Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Kozienice

Nauka programowania to ciekawie i produktywnie spędzony wolny czas, możliwość zdobycia poszukiwanych na rynku pracy umiejętności, niebywałe poszerzenie wiedzy i horyzontów, rozwój ultraważnych cech charakteru i świetna zabawa, a to wszystko w zasięgu ręki każdego młodego człowieka! Na nasze kursy programowania w Kozienicach zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat tworzymy gry, aplikacje i strony internetowe z użyciem profesjonalnych języków i narzędzi.

Kozienice

Zapisy i terminarz

Jakie są dostępne kursy programowania w Kozienicach?

W szkole „Giganci Programowania” każdy młody człowiek, który marzy, aby zostać programistą, interesuje się informatyką lub po prostu chce spędzić miło wolny czas, znajdzie coś dla siebie – dla dzieci i młodzieży w każdym wieku przygotowaliśmy po kilka różnych kursów o odmiennej tematyce, wiążącej się z inną dziedziną programowania.

  • Programowanie gier komputerowych. W tej kategorii mamy propozycje dla każdego ucznia – bez względu na wiek. Maluchy programują w wizualnym Scratchu i przebudowują Minecrafta, ucząc się Pythona. Starszaki korzystają z możliwości platformy Roblox, tworząc własne skrypty w języku Lua. Młodzież programuje niemal zawodowo – na silniku Unity i z użyciem języka C#.
  • Programowanie stron internetowych. Tworzenie profesjonalnych witryn internetowych to nie tylko zawód, ale też ułatwienie startu własnej działalności i możliwość dzielenia się ze światem swoją pasją. Na kursie Gigantów młodzież projektuje i programuje strony, za pomocą języków HTML, CSS i JavaScript, a także uczy się dbać o ich bezpieczeństwo i nimi zarządzać.
  • Programowanie w Python lub C#. To dwa najpopularniejsze języki, które służą do programowania różnych wycinków cyfrowego świata, a ich znajomość w praktyce umożliwia zdobycie ciekawej i dochodowej pracy w młodym wieku. Absolwenci naszych kursów swobodnie z nich korzystają na zaawansowanym poziomie, a prace wykonane podczas zajęć mogą wykorzystać np. w portfolio.
  • Cyberbezpieczeństwo i hacking. Dobry programista dba o bezpieczeństwo swojej pracy! Jak zabezpieczyć stronę czy aplikację przed atakiem hakerskim? Jak nie dać się złapać na sprytną sztuczkę internetowego oszusta i nie stracić pieniędzy? Na zajęciach odsłaniamy przed młodzieżą tajniki metod i narzędzi cyberprzestępców, aby czuła się w wirtualnym świecie pewnie i bezpiecznie.

Poza pakietem kursów semestralnych proponujemy też wiele krótszych szkoleń, które dotyczą jednej, bardzo wąskiej tematyki czy specjalizacji. Organizujemy również programistyczne wyjazdy zimowe i wakacyjne i bezpłatne warsztaty.

W jednej grupie zajęciowej uczą się rówieśnicy (do 2 lat różnicy wieku), a prowadzi ją zawodowy programista i pedagog doświadczony w pracy z młodymi ludźmi – w razie potrzeby jest w stanie popracować z uczniem indywidualnie.

 

Zapisz się na kurs

Jakie umiejętności zapewnia nauka programowania?

Kozienice to jedna z wielu lokalizacji, w których organizujemy profesjonalną szkołę dla przyszłych młodych programistów, wyposażając dzieci i młodzież w niezbędne do nauki i praktykowania zawodu umiejętności! 

A zawód programisty jest trudny – to zajęcie wymaga posiadania wielu kompetencji „twardych”, licznych umiejętności „miękkich”, a także specyficznych cech charakteru. W szkole Gigantów staramy się połączyć te trzy elementy w całość, kładąc szczególny nacisk na umiejętność programowania samodzielnego oraz w praktyce (w zakresie programu danego kursu). W przypadku młodzieży można już śmiało mówić o zaawansowanym poziomie kompetencji programistycznych

  • Kompetencje programistyczne. Serwujemy naszym uczniom sporą dawkę wiedzy, którą od razu wykorzystują w praktyce, programując grę, aplikację czy stronę według własnego pomysłu i projektu. W trakcie pracy zdobywają realną znajomość języków programowania, narzędzi, schematów i metod działania.
  • Umiejętności „miękkie”. To np. umiejętności łączenia myślenia logicznego z kreatywnością, twórczego rozwiązywania różnych problemów, organizacji czasu pracy czy też zarządzania pracą projektową bądź zespołową. Tego typu kompetencje uczniowie zdobywają na każdych zajęciach – „przy okazji”.
  • „Charakter” programisty. Staramy się także rozwinąć w naszych uczniach pewne cechy osobowości, które są niezbędne programistom – m.in. odwagę w myśleniu i działaniu, niezrażanie się porażkami i uczenie się na błędach oraz dążenie do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy.

Ile kosztuje programowanie dla dzieci – Kozienice, szkolenia Gigantów Programowania

Ponad 20 godzin nauki, czyli semestr kursu, kosztuje nieco ponad 1000 zł i tę kwotę można rozłożyć na mniejsze raty. Ceny kursów krótszych i wyjazdów są zależne od wielu czynników, dlatego po konkretne informacje zapraszamy na stronę „Kursy i cennik”. Organizujemy bezpłatną lekcję demonstracyjną (na każdym kursie), która nie zobowiązuje do zapisu na zajęcia, ale pozwala sprawdzić atmosferę panującą w naszej szkole, sposób nauczania czy poziom danego szkolenia.

Zapisy na programistyczne na zajęcia pozaszkolne – Kozienice, Giganci Programowania

W zakładce „Zapisy i terminarz” udostępniamy wygodny formularz, który prowadzi intuicyjnie przez cały proces zapisu na kurs. Do dyspozycji jest też nasz sekretariat – jego pracownicy telefonicznie i mailowo udzielają wszystkich informacji, rozwiewają wątpliwości i opowiadają o szczegółach. Poprzez kontakt z sekretariatem oczywiście również można zapisać się na zajęcia – zapraszamy!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst