Trwają zapisy na krótkie kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Krosno!

Zaawansowane umiejętności programistyczne to dziś kompetencje przyszłości, które ułatwiają start w dorosłe życie i otwierają drzwi do rynku pracy. I właśnie je, podczas świetnej zabawy i w towarzystwie rówieśników, dzieci i młodzież zdobywają na kursie programowania Gigantów Programowania. Zapraszamy uczniów w wieku 7-18 lat na zajęcia z tworzenia gier komputerowych, stron internetowych i aplikacji. Uczymy się w praktyce, ćwicząc języki programowania i korzystając z profesjonalnych narzędzi!

Krosno

Zapisy i terminarz

Jaki kurs programowania w Krośnie wybrać?

Giganci Programowania znają potrzeby młodych ludzi! Dlatego organizujemy łącznie kilkanaście kursów programowania w Krośnie, z których każdy realizuje inny obszar tematyczny – programujemy gry wideo i strony internetowe, uczymy się korzystać z profesjonalnych języków programowania (np. Python, C#) oraz dbać o bezpieczeństwo w sieci. Każdy nasz uczeń ma szansę wybrać ten kurs, który najlepiej odpowiada jego zainteresowaniom i planom na przyszłość.

W raportach dotyczących kompetencji przyszłości specjaliści wskazują, że do 2030 r. zapotrzebowanie na umiejętności informatyczne wzrośnie aż o kilkadziesiąt procent – dobry kurs programowania ułatwi młodemu człowiekowi start w dorosłość!

Kurs programowania gier komputerowych

Na kursach, które organizują Giganci Programowania, gry wideo tworzą już dzieci od 7 r.ż. Najpierw w obrazkowym języku Scratch, z którym praca przypomina układanie puzzli, później podczas przebudowywania świata Minecraft z elementami Python, a następnie na platformie Roblox – za pomocą skryptów pisanych w języku Lua.

Młodzież z kolei uczy się programować gry komputerowe na profesjonalnym silniku Unity i w popularnym języku C#, zdobywając kompetencje przyszłości, które pozwalają przekuć pasję w dochodową i satysfakcjonującą pracę zawodową.

Kurs programowania stron internetowych

To propozycja skierowana do nastolatków, którzy mają szansę zgłębić tajniki zawodu web developera podczas pracy z własnymi, autorskimi projektami, a tym samym zdobyć kompetencje poszukiwane na rynku pracy. Od prostych witryn, aż po rozbudowane, interaktywne platformy!

Młodzi ludzie najpierw projektują swoją stroną, poznając najnowsze wytyczne i dobre praktyki z zakresu UX/UI, następnie ją programują z wykorzystaniem języków HTML, CSS i JavaScript, by wreszcie ją opublikować i nauczyć się nią zarządzać.

Kurs programowania w profesjonalnym języku

Języki programowania takie Python i C# wykorzystują największe firmy i instytucje na świecie! W ramach projektu autorskiego młodzież tworzy swoje programy, gry lub aplikacje w jednym z tych dwóch języków, a zarazem poznaje profesjonalne narzędzia i środowiska deweloperskie, takie jak np. Visual Studio czy Unity.

Taki kurs daje zaawansowane umiejętności programistyczne i dobrze przygotowuje do podjęcia w przyszłości pracy na stanowisku dewelopera. Stworzone na zajęciach projekty zasilają portfolio młodego programisty i pomagają dostać pracę.

Nauka programowania a cyberbezpieczeństwo i hacking

Świetnym uzupełnieniem kursów programowania są zajęcia z cyberbezpieczeństwa i hackingu, na których młodzież rozgryza tajniki działań hakerskich, poznając m.in. rodzaje wirusów czy popularne schematy ataków. Giganci Programowania uczą także młodych ludzi zabezpieczać swoje strony i aplikacje oraz dbać o prywatność w sieci.

Oferta bezpłatnych kursów programowania i warsztatów

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty bezpłatnych kursów programowania i warsztatów – organizujemy je cyklicznie, biorąc na „tapetę” różne obszary i tematy z dziedziny informatyki i programowania. Giganci Programowania to również wyjazdy – obozy wakacyjne i zimowe, które łączą naukę ze sportem i świetną zabawą.

Zapisz się na kurs

Jak jest zorganizowane programowanie dla dzieci w Krośnie?

  • Semestralne kursy programowania. Cały kurs programowania dzieli się na dwa lub trzy semestry, realizując materiał od podstaw, aż po zaawansowane umiejętności programistyczne. Jeden semestr to ponad 20 godzin zajęć. Dzieci i młodzież mają czas i przestrzeń, aby doskonalić się i rozwijać bez presji.
  • Nauka programowania z nauczycielem. Kurs programowania w Krośnie prowadzi aktywny zawodowo programista oraz pedagog w jednej osobie, który zna potrzeby młodych ludzi i nie tylko dzieli się wiedzą, ale również wspiera, motywuje do pracy i poszerzania horyzontów oraz rozbudza pasję!
  • Doświadczenie = nauka w praktyce. Giganci Programowania uczą nie tylko teorii! Pracujemy projektowo, tworząc autorskie programy. W raportach dotyczących kompetencji przyszłości wskazuje się na kształcenie umiejętności informatycznych, ale my wiemy, że muszą iść w parze z tymi „miękkimi”.
  • Kompetencje „miękkie” programistów. Łączenie myślenia logicznego z twórczym i abstrakcyjnym, kreatywne rozwiązywanie problemów, organizacja pracy, praca w grupie i pod presją czasu, sumienność i nauka na błędach – te i inne umiejętności nasi uczniowie szlifują na każdych zajęciach!

Wszystkie aktualnie dostępne kursy programowania dla dzieci i młodzieży w Krośnie zamieszczamy w zakładce Kursy i cennik. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym sekretariatem oraz do zapisu poprzez formularz. Czekamy z masą zabawy i wiedzy, która zaowocuje! 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst