Trwają zapisy na krótkie kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Zamość!

Nauka programowania otwiera przed młodymi ludźmi drzwi do wymarzonej pracy, w której za swoją pasję otrzymuje się satysfakcję i dobre wynagrodzenie. A przy tym jest świetną zabawą! Dlatego też naszych kursów programowania nie mogło zabraknąć w Zamościu – zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat na wciągające szkolenia z tworzenia gier, aplikacji czy stron internetowych. Uczymy się w praktyce, głównie „na projektach” i w małych grupach rówieśniczych. Zdobywamy umiejętności przyszłości!

Zamość

Zapisy i terminarz

Jakie kursy programowania w Zamościu organizują Giganci?

Programowanie to pojemna dyscyplina, w której wyodrębnia się poszczególne części cyfrowego świata, takie jak np. gry komputerowe, programy i aplikacje, bazy danych, strony internetowe, cyberbezpieczeństwo czy elementy robotyki. W każdej dziedzinie można się wyspecjalizować, zdobywając umiejętności pożądane na rynku pracy. Dlatego organizujemy aż kilkanaście różnych kursów programowania w Zamościu – a nasi uczniowie wybierają tematykę, która najbardziej ich interesuje!

  • Programowanie gier komputerowych. Od obrazkowego języka Scratch i tworzenia gier w formie układania „puzzli” (dla najmłodszych), przez przygody w świecie Minecraft z Python oraz platformę Roblox, aż po profesjonalny C# i silnik do gier Unity dla nastolatków. To szkolenia dla każdej grupy wiekowej!
  • Tworzenie stron internetowych. Szkolenia z tworzenia stron (od prostych „wizytówek” po rozbudowane e-sklepy) to coś więcej niż programowanie – to też projektowanie z wykorzystaniem świeżych trendów, zarządzanie serwisami czy pozycjonowanie stron. Tworzymy w HTML, CSS i JavaScript!
  • Nauka programowania w C# i Python. Zajęcia z konkretnego języka (np. Python czy C#) dają dzieciom i młodzieży umiejętności poszukiwane na rynku pracy, ułatwiając start w dorosłość. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi np. Visual Studio i pracujemy „projektowo”, czyli tworzymy własne aplikacje i gry.
  • Cyberbezpieczeństwo i hacking. Programowanie to również umiejętność zadbania o bezpieczeństwo własnej pracy. Dlatego poznajemy rodzaje wirusów i złośliwego oprogramowania oraz metody działania hakerów, aby potrafić się przed nimi bronić, a w razie potrzeby – odeprzeć atak i zabezpieczyć dane.

Co wynoszą z lekcji uczestnicy kursów programowania w Zamościu?

  • Praktyczna umiejętność programowania. U nas nauka programowania ma głównie charakter projektowy – teoria jest od razu zamieniana na praktykę podczas ćwiczeń i pracy nad autorskimi projektami. Uczestnicy kursu potrafią samodzielnie programować w języku, który ćwiczyli na kursie.
  • Znajomość zagadnień programistycznych. Teoria też jest potrzebna – a zagadnienia takie jak pętle, listy, kolokacje czy instrukcje warunkowe przestają brzmieć abstrakcyjnie. Na zajęciach poruszamy się też w różnych dziedzinach – to nie tylko nauka o programowaniu, ale i matematyka, fizyka czy grafika!
  • Umiejętność korzystania z narzędzi. Poza znajomością języków do pracy przy tworzeniu gier, stron i aplikacji potrzeba narzędzi deweloperskich. Nasi uczniowie korzystają z profesjonalnych środowisk oraz programów, takich jak Visual Studio i Unity, zdobywając wysoko notowane na rynku umiejętności.
  • Kompetencje „miękkie” programisty. Każde szkolenie to doskonalenie umiejętności, które powinien opanować każdy programista! To m.in. łączenie twórczego i logicznego myślenia, kreatywne rozwiązywanie problemów, nauka na błędach, praca w grupie, organizacja czasu pracy i dokładność.

Zapisz się na kurs

Jak organizujemy programowanie dla dzieci w Zamościu?

W Zamościu organizujemy kursy programowania stacjonarne i prowadzone przez nauczyciela, który jest jednocześnie zawodowym programistą i pedagogiem. Wspiera i motywuje, a jeśli to potrzebne, pracuje z każdym uczniem indywidualnie. Poza szkoleniem stacjonarnym organizujemy także kurs online (przez komunikator).

Każdy kurs programowania w Zamościu to 2 lub 3 semestry, a w półroczu odbywa się 14 lekcji po 90 minut (ponad 20 godzin). Zapewniamy niezbędne materiały dydaktyczne, a pytania związane z tematyką zajęć (i każde inne) uczniowie mogą zadawać nauczycielowi zarówno na lekcjach, jak i poza nimi.

Do jednej grupy zajęciowej uczęszczają wyłącznie rówieśnicy (do 2 lat różnicy wieku).

Stawiamy przede wszystkim na praktykę i zabawę, a zajęcia dla najmłodszych prowadzimy w ciekawej konwencji. Motywujemy, rozwijamy zainteresowania i ułatwiamy młodym ludziom przekucie pasji w sposób na życie. Uczymy logicznego myślenia, a zarazem kreatywnego podejścia do pracy (i świata!).

Ile kosztują programistyczne zajęcia pozaszkolne w Zamościu?

Ponad 20 godzin nauki programowania dla dzieci w Zamościu, czyli jeden semestr kursu, to koszt około 950-1200 zł, który można rozłożyć na raty. Każde pierwsze zajęcia są darmowe, czyli jeśli się nie spodobają, można zrezygnować bez ponoszenia wydatków. Każdy kolejny semestr kursu to nauka na wyższym poziomie, ale najpierw trzeba ukończyć wcześniejszy (dbamy o równy poziom wiedzy i naukę bez presji).

Na kurs programowania w Zamościu zapisać się można poprzez formularz na naszej stronie lub kontaktując się z sekretariatem szkoły Gigantów. 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst