Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania - Tczew!

Nauka programowania to połączenie trzech składników: szczypta matematyki, kawałek informatyki i cała micha dobrej zabawy! Prowadzimy kursy programowania w Tczewie w formie stacjonarnej oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży online. Szkoła podstawowa to najlepszy czas, żeby zacząć przygodę z kodowaniem - dowiedz się, czego uczymy na naszych kursach. To umiejętności, które przydadzą się na każdym etapie życia.

Tczew

Zapisy i terminarz

Nauka programowania w Tczewie - jak wyglądają nasze kursy?

Kursy programowania dla dzieci i młodzieży w Tczewie są organizowane przez szkołę Giganci Programowania. Założyła ją nasza czwórka - absolwenci Politechniki Warszawskiej, którzy nie chcieli trzymać wielkiego arsenału wiedzy tylko dla siebie. Dzielimy się nią z naszymi kursantami, zaczynając od najbardziej podstawowych podstaw - tak, na zajęcia może się zapisać każdy, niezależnie od poziomu wiedzy.

Co wyróżnia nasz model nauki programowania dla dzieci w Tczewie?

 • Przydzielamy słuchaczy do rówieśniczych grup wiekowych. Rozwój wśród osób na podobnym etapie rozwoju jest bardziej stymulujący, a wspólne spędzanie czasu dobrą zabawą! Zapisy trwają, a kolejne etapy edukacji nadchodzą wielkimi krokami - sprawdź, jakie kursy mamy dla poszczególnych grup wiekowych.
 • Kadra mentorów, dla których programowanie jest nie tylko pracą lub pasją, ale też sposobem na rozwijanie logicznego myślenia u najmłodszych. Pedagogiczne podejście do uczestników sprawia, że wychodzą z zajęć zmotywowani do przyjścia na kolejne, a nawet trenowania we własnym zakresie.
 • Każdy kurs jest podstawą do rozpoczęcia kolejnego. Wszystkie semestry są tak skonstruowane, żeby zainteresowani uczniowie mogli kontynuować naukę na wyższym poziomie i poznawać kolejne języki programowania, platformy do kodowania itd. Przy układaniu programów kursów dbamy o to, żeby wiedza była systematyzowana i powtarzana, ale jednocześnie nie pozostawiamy miejsca na nudę i mierzymy wysoko.
 • Kładziemy nacisk na praktyczne wykorzystanie umiejętności. Na każdym kursie dla dzieci i młodzieży realizujemy projekty - strony internetowe, modyfikacje gier, aplikacje, projektowanie designu. Dzięki temu dajemy najmłodszym dowód na to, że poświęcenie ich czasu i wysiłek umysłowy mogą przynieść naprawdę imponujące efekty! Ćwiczenia praktyczne pozwalają na zasmakowanie życia prawdziwego dewelopera, dla którego programowanie jest chlebem powszednim. Po takim doświadczeniu młody człowiek będzie mógł samodzielnie zdecydować, czy to jest coś, co chce rozwijać w kolejnych latach swojej edukacji.

Giganci Programowania - jak zacząć przygodę w branży IT?

Tak jak wspomnieliśmy - organizujemy kursy programowania dla dzieci na różnych poziomach, dlatego nie ma problemu, jeśli Twoje dziecko jeszcze nic nie wie. Z Gigantami Programowania poczuje się „zaopiekowane” i poprowadzone od najprostszych, lecz angażujących ćwiczeń. Najlepsze zajęcia pozaszkolne w Tczewie dla początkujących to programowanie w środowisku Scratch. Wystarczy, że uczestnik potrafi pisać, czytać i liczyć do 20 - no i używać myszki!

Nawet już tak podstawowa platforma jak Scratch pozwala na opanowanie podstaw programowania, które później płynnie przechodzi w tworzenie pierwszej aplikacji na Androida! Potem nadchodzi czas na kolejne języki programowania. Starsi kursanci, którzy pierwsze kroki mają za sobą, poznają struktury Pythona. Zarówno Scratch, jak i Python są też narzędziami do… modyfikowania gier. Uczestnicy będą tworzyć własne wersje rzeczywistości Minecrafta czy Fortnite’a.

Następnie przychodzi czas na zaawansowany język używany przez zawodowych programistów: C#. Tak jak Python, C# służy do kodowania skomplikowanych programów, które stymulują kreatywność i logiczne myślenie.

Oczywiście kursy programowania dla dzieci w Tczewie to także nauka tworzenia stron internetowych! Znaczniki HTML, style CSS i język JavaScript - to wszystko posłuży uczestnikom do zaprojektowania własnej strony i umieszczenia jej w sieci.

W skrócie - nauka programowania w Tczewie lub online to kursy, które obejmują:

 • tworzenie stron internetowych,
 • projektowanie gier,
 • programowanie aplikacji,
 • bezpieczeństwo w sieci.

Zapisz się na kurs

Kurs programowania dla dzieci w Tczewie - rozwijamy młode umysły

Nasi nauczyciele mogą godzinami mówić o tym, jakie korzyści dla szeroko pojętego rozwoju dziecka i nastolatka przynosi nauka programowania. My wymienimy tylko kilka:

 • ćwiczenie logicznego myślenia,
 • stymulowanie kreatywności,
 • uodpornienie się na niepowodzenia,
 • wytrwałość w dążeniu do celu,
 • motywacja do próbowania różnych rozwiązań problemu,
 • nauka komunikacji z rówieśnikami i pracy jako członek grupy.

Zapisy trwają - kurs programowania u Gigantów Programowania to pomysł na ciekawe zajęcia pozaszkolne. W Tczewie znajdziesz nas na ul. Westerplatte 28 I, ale prowadzimy również zajęcia online. Kursy różnią się cenami, które można rozłożyć na raty.

W Szkole Gigantów Programowania znajdziesz kursy dla różnych grup wiekowych: 7 - 9, 10 - 12, 13 - 15, 16 - 18. Zapraszamy więc wszystkich uczniów, którzy nie boją się nowych wyzwań, a także tych, którzy się ich obawiają - przekonamy Was, że nauka programowania od podstaw jest tak samo wciągająca jak najlepsza gra albo serial!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst