Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Legionowo

Nauka programowania to nie tylko możliwość zdobycia kompetencji „przyszłości” czy sposób na spędzenie wolnego czasu, to też stymulacja rozwoju logicznego myślenia i umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów! Od tworzenia gier, stron internetowych i aplikacji, po programowanie w profesjonalnych językach Python i C#, a nawet cyberbezpieczeństwo i hacking – na kursy programowania w Legionowie Giganci Programowania zapraszają dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat. Zapewniamy solidną dawkę wiedzy, moc zabawy i fajną atmosferę!

Legionowo

Zapisy i terminarz

Jakie korzyści płyną z nauki programowania?

Jeszcze nie tak dawno temu nikt nie spodziewał się, że przyjdzie nam współdzielić świat rzeczywisty z wirtualnym, a profesje takie jak programowanie, projektowanie aplikacji i stron czy kreowanie wizerunku internetowego zaoferują tak ogromne pole do rozwoju zawodowego. Nauka programowania wyposaża w umiejętności, które pozwalają współtworzyć w przyszłości rozwój technologiczny, ale też biegle korzystać z wynikających z postępu technologicznego ułatwień w codziennym życiu.

Projektowanie aplikacji, gier komputerowych, tworzenie oprogramowania urządzeń i maszyn to profesje dochodowe, a przy tym rozwojowe, ciekawe i prestiżowe. Wysoki poziom umiejętności cyfrowych ułatwia młodym ludziom start na rynku pracy – obecne pokolenie dzieci musi biegle poruszać się w świecie technologii.

Programowanie to dążenie do doskonalenia umiejętności cyfrowych, ale i stymulacja rozwoju logicznego myślenia, możliwość pobudzenia kreatywności i wyrażenia jej w swoich projektach. Ta interdyscyplinarna nauka wyposaża zarówno w kompetencje „twarde”: znajomość języków programowania, schematów i narzędzi, jak i kompetencje „miękkie”, które przydają się w nauce, pracy i życiu codziennym.

To, jak dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia tego typu, potwierdzają statystyki szkoły Gigantów – rocznie szkolimy kilka tysięcy młodych ludzi z całej Polski!

Jaki kurs programowania w Legionowie wybrać?

W Legionowie organizujemy wiele różnych szkoleń z programowania. Są to zarówno kursy stacjonarne semestralne, jak i bezpłatne warsztaty czy coroczna oferta obozów zimowych i letnich, łączących programowanie ze sportem i świetną zabawą. Uczymy młodych ludzi w wieku 7-18 lat, a nasi uczniowie mają różne zainteresowania – dlatego proponujemy kilkanaście zajęć tematycznych. Przyszły uczestnik może wybrać kurs, który najlepiej odpowiada jego pasjom i planom na przyszłość. 

  • Programowanie gier. I dla maluchów, i dla niemal dorosłej młodzieży – od obrazkowego języka Scratch, przez naukę Python z grą Minecraft i tworzenie na platformie Roblox, po profesjonalny silnik do gier Unity i język C#. Ogrom zabawy, przygoda życia i umiejętności co dzień poszukiwane na rynku pracy!
  • Tworzenie stron internetowych. To zajęcia projektowe: uczestnicy tworzą własne strony, od bardzo prostych, po rozbudowane i interaktywne platformy. Projektują, programują i zarządzają. Poznają profesjonalne języki: HTML, CSS i JavaScript, trendy w zakresie designu i podstawy cyberbezpieczeństwa.
  • Nauka języka Python i C#. W tych dwóch językach zaprogramować da się niemal wszystko, a ich znajomość to klucz do wielu drzwi na rynku pracy. Poza językami młodzież uczy się korzystać z profesjonalnych narzędzi, m.in. Visual Studio, a pracuje projektowo, tworząc własne aplikacje, gry i programy.
  • Cyberbezpieczeństwo, hacking. Od rodzajów złośliwego oprogramowania i wirusów, po popularne metody hakerów czy schematy działań i ataków. Tego typu zajęcia pozaszkolne w Legionowie uczą skutecznie dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej pracy w cyfrowym świecie oraz o prywatność w internecie. 

Zapisz się na kurs

Jak organizujemy programowanie dla dzieci w Legionowie?

  • Tematyczne kursy semestralne. Jedna, węższa specjalizacja i dwa lub trzy semestry, a w każdym ponad 20 godzin nauki programowania – od podstaw do poziomu zaawansowanego. Dajemy przestrzeń do naturalnego rozwoju!
  • Małe i rówieśnicze grupy zajęciowe. W jednej grupie zajęciowej uczą się dzieci lub młodzież w podobnym wieku, dzielą ich maksymalnie dwa lata. To wyrównuje poziom umiejętności i sprzyja swobodnej, przyjaznej atmosferze.
  • Praca projektowa i dużo praktyki. Teorię od razu zamieniamy w praktykę – pracujemy na przykładach i ćwiczeniach, a uczniowie tworzą swoje projekty, które zasilają pierwsze programistyczne portfolio i dają realne doświadczenie.
  • Wykwalifikowany nauczyciel. Każdy kurs programowania w Legionowie prowadzi nauczyciel – zawodowy programista i pedagog w jednej osobie. Nie tylko dzieli się doświadczeniem, ale też wspiera, motywuje i rozbudza pasje!

Ile kosztuje nauka programowania w Legionowie?

Jeden semestr kursu to koszt około 990-1200 zł (w zależności od tematyki czy poziomu) – całą kwotę można rozłożyć na małe, wygodne raty, a pierwsze lekcja jest darmowa. Aby zapisać się na kurs, wystarczy wypełnić formularz na stronie lub skontaktować się z naszym sekretariatem. 

Giganci Programowania uczą od pierwszej klasy szkoły podstawowej, nawet do czasu podjęcia studiów. Przygotowaliśmy kompletną ścieżkę edukacyjną dla przyszłych programistów. Regularnie organizujemy również bezpłatne warsztaty i krótsze kursy wakacyjne czy feryjne oraz wyjazdy – serdecznie zapraszamy!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst