Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kurs programowania – Bytom!

Organizowany przez Gigantów Programowania kurs programowania w Bytomiu to wartościowe zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy uczniów w wieku od 7 do 18 lat, zarówno początkujące dzieci (nie wymagamy podstaw), jak i już całkiem sprawnie programujących nastolatków, którzy chcą się rozwijać i dobrze przygotować do pracy w zawodzie programisty. Opracowaliśmy łącznie kilkanaście tematycznych kursów, które odpowiadają na różne zainteresowania młodych ludzi.

Bytom

Zapisy i terminarz

Kursy programowania w Bytomiu mają charakter semestralny, a odbywają się w małych grupach, w których uczniów dzieli różnica wieku na poziomie 1-2 lat. Nauka ma głównie praktyczną formę – uczniowie dużo ćwiczą i tworzą własne projekty. Na każdym kursie pierwsze zajęcia są darmowe.

Jakie są rodzaje kursów programowania w Bytomiu?

Cała nasza oferta obejmuje łącznie kilkanaście tematycznych kursów programowania – każdy z nich jest dodatkowo przygotowany dla uczestników w konkretnym wieku i realizuje program od podstaw do poziomu zaawansowanego. Można je podzielić na cztery duże grupy.

  • Programowanie gier – dla uczniów w każdym wieku, od którego zależna jest tematyka, poziom zdobywanych umiejętności oraz charakter zajęć. Dzieci najmłodsze programują w obrazkowym Scratchu i na przykładzie znanych gier (Minecraft), starsze na platformie Roblox w języku Lua, natomiast młodzież pracuje profesjonalnie na silniku gier Unity i w języku C#.
  • Aplikacje i programy – to kilka kursów dla nastolatków, którzy myślą już o ewentualnej przyszłej pracy w charakterze programisty. Zajęcia mają głównie formę projektową – młodzież uczy się profesjonalnych języków (Python, C#) i to w nich tworzy autorskie działające programy czy aplikacje. Poznaje też kilka ważnych narzędzi każdego developera. 
  • Programowanie stron – dla młodzieży, która chce nauczyć się projektować i tworzyć serwisy w sieci. Podczas zajęć uczniowie korzystają z języków HTML, CSS i JavaScript oraz z frameworków i narzędzi deweloperskich, poznają też trendy w projektowaniu np. interfejsów. To mnóstwo praktyki i solidna dawka wiedzy, okraszone zagadnieniami z zakresu cyberbezpieczeństwa.
  • Hacking i cyberbezpieczeństwo – to tematyczne zajęcia, z których każdy młody człowiek wyniesie cenną lekcję. Ta dziedzina jest ważna dla programisty – niezależnie od dziedziny, w której zamierza się specjalizować – ale też dla każdego użytkownika internetu. Młodzież poznaje metody działania hakerów, uczy się przeciwdziałać ich atakom oraz je odpierać.

Zapisz się na kurs

Jak są zorganizowane programistyczne zajęcia dla dzieci w Bytomiu?

  • Kursy semestralne. Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Bytomiu z Gigantami są organizowane w formie semestralnej. Każdy kurs to dwa lub trzy półrocza oraz stopniowe zwiększanie poziomu wiedzy i umiejętności. W semestrze odbywa się 14 lekcji po 90 minut.
  • Nauczyciel programista. Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli, którzy od lat pracują z dziećmi i młodzieżą i mają kwalifikacje pedagogiczne. Stają się dla kursantów „mentorami” – wspierają i motywują do pracy. Giganci potrafią dotrzeć do młodych ludzi i znają ich potrzeby.
  • Ciekawa konwencja. Kurs programowania w Bytomiu to przede wszystkim dobra zabawa! Na lekcjach uczniowie dużo ćwiczą i doskonalą umiejętności, ale też po prostu miło spędzają czas. Nie brakuje im atrakcji, takich jak zabawy (wyścigi, pojedynki), teleturnieje wiedzy czy quizy.

Ile kosztuje kurs programowania w Bytomiu? Jak się na niego zapisać?

Na programistyczne zajęcia pozalekcyjne w Bytomiu można się zapisać albo poprzez formularz dostępny na naszej stronie (w zakładce „Terminarz i zapisy”), albo kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Jeden semestr kursu kosztuje od ok. 950 do 1200 zł (każdy kurs ma swoją stałą cenę). Koszt kursu obejmuje 14 spotkań (po 90 minut) prowadzonych przez nauczyciela oraz liczne materiały dydaktyczne dla uczniów.

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst