Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Tarnów

Nauka programowania jest i przyjemna, i pożyteczna, a przynajmniej… z Gigantami Programowania! Wszystkich młodych ludzi (7-18 lat) z Tarnowa zapraszamy na kursy programowania gier, aplikacji i stron oraz cyberbezpieczeństwa – tworzymy w profesjonalnych językach programowania (np. C#, Python, JavaScript) i korzystamy z narzędzi zawodowych programistów. Od podstaw do zaawansowanego poziomu i podczas świetnej zabawy zdobywamy umiejętności „przyszłości”!

Tarnów

Zapisy i terminarz

Jakie proponujemy kursy programowania w Tarnowie?

Nasze zajęcia komputerowe i programistyczne w Tarnowie to łącznie kilkanaście tematycznych kursów. Każdy realizuje dość wąski, szczegółowy program – np. tworzenie gier w Unity czy programowanie na platformie Roblox. Ze względu na dziedziny programowania poszczególne kursy zaliczamy do jednej z kilku grup.

Kurs programowania w profesjonalnym języku – Python lub C#

Python i C# to najpopularniejsze i profesjonalne języki programowania, a dzięki ich znajomości rynek pracy otwiera się przed młodym programistą. Języków uczymy się od podstaw do poziomu zaawansowanego i podczas pracy nad własnymi projektami – programami, grami, aplikacjami. Sposób przekazywania wiedzy ma charakter głównie praktyczny, a indywidualne podejście nauczyciela sprawia, że każdy uczestnik szkolenia otrzyma pomoc, jeśli tylko jej potrzebuje.

Na kursie Python czy C# korzystamy z profesjonalnych narzędzi, np. Visual Studio. Stworzone na zajęciach projekty mogą zasilić pierwsze portfolio, czyli pomóc dostać się na staż lub nawet aplikować na pierwsze samodzielne stanowisko pracy.

Gry komputerowe – kurs programowania dla dzieci i młodzieży

Na szkolenia z programowania gier zapraszamy już najmłodsze dzieci – od 7. r.ż. W przypadku maluchów zaczynamy od obrazkowego języka Scratch oraz gry Minecraft z podstawami Python. Starsze dzieci i nastolatki programują także na platformie Roblox, kodując własne skrypty w języku Lua.

Młodzież zapraszamy na kurs programowania na profesjonalnym silniku do gier Unity oraz w języku C#. Szkolenie przekłada się na rzeczywiste umiejętności, które robią wrażenie na przyszłych pracodawcach!

Strony internetowe – projektowanie, programowanie i zabezpieczanie

Kurs programowania stron internetowych to propozycja dla każdego, kto myśli np. o pracy w zawodzie web developera czy marketera albo po prostu chce spędzić fajnie czas czy stworzyć własną witrynę, aby dzielić się z innymi swoją pasją. Na szkoleniu uczymy się zasad projektowania stron i programowania w HTML, CSS oraz JavaScript. Uczestnicy tworzą swoje projekty. Nie pomijamy innych ważnych kwestii takich jak zarządzanie stroną czy dbanie o jej bezpieczeństwo.

Hacking i cyberbezpieczeństwo

Zajęcia z hackingu i cyberbezpieczeństwa wyposażają w umiejętności, które przydają się każdemu w XXI wieku! Poznajemy rodzaje wirusów i schematy działania cyberprzestępców oraz uczymy się przed nimi bronić, czyli np. zabezpieczać skutecznie strony internetowe. To doskonałe uzupełnienie lekcji programowania.

Zapisz się na kurs

Jak jest zorganizowana nauka programowania w Tarnowie?

  • Kursy semestralne od podstaw. Czas trwania kompletnego kursu to dwa lub trzy semestry (ponad 20 godzin nauki w jednym). Uczymy się od podstaw, a kończymy na poziomie zaawansowanym. Mamy dużo czasu na ćwiczenia!
  • Doświadczony nauczyciel. Zajęcia z programowania prowadzi programista i pedagog w jednej osobie. Uczniowie mogą liczyć na indywidualną pomoc, a nauczyciele Gigantów potrafią rozbudzać pasję i motywować do pracy!
  • Rówieśnicze grupy zajęciowe. Na te same zajęcia uczęszczają dzieci czy młodzież w podobnym wieku – zakładamy do dwóch lat różnicy. Dzięki temu atmosfera jest swobodna, a poziom wiedzy i umiejętności wyrównany.
  • Praktyczne umiejętności i zabawa. Nad teorię przedkładamy praktykę – w postaci ćwiczeń i pracy z własnymi projektami. Dzieci uczą się przez zabawę, a zajęcia dla młodzieży obfitują w elementy rozrywki i zdrowej rywalizacji.

Czego uczy programowanie dla dzieci w Tarnowie?

Ze szkoły Gigantów Programowania młodzi ludzie wynoszą przede wszystkim solidne kompetencje „twarde” – potrafią samodzielnie programować w zakresie harmonogramu kursu, znają konkretny język programowania oraz potrzebne do pracy narzędzia. Znacznie zwiększają się też ogólne kompetencje cyfrowe uczniów.

Młodych programistów wyposażamy także w przydatne kompetencje „miękkie”, np. umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia. Ćwiczymy kreatywność, pobudzamy wyobraźnię, uczymy się organizować czas pracy i dbać o jej higienę. Staramy się, aby nasi uczniowie ciągle dążyli do rozwoju osobistego.

Ile kosztują programistyczne zajęcia pozaszkolne w Tarnowie?

Semestr kursu programowania, czyli ponad 20 godzin zajęć, kosztuje ok. 1000-1350 złotych, a całą kwotę można też rozłożyć na mniejsze raty. Zapraszamy na pierwszą darmową lekcję, po której można bez konsekwencji zrezygnować z kursu. 

Cały rok trwają zapisy także na krótsze i węższe tematycznie kursy, zajęcia wakacyjne i wyjazdy łączące naukę z rekreację i sportem. Regularnie organizujemy też bezpłatne warsztaty z programowania. Na zajęcia programistyczne można zapisać się poprzez kontakt z sekretariatem Gigantów lub korzystając z zakładki „Zapisy i terminarz” – czyli poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia. Zapraszamy!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst