezpieczeństwo i hacking.

Kurs programowania gier komputerowych 

Z Gigantami nauka programowania w Świdniku jest i przyjemna, i pożyteczna! Samo granie bawi, ale już programowanie gier – wciąga i ekscytuje, a jest jedną z profesji „przyszłości”. Kursy tworzenia gier organizujemy dla dzieci i młodzieży w każdym wieku, a z tego względu ich programy różnią się poziomem i tematyką.

Najmłodsze dzieci (7-8 lat) tworzą gry w obrazkowym języku Scratch, co przypomina układanie puzzli. Później przychodzi już pora na bardziej zaawansowane umiejętności – podstawy języka programowania Python na przykładzie znanej gry Minecraft. Kolejno dzieci biorą na warsztat popularną platformę Roblox i piszą własne skrypty do gier w języku Lua. A nastolatkom i młodzieży proponujemy profesjonalne tworzenie gier na silniku Unity i w języku C#

Kurs programowania stron internetowych

Serwisu internetowego dziś potrzebuje każda firma, instytucja i organizacja, a własna strona lub sklep umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej czy zarabianie na swojej pasji. Web developerzy są i będą poszukiwani na rynku pracy!

Kursy programowania w Świdniku z dziedziny tworzenia stron internetowych dają to wszystko, czego potrzebuje młody web developer. Poznajemy trendy i dobre praktyki w zakresie projektowania designu stron oraz profesjonalne języki: HTML, CSS i JavaScript, za pomocą których tworzymy swoje strony. Zgłębiamy też tajniki cyberbezpieczeństwa, a z lekcji na lekcje dążymy do ulepszania swoich projektów. 

Profesjonalny język programowania i zajęcia projektowe

Praktyczna znajomość języka C# czy Python to możliwość zdobycia ciekawej pracy i atrakcyjnego zarobku w bardzo młodym wieku. Na kursach programowania w C# i Python korzystamy z profesjonalnych narzędzi, m.in. Visual Studio, i rozszyfrowujemy najważniejsze zagadnienia programistyczne – pętle, listy, zmienne czy instrukcje warunkowe nie kryją przed naszymi uczniami żadnych tajemnic!

Tego typu programistyczne zajęcia pozaszkolne Świdniku mają charakter projektowy. Młodzież uczy się głównie w praktyce tworzy swoje programy, aplikacje i gry, które następnie mogą np. zasilić programistyczne portfolio i pomóc dostać się na staż czy nawet odpowiedzieć na pierwsze oferty pracy dużych i małych firm.

Cyberbezpieczeństwo i hacking

To szkolenia dla każdego młodego człowieka i uzupełnienie lekcji programowania – nauka hackingu i cyberbezpieczeństwa to dbałość o owoce swojej pracy, o prywatność i bezpieczeństwo w cyfrowej rzeczywistości. Rozgryzamy w praktyce metody hakerów i schematy ataków, uczymy się je odpierać i do nich nie dopuszczać oraz poznajemy rodzaje wirusów i złośliwego oprogramowania. Młodzież ma szansę zapobiec wielu przykrym konsekwencjom internetowych przestępstw.

Zapisz się na kurs

Jak jest zorganizowana nauka programowania w Świdniku?

  • Dwa lub trzy semestry. A w każdym ponad 20 godzin nauki! Zaczynamy od podstaw, a kończymy na zagadnieniach zaawansowanych. Uczestnicy kursów mają czas i przestrzeń, aby dużo ćwiczyć i rozwijać się w naturalnym tempie.
  • Nauczyciel programista. Dzieci i młodzież na kursie programowania uczy zawodowy programista i pedagog w jednej osobie. Nie tylko przekazuje wiedzę – także wspiera i motywuje, a nawet pomaga odkrywać preferencje zawodowe.
  • Małe rówieśnicze grupy. Naukę programowania w Świdniku organizujemy w małych grupach, w których uczestników dzielą maksymalnie 2 lata różnicy wieku. Poziom jest równy, a uczniowie czują pełną swobodę i akceptację.
  • Przewaga praktyki nad teorią. Wiedzę teoretyczną od razu zamieniamy w praktykę – to nie tylko obrazowe przykłady i liczne ćwiczenia, ale także praca (samodzielna i w grupach) na rzeczywistych, „działających” projektach.

Ile kosztuje programowanie dla dzieci w Świdniku? 

Jeden semestr kursu programowania w Świdniku kosztuje ok. 990-1200 zł (ponad 20 godzin zajęć, nauczyciel do dyspozycji, pomoce dydaktyczne, nagrania z lekcji itp.). Po ukończeniu pierwszego semestru uczeń może (ale nie musi) zapisać się na kolejny. Pierwsza lekcja kursu jest bezpłatna i ma charakter pokazowy. 

Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić przygotowany przez nas formularz, podając potrzebne dane (dotyczące m.in. miejscowości, wieku dziecka, wybranego kursu), lub skontaktować się z sekretariatem Gigantów Programowania. Zapisy trwają cały rok. W razie pytań jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst