Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty programistyczne Koduj z Gigantami! Sprawdź!

UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ W MIŃSKU MAZOWIECKIM

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

Trwają wczesne zapisy na kursy stacjonarne i online startujące po feriach.

Mamy tylko 50 wolnych miejsc!

Dołącz już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę w Mińsku Mazowieckim odpowiada Maciej 😊

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania

7 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w 94 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 12 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 (Scratch + Kodu Game Lab)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C# lub w Pythonie semestr 1

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C# lub w Pythonie semestr 1

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.Sprawdź grafik zajęć stacjonarnych

Grafik zajęć w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 17

Start zajęć: luty-marzec 2023 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek


Wtorek


Środa

Czwartek

Piątek

Sobota


Godzina

16.40-18.15
16.40-18.15
18.25-20.00

16.40-18.15
18.25-20.00

16.40-18.15
18.25-20.00

16.40-18.15
18.25-20.00

16.40-18.15
18.25-20.00

10.00-11.35
11.45-13.20
13.30-15.05
15.15-16.50
15.15-16.50
17.00-18.35

Grupa wiekowa

Wiek 7-9 lat
Wiek 7-9 lat
Wiek 13-15 lat

Wiek 7-9 lat
Wiek 10-12 lat

Wiek 10-12 lat
Wiek 10-12 lat

Wiek 7-9 lat
Wiek 13-15 lat

Wiek 10-12 lat
Wiek 10-12 lat

Wiek 7-9 lat
Wiek 10-12 lat
Wiek 10-12 lat
Wiek 13-15 lat
Wiek 13-18 lat
Wiek 7-9 lat

Kurs

Przygody z programowaniem (Minecraft zaawansowany)
Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft)
Wstęp do Programowania w Pythonie semestr 2

Podstawy tworzenia gier semestr 2 (Kodu, zaawansowany Scratch)
ROBLOX z LUA semestr 1

Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch)
Programy i Gry Komputerowe semestr 2 (App Inventor)

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft)
Hacking i Cyberbezpieczeństwo semestr 1

Programy i Gry Komputerowe semestr 2 (App Inventor)
Strony internetowe semestr 2

Przygody z programowaniem (Minecraft zaawansowany)
ROBLOX z LUA semestr 2
Python z Minecraftem
Tworzenie gier komputerowych w Unity semestr 2
Wstęp do Programowania (C# lub Python) semestr 1
Podstawy tworzenia gier semestr 2 (Kodu, zaawansowany Scratch)

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Mińsku Mazowieckim?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Chcesz zapewnić miejsce Twojemu dziecku?

Już teraz dokonaj rezerwacji na semestr wiosna-lato 2023

Mamy tylko 50 wolnych miejsc!

Rezerwuj

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Mińsk Mazowiecki

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python – to te dwa najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Mińsk Mazowiecki

Nauka programowania wciąga i ekscytuje, a przy tym jest pożyteczna i otwiera drzwi do zawodów przyszłości! Mińsk Mazowiecki to jedna z kilkudziesięciu lokalizacji, w których organizujemy kursy Gigantów Programowania dla młodych ludzi w wieku od 7 do 18 lat. Zapraszamy wszystkich tych, którzy pasjonują się cyfrowym światem i chcą nauczyć się tworzyć gry komputerowe, strony internetowe, aplikacje – w profesjonalnych językach programowania i z wykorzystaniem fachowych narzędzi!

Jak zorganizowana jest nauka programowania w Mińsku Mazowieckim?

W Mińsku Mazowieckim przygotowaliśmy kilkanaście kursów tematycznych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Zajęcia odbywają się w małych grupach rówieśniczych, a na każdej lekcji uczniowie zdobywają nowe praktyczne umiejętności programistyczne. Organizujemy kursy semestralne i krótsze (na ferie i wakacje), a na każdym zapewniamy moc zabawy i atrakcji!

Jakie organizujemy kursy programowania w Mińsku Mazowieckim?

Mińsk Mazowiecki to lokalizacja jednego z wielu oddziałów naszej szkoły – Giganci Programowania uczą w całej Polsce i w każdej miejscowości proponujemy taki sam pakiet kursów. Każdy kurs realizuje odmienny program i jest opracowany dla innej grupy wiekowej – zapraszamy dzieci od najmłodszych lat, aż po prawie dorosłą młodzież, która chce się przygotować do zawodu programisty. Ze względu na tematykę kursy programowania w Mińsku Mazowieckim dzielą się na kilka grup.

 • Programowanie gier komputerowych. Od obrazkowego języka Scratch – dla najmłodszych, przez przebudowywania świata Minecraft w języku Python i tworzenie w Lua na platformie Roblox, po profesjonalny C# i silnik gier Unity. W przystępny sposób wyjaśniamy mechanizmy tworzenia i działania gier, a na kursie uczestnicy opracowują autorskie projekty – własne gry!
 • Programowanie w konkretnym języku. Najpopularniejszy język Python, który wykorzystują NASA i CERN, czy C#, w którym można zaprogramować w zasadzie wszystko: od gier po aplikacje – nauka programowania zorientowana na profesjonalne narzędzia ułatwia młodzieży start na rynku pracy i zdobycie wymarzonej, satysfakcjonującej i dochodowej posady, nawet bez studiów!
 • Programowanie stron internetowych. Web developer nie bez przyczyny określany jest „zawodem przyszłości”. Umiejętności programistyczne z zakresu tworzenia stron internetowych są i będą na wagę złota, a przydają się również do rozwoju swojego biznesu bądź pasji. Od projektu i zasad UI/UX designu, przez programowanie w HTML, CSS i JavaScript, po zarządzanie stroną!
 • Hacking i cyberbezpieczeństwo. Cały Mińsk Mazowiecki może teraz spać spokojnie: uczymy młodzież zapobiegania atakom hakerskim i ich odpierania. Giganci Programowania obnażają mechanizmy działania hakerów, narzędzia i rodzaje złośliwego oprogramowania. Po zajęciach młodzież potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo i prywatność w sieci – a to już niezbędna umiejętność!

Czego uczą kursy programowania w Mińsku Mazowieckim?

Każdy kurs programowania w Mińsku Mazowieckim ma szczegółowo opracowany program i cele – w zależności od tematyki zmieniają się zdobywane przez uczniów umiejętności programistyczne. Uczestnicy kursów poznają profesjonalne języki i narzędzia ułatwiające programowanie cyfrowej „rzeczywistości”. Do tego uczą się zasad i mechanizmów działania oraz tworzenia programów, zdobywając wiedzę z zakresu wielu dziedzin, m.in. matematyki, fizyki i grafiki.

Niezależnie od tematyki kursu i wieku uczestników ogromną wagę przykładamy także do rozwoju tzw. kompetencji miękkich, takich jak m.in.:

 • analityczne i logiczne myślenie,
 • abstrakcyjne i twórcze myślenie,
 • łączenie logicznego myślenia z kreatywnością,
 • organizacja czasu pracy, dbałość o higienę pracy,
 • praca w grupie, praca „projektowa” i pod presją czasu,
 • rozwiązywanie problemów,
 • uczenie się na własnych błędach,
 • dążenie do ciągłego rozwoju i poszerzania horyzontów,
 • skupienie, dokładność, rzetelność.

Jak przebiegają programistyczne zajęcia pozalekcyjne w Mińsku Mazowieckim?

Mińsk Mazowiecki ma wspaniałą kadrę nauczycielską – Giganci Programowania to nauczyciele-programiści aktywni zawodowo oraz doświadczeni w pracy z dziećmi. Zajęcia z programowania dla dzieci w Mińsku Mazowieckim prowadzi taki właśnie nauczyciel, który w przystępny sposób objaśnia zawiłe zagadnienia, wspiera i motywuje, rozbudza pasję! 

Każda lekcja w ramach kursu ma konkretny program, a w przypadku najmłodszych jest również organizowana w ciekawej konwencji z elementami zabawy. 

Giganci Programowania uczą przede wszystkim w praktyce – uczniowie od najmłodszych lat tworzą własne działające programy – aplikacje, gry komputerowe i strony internetowe. 

Ile kosztuje nauka programowania (Mińsk Mazowiecki)?

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – kosztuje ok. 1200-1400 zł, a całą tę sumę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są darmowe – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisu na kurs. Organizujemy również krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta dostępna jest w zakładce „Kursy i cennik”. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Miejsce na dodatkowy tekst