Unia Europejska

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWY SEMESTR KURSÓW
uwielbianych przez dzieci i młodzież

W Mińsku Mazowieckim mamy tylko 15 wolnych miejsc w każdej sali. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zarezerwuj już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Za placówkę w Mińsku Mazowieckim odpowiada Maciej 😊

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania

8 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w ponad100 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 130 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 (Scratch + Minecraft Education)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++,C# lub w Pythonie semestr 1

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++,C# lub w Pythonie semestr 1

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.
Grafik zajęć w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 17

Start zajęć: luty 2024 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek


Wtorek


Środa


CzwartekPiątek


Sobota


Godzina

16.40-18.15

18.25-20.00

16.40-18.15

18.25-20.00

16.40-18.15

18.25-20.00

16.40-18.15

18.25-20.00

16.40-18.15

18.25-20.00

8.15-9.50
10:00-11.35
11.45-13.20

13.25-15.00

15.00-16.35

Grupa wiekowa

Wiek 7-9 lat

Wiek 13-18 lat

Wiek 7-9 lat

Wiek 10-12 lat

Wiek 7-9 lat

Wiek 10-12 lat

Wiek 10-12 lat

Wiek 10-12 lat

Wiek 10-12 lat

Wiek 13-18 lat

Wiek 13-18 lat
Wiek 10-12 lat
Wiek 10-12 lat

Wiek 7-9 lat

Wiek 7-9 lat

Kurs

Podstawy tworzenia gier semestr 2 (Kodu, zaawansowany Scratch)
Hacking i Cyberbezpieczeństwo semestr 2

Programy i gry komputerowe semestr 2 (App Inventor)

Strony internetowe semestr 1

Podstawy tworzenia gier semestr 2 (Kodu, zaawansowany Scratch)
ROBLOX z LUA semestr 1

Programy i Gry Komputerowe semestr 2 (App Inventor)

Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)

Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Wstęp do Programowania w C# semestr 2

Wstęp do Programowania w Pythonie semestr 2
Python z Minecraftem
Programy i Gry Komputerowe semestr 2 (App Inventor)

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Programy i Gry Komputerowe semestr 2 (App Inventor)

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Grafik zajęć w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 15

Start zajęć: luty 2024 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek


Wtorek


ŚrodaCzwartekpiątek


SobotaGodzina

16:40-18:15
18:25-20:00

16:40-18:15

18:25-20:00

16:40-18:15

18:25-20:00

16:40-18:15

18:25-20:00

16:40-18:15

18:45-20:20

8.15-9.50
10:00-11.35

11.45-13.20

13.30-15.05

15.15-16.50

Grupa wiekowa

Wiek 13-18 lat
Wiek 10-12 lat

Wiek 7-9 lat

Wiek 13-18 lat

Wiek 7-9 lat

Wiek 10-12 lat

Wiek 10-12 lat

Wiek 7-9 lat

Wiek 7-9 lat

Wiek 13-18 lat

Wiek 13-18 lat
Wiek 7-9 lat

Wiek 10-12 lat

Wiek 13-18 lat

Wiek 10-12 lat

Kurs

Wstęp do Programowania w C# semestr 1
Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Wstęp do Programowania w Pythonie semestr 1

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)

Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Wstęp do Programowania w C++ semestr 1

Wstęp do Programowania w C# semestr 1
Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Programy i Gry Komputerowe semestr 1 (App Inventor)

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch, Minecraft Education)
Programy i Gry Komputerowe semestr 2 (App Inventor)

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Mińsku Mazowieckim?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14-18 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C++,C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C++,C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 259 zł

Zapewnij miejsce swojemu dziecku niezobowiązującą rezerwacją!

👉 Przypominamy, że mamy tylko 15 wolnych miejsc w każdej sali

Zarezerwuj miejsce

Wolisz najpierw przetestować zajęcia bez żadnych opłat?

Masz pytania?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Mińsk Mazowiecki

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C++,C# lub Python – to najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Mińsk Mazowiecki

Nauka programowania wciąga i ekscytuje, a przy tym jest pożyteczna i otwiera drzwi do zawodów przyszłości! Mińsk Mazowiecki to jedna z kilkudziesięciu lokalizacji, w których organizujemy kursy Gigantów Programowania dla młodych ludzi w wieku od 7 do 18 lat. Zapraszamy wszystkich tych, którzy pasjonują się cyfrowym światem i chcą nauczyć się tworzyć gry komputerowe, strony internetowe, aplikacje – w profesjonalnych językach programowania i z wykorzystaniem fachowych narzędzi!

Jak zorganizowana jest nauka programowania w Mińsku Mazowieckim?

W Mińsku Mazowieckim przygotowaliśmy kilkanaście kursów tematycznych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Zajęcia odbywają się w małych grupach rówieśniczych, a na każdej lekcji uczniowie zdobywają nowe praktyczne umiejętności programistyczne. Organizujemy kursy semestralne i krótsze (na ferie i wakacje), a na każdym zapewniamy moc zabawy i atrakcji!

Jakie organizujemy kursy programowania w Mińsku Mazowieckim?

Mińsk Mazowiecki to lokalizacja jednego z wielu oddziałów naszej szkoły – Giganci Programowania uczą w całej Polsce i w każdej miejscowości proponujemy taki sam pakiet kursów. Każdy kurs realizuje odmienny program i jest opracowany dla innej grupy wiekowej – zapraszamy dzieci od najmłodszych lat, aż po prawie dorosłą młodzież, która chce się przygotować do zawodu programisty. Ze względu na tematykę kursy programowania w Mińsku Mazowieckim dzielą się na kilka grup.

 • Programowanie gier komputerowych. Od obrazkowego języka Scratch – dla najmłodszych, przez przebudowywania świata Minecraft w języku Python i tworzenie w Lua na platformie Roblox, po profesjonalny C# i silnik gier Unity. W przystępny sposób wyjaśniamy mechanizmy tworzenia i działania gier, a na kursie uczestnicy opracowują autorskie projekty – własne gry!
 • Programowanie w konkretnym języku. Najpopularniejszy język Python, który wykorzystują NASA i CERN, czy C# lub C++ w którym można zaprogramować w zasadzie wszystko: od gier po aplikacje – nauka programowania zorientowana na profesjonalne narzędzia ułatwia młodzieży start na rynku pracy i zdobycie wymarzonej, satysfakcjonującej i dochodowej posady, nawet bez studiów!
 • Programowanie stron internetowych. Web developer nie bez przyczyny określany jest „zawodem przyszłości”. Umiejętności programistyczne z zakresu tworzenia stron internetowych są i będą na wagę złota, a przydają się również do rozwoju swojego biznesu bądź pasji. Od projektu i zasad UI/UX designu, przez programowanie w HTML, CSS i JavaScript, po zarządzanie stroną!
 • Hacking i cyberbezpieczeństwo. Cały Mińsk Mazowiecki może teraz spać spokojnie: uczymy młodzież zapobiegania atakom hakerskim i ich odpierania. Giganci Programowania obnażają mechanizmy działania hakerów, narzędzia i rodzaje złośliwego oprogramowania. Po zajęciach młodzież potrafi zadbać o swoje bezpieczeństwo i prywatność w sieci – a to już niezbędna umiejętność!

Czego uczą kursy programowania w Mińsku Mazowieckim?

Każdy kurs programowania w Mińsku Mazowieckim ma szczegółowo opracowany program i cele – w zależności od tematyki zmieniają się zdobywane przez uczniów umiejętności programistyczne. Uczestnicy kursów poznają profesjonalne języki i narzędzia ułatwiające programowanie cyfrowej „rzeczywistości”. Do tego uczą się zasad i mechanizmów działania oraz tworzenia programów, zdobywając wiedzę z zakresu wielu dziedzin, m.in. matematyki, fizyki i grafiki.

Niezależnie od tematyki kursu i wieku uczestników ogromną wagę przykładamy także do rozwoju tzw. kompetencji miękkich, takich jak m.in.:

 • analityczne i logiczne myślenie,
 • abstrakcyjne i twórcze myślenie,
 • łączenie logicznego myślenia z kreatywnością,
 • organizacja czasu pracy, dbałość o higienę pracy,
 • praca w grupie, praca „projektowa” i pod presją czasu,
 • rozwiązywanie problemów,
 • uczenie się na własnych błędach,
 • dążenie do ciągłego rozwoju i poszerzania horyzontów,
 • skupienie, dokładność, rzetelność.

Jak przebiegają programistyczne zajęcia pozalekcyjne w Mińsku Mazowieckim?

Mińsk Mazowiecki ma wspaniałą kadrę nauczycielską – Giganci Programowania to nauczyciele-programiści aktywni zawodowo oraz doświadczeni w pracy z dziećmi. Zajęcia z programowania dla dzieci w Mińsku Mazowieckim prowadzi taki właśnie nauczyciel, który w przystępny sposób objaśnia zawiłe zagadnienia, wspiera i motywuje, rozbudza pasję! 

Każda lekcja w ramach kursu ma konkretny program, a w przypadku najmłodszych jest również organizowana w ciekawej konwencji z elementami zabawy. 

Giganci Programowania uczą przede wszystkim w praktyce – uczniowie od najmłodszych lat tworzą własne działające programy – aplikacje, gry komputerowe i strony internetowe. 

Ile kosztuje nauka programowania (Mińsk Mazowiecki)?

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – kosztuje ok. 1200-1400 zł, a całą tę sumę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są darmowe – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisu na kurs. Organizujemy również krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta dostępna jest w zakładce „Kursy i cennik”. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Informacja o plasowaniu ofert

Kursy są wyświetlane w zależności od wieku potencjalnych uczestników (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmłodszych) oraz poziomu zaawansowania (pierwsze wyświetlane są kursy dla najmniej zaawansowanych uczestników). Wyświetlanie kursów nie jest uzależnione od dokonania jakichkolwiek płatności na naszą rzecz przez ich organizatorów lub od płatnej reklamy.

Miejsce na dodatkowy tekst