Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Wejherowo

Nauka programowania to ciekawie spędzony czas, piękne przyjaźnie, dobra zabawa, a także umiejętności, które mają realny wpływ na przyszłość Twojego dziecka. Podczas tworzenia gier, stron, programów i aplikacji uczymy się profesjonalnych języków (np. C#, Python) i obsługi narzędzi, ćwiczymy logiczne myślenie i kreatywność. Każda linijka kodu przekłada się na kompetencje „przyszłości”, które są poszukiwane na rynku pracy na całym świecie. Na zajęcia zapraszamy młodych ludzi w wieku od 7 do 18 lat – mamy propozycje również dla osób doświadczonych.

Wejherowo

Zapisy i terminarz

Specjalistyczne kursy programowania w Wejherowie

Giganci Programowania znają zainteresowania i potrzeby młodych ludzi – z dziećmi i młodzieżą pracujemy od lat! Dlatego przygotowaliśmy kilkanaście tematycznych kursów obejmujących wąski, specjalistyczny zakres wiedzy i kompetencji – od tworzenia gier, przez programowanie w konkretnym profesjonalnym języku (np. Python, C#), po kodowanie stron, grafikę oraz cyberbezpieczeństwo i hacking.

  • Gry komputerowe. Podstawy tworzenia gier i obrazkowy język Scratch dla maluchów, Python (na przykładzie popularnej gry Minecraft), Lua i platforma Roblox dla starszaków, a dla młodzieży profesjonalny silnik Unity i język C#.
  • C# i Python. Na zajęciach poświęconych w całości danemu językowi, Python lub C#, tworzymy autorskie projekty programów, aplikacji czy gier. Uczymy się też korzystać z programistycznych środowisk i pomocnych narzędzi.
  • Strony internetowe. Od najważniejszych zasad, dobrych praktyk i trendów w zakresie designu stron, przez programowanie w HTML, CSS i JavaScript, po publikację i zarządzanie witryną. To projektowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. 
  • Cyberbezpieczeństwo. Programista powinien umieć dbać o bezpieczeństwo swojej pracy – dlatego odsłaniamy przed uczniami tajniki hackingu, schematy ataków i rodzaje wirusów. Uczymy, jak im zapobiegać i się przed nimi bronić.

Dobrze zorganizowana nauka programowania: Wejherowo

Giganci Programowania pieczołowicie „zaprogramowali” swoje kursy – wierzymy, że kluczem do sukcesu jest sprawna organizacja: połączenie kilku elementów, które razem przekładają się na efektywne nauczanie dzieci i młodzieży.

  • Semestralny charakter kursu. Nauce programowania sprzyja systematyka – na nią potrzeba czasu. Dlatego każdy kurs trwa dwa lub trzy semestry, a ten ostatni realizuje zaawansowany, specjalistyczny poziom. Dajemy uczniom taką przestrzeń, aby rozwijali się w naturalnym tempie, bez presji i stresu.
  • Nauka w praktyce i na projektach. Programowania uczymy się podczas… programowania! Na zajęciach uczniowie tworzą autorskie projekty, na których doskonalą umiejętności i ćwiczą poznane zagadnienia. Te projekty zasilają też portfolia naszych kursantów – świadczą o wiedzy i kompetencjach, których od nich wymaga pierwszy pracodawca czy organizator praktyk lub stażu.
  • Kameralne rówieśnicze grupy. W małych grupach uczą się osoby w takim samym lub zbliżonym wieku (maksymalnie do dwóch lat różnicy). Dzięki temu poziom wiedzy i umiejętności się wyrównuje, a na zajęciach panuje swobodna i przyjacielska atmosfera, więc nikt nie czuje presji czy skrępowania.
  • Indywidualne podejście nauczyciela. Zajęcia prowadzi pedagog z pasji i powołania, doświadczony w pracy z dziećmi, oraz zawodowy programista – w jednej osobie. Ma czas, przestrzeń, by pomóc uczniom indywidualnie, każdego wspiera, docenia i motywuje do ciężkiej pracy, każdemu dobrze doradzi.
  • Zajęcia w wygodnej formie. Nasze zajęcia odbywają się stacjonarnie – w Wejherowie – ale przygotowaliśmy także lekcje w formie online: dla uczniów, którzy nie mogą lub nie chcą pracować z nami osobiście. Wówczas łączymy się przez komunikator. Formę kursu można wybrać – program się nie zmienia.

 

Zapisz się na kurs

Korzyści, jakie daje programowanie dla dzieci (Wejherowo, kurs Gigantów)

Nauka programowania dla dzieci to z jednej strony świetna zabawa i fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu, a z drugiej skuteczne przygotowanie do podjęcia w przyszłości zawodu programisty – i to w konkretnej specjalizacji (np. gry, strony albo konkretny język i narzędzia). Wyposażamy młodych ludzi w rzeczywiste, tzw. twarde kompetencje: nasi uczniowie samodzielnie programują w zakresie kursu i są dobrze przygotowani do odbycia praktyk i stażu czy podjęcia pierwszej pracy.

Do pakietu kompetencji „twardych” dorzucamy umiejętności „miękkie” – m.in. logiczne myślenie, kreatywność czy twórcze rozwiązywanie problemów.

Szlifujemy też charaktery uczniów, aby byli odporni na niepowodzenia, uczyli się na własnych błędach, czerpali przyjemność z pracy i dążyli do ciągłego samorozwoju.

Zapisy, koszt: programistyczne zajęcia pozaszkolne, Wejherowo

Nasze zajęcia semestralne odbywają się w formie stacjonarnej i online do wyboru. Poza tym proponujemy krótkie, węższe tematycznie kursy, lekcje wakacyjne i wyjazdy, a także cyklicznie organizowane bezpłatne warsztaty. Wykaz szkoleń wraz z kosztami umieściliśmy w zakładce „Kursy i cennik”. Semestr kursu kosztuje ok. 1000-1250 złotych i przeprowadzamy w jego trakcie ponad 20 godzin zajęć.

Aby zapisać się na kursy programowania w Wejherowie, należy skontaktować się z sekretariatem Gigantów lub wypełnić formularz zapisu na stronie „Terminarz i zapisy. W naszej szkole uczymy się od najmłodszych lat: zapraszamy już od 7. r.ż.

Każda pierwsza lekcja jest bezpłatna i nie zobowiązuje do uczestnictwa w kursie. Całą kwotę można też rozłożyć na wygodne małe raty. 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Unity Developer - poznajcie gamingowy zawód przyszłości!

Unity Developer - poznajcie gamingowy zawód przyszłości!

Czytaj
Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj
Jakie zajęcia dla dzieci w wakacje?

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst