Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty programistyczne Koduj z Gigantami! Sprawdź!

Kursy programowania – Malbork

Fantastyczna zabawa, solidna dawka wiedzy oraz praktyczne umiejętności, doświadczenie i kompetencje „przyszłości” pożądane na rynku pracy – to wszystko i o wiele więcej dają nasze kursy programowania w Malborku. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym (7-18 lat) na semestralne warsztaty z tworzenia gier, aplikacji i stron internetowych, programowania w językach C# i Python, grafiki i hackingu. Giganci Programowania wiedzą, jak przekuć pasję w sposób na życie!

Nauka programowania – Malbork. Jak przebiegają warsztaty?

Giganci uczą w całej Polsce: w Malborku znajduje się jeden z oddziałów naszej szkoły programowania; zapisy na lekcje trwają cały rok. Organizujemy kursy semestralne i krótkie (kilka godzin zajęć), tematyczne i specjalizacyjne – dla młodych ludzi w każdym wieku. Poziom i formę dopasowujemy do potrzeb poszczególnych grup wiekowych.

 • Semestry a poziomy umiejętności. Od podstawowych zagadnień, powoli i w naturalnym tempie, przechodzimy do poziomu zaawansowanego. Dwa, trzy semestry kursu to kilkadziesiąt godzin zajęć – uczymy się bez stresu i presji.
 • Tematyczne kursy programowania. Gry komputerowe, aplikacje i strony internetowe, a także konkretne języki: C# i Python oraz narzędzia (np. Unity, Visual Studio) – zawężamy tematykę kursów, lecz zgłębiamy ją od podszewki! Uczeń ma szansę rozwijać się w tej konkretnej dziedzinie, która go pasjonuje.
 • Małe rówieśnicze grupy. Maksymalnie dwa lata różnicy między uczniami i małe grupy stwarzają kameralny, przyjacielski klimat, w którym każdy dobrze się czuje. Pozbawiają też presji: poziom wiedzy i umiejętności jest wyrównany.
 • Dużo zabawy dla najmłodszych. Maluchy uczą się z nami wyłącznie przez zabawę, a młodzieży proponujemy sporo rozrywki. Nie kujemy, nie uczymy się na pamięć, nie pracujemy na wyścigi – nasze szkolenia mają być przyjemne!
 • Doświadczony nauczyciel programista. Prowadzący zajęcia to pedagog i aktywny zawodowo programista, który potrafi (i lubi) pracować z dziećmi. Nie tylko uczy i dzieli się tajnikami zawodu, ale także wspiera, motywuje i docenia.

Zajęcia pozaszkolne – Malbork. Jakie kursy proponujemy?

Dążymy do tego, aby nasi uczniowie mieli szansę rozwijać się w zgodzie z własną pasją, zainteresowaniami i planami na przyszłość. Nasze zajęcia pozaszkolne w Malborku pomagają im przekształcić się w świetnych specjalistów, przed którymi rynek pracy stanie otworem, oferując zatrudnienie w sektorze zarówno dużych czy średnich przedsiębiorstw, jak i rządowych bądź naukowych instytucji i organizacji. Z tego względu proponujemy kilkanaście tematycznych kursów semestralnych, które łączą się w kilka większych grup.

 • Programowanie gier komputerowych. Dla dzieci przygotowaliśmy kurs programowania w Scratchu (kodowanie jak układanie puzzli), zabawę w grze Minecraft z podstawami Python i zajęcia z tworzenia na platformie Roblox. A młodzieży proponujemy zaawansowany C# i profesjonalny silnik gier Unity.
 • Programowanie stron internetowych. Nastolatki i młodzież uczą się już trzech języków – HTML, CSS, JavaScript – które wykorzystują do kodowania własnej witryny internetowej. Poznają również zasady projektowania stron czy zabezpieczania ich przed atakami. Kurs polega na realizacji swoich projektów.
 • Programowanie w C# i Python. To zajęcia dla różnych grup wiekowych, na kilku poziomach. Wszystkie je łączą profesjonalne języki programowania i narzędzia. Pracujemy nad własnymi projektami – zdobywamy doświadczenie i kompetencje zawodowe oraz budujemy pierwsze programistyczne portfolio.
 • Cyberbezpieczeństwo i inne. Do naszej oferty kursów na stałe wpisały się zajęcia z podstaw hackingu i cyberbezpieczeństwa, które uczą dbałości o pracę w internecie oraz przeciwdziałania cyfrowym zagrożeniom. Opracowaliśmy też kilka innych długich i krótkich kursów m.in. z zakresu grafiki komputerowej.

Programowanie dla dzieci – Malbork, Giganci Programowania. Co dają zajęcia? 

 • Kompetencje „twarde” – wiedza, języki, narzędzia. Nasze warsztaty to dobre przygotowanie do dalszego kształcenia w zawodzie programisty, a nawet do podjęcia pierwszej pracy tuż po szkole. Dajemy solidną bazę i umiejętności na poziomie zaawansowanym, a zrealizowane na zajęciach projekty, zebrane w portfolio, pomagają dostać się na staż, praktyki czy juniorskie stanowisko.
 • Kompetencje „miękkie” – umiejętności i charakter. Dobry informatyk i programista ma nie tylko dużą wiedzę i doświadczenie, ale też odpowiednie cechy: potrafi twórczo podchodzić do problemów, łączyć logikę i kreatywność, pracować z wieloma projektami naraz. Jest dokładny i nie zraża się porażkami, cały czas prze do przodu. Te wszystkie umiejętności ćwiczymy na każdej lekcji.
 • Fajnie spędzony wolny czas i nowe przyjaźnie. Giganci Programowania to wyjątkowa szkoła: dzieci uczą się z pasji i woli, co przekłada się nie tylko na efektywność nauki, ale też na płynącą z niej przyjemność. W grupie uczniów w podobnym wieku rozwijają się znajomości i piękne przyjaźnie na całe życie.

Na programistyczne zajęcia pozaszkolne w Malborku zapraszamy każdego młodego człowieka w wieku 7-18 lat – początkującego i już programującego. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz w zakładce „Zapisy i terminarz” lub skontaktować się z sekretariatem. Pierwsza lekcja jest bezpłatna i nie obliguje do zapisu na kurs – jeden semestr to koszt około 1000-1300 złotych. Zapraszamy!

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi segmentami naszej oferty, którymi są m.in. bezpłatne kursy, wakacyjne wyjazdy czy kursy programowania online.

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Miejsce na dodatkowy tekst