Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty programistyczne Koduj z Gigantami! Sprawdź!

UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI I MŁODZIEŻ W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

 • Szukasz dla Dziecka nowych, inspirujących zajęć?
 • Czy chcesz przekuć pasję do gier Twojego Dziecka w przyszłościowe hobby?
 • Chcesz, aby Twoje Dziecko rozwinęło kreatywność i logiczne myślenie?

Zadbaj o jego rozwój już teraz: zapisz je na kurs do Gigantów Programowania!

Trwają wczesne zapisy na kursy stacjonarne i online startujące po feriach.

Śpiesz się - ilość miejsc jest ograniczona!

Dołącz już teraz

Dlaczego warto uczyć się programowania od najmłodszych lat?

 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.
 • Ponad połowa programistów zaczęła programować już w wieku od 5 do 17 lat.

Dzięki kursowi programowania Twoje dziecko:

 • Pozna i opanuje najważniejsze elementy języka programowania:
  • wyrażenia warunkowe (if - else)
  • pętle (for, while)
  • zmienne
 • Nauczy się wykorzystywać wiedzę matematyczną w praktyce
  • operacje arytmetyczne, oś liczbową, układ współrzędnych
 • Pozna języki programowania, dzięki którym będzie mogło tworzyć własne programy i gry

Nauka programowania rozwija

Analityczne i logiczne myślenie

Umiejętność rozwiązywania problemów

Kreatywność

Giganci Programowania to innowacyjna placówka edukacyjna, w której kształcimy młodych ludzi zainteresowanych programowaniem i nowymi technologiami.

Kodujemy w Rudzie Śląskiej przez cały rok! 😊

Nasza szkoła została założona w 2015 r. przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Giganci Programowania

7 lat doświadczenia w nauce programowania

Zajęcia w 94 miastach w całej Polsce, a także online

Nasze kursy ukończyło już ponad 12 000 uczniów

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft in Education Global Training Partner

Od czego najlepiej zacząć przygodę z programowaniem?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 (Scratch + Minecraft)

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 (Scratch + Kodu Game Lab)

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C# lub w Pythonie semestr 1

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C# lub w Pythonie semestr 1

Jeżeli Twoje Dziecko zna już podstawy programowania - zapraszamy na wyższy poziom kursu. Sprawdź pełną ofertę TUTAJ lub skontaktuj się z nami.


Sprawdź grafik zajęć stacjonarnych

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: wrzesień 2022 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Grafik zajęć w Legionowie, ul. Strużańska 2B

Start zajęć: wrzesień 2022 | Spotkania 1 raz w tygodniu (90 min.)

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Godzina

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

13:00 - 14:00

Grupa wiekowa

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

6-10

Kurs

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

nazwa kursu

* Kolor czerwony - grupa dla początkujących

Jak przebiegają kursy programowania
w Rudzie Śląskiej?

 • Zajęcia 1 raz w tygodniu przez 90 minut
 • Możliwość odrabiania nieobecności
 • 14 spotkań w semestrze
 • Ścieżki edukacyjne umożliwiające naukę przez wiele semestrów
 • Średnio 8 osób w grupie
 • Kursy prowadzone przez trenerów-programistów
 • Stanowiska pracy wyposażone w nowoczesne komputery
 • Przyjazna atmosfera
 • Ciekawe scenariusze zajęć - tworzymy własne programy i gry
 • Dostosowane tempo zajęć
 • Materiały powtórzeniowe po każdych zajęciach
 • Wsparcie, nie ocenianie

Gdzie jesteśmy?

Co mówią o nas Uczniowie i oraz ich Rodzice?

 

Jaka jest cena kursu?

Wiek 7-9lat

Podstawy tworzenia gier semestr 1 - 5 rat x 219 zł

Wiek 10-12lat

Programy i gry komputerowe semestr 1 - 5 rat x 219 zł

Wiek 13-15lat

Wstęp do programowania w C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Wiek 16-18lat

Wstęp do programowania w C# lub w Python semestr 1 - 5 rat x 239 zł

Chcesz zapewnić miejsce Twojemu dziecku?

Już teraz dokonaj rezerwacji na semestr jesień-zima 2022/2023

Mamy tylko 50 wolnych miejsc!

Rezerwuj

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Chcesz najpierw skorzystać z bezpłatnej lekcji pokazowej?

Zostaw nam kontakt, oddzwonimy:

To pole jest wymagane.
Nieprawidłowy adres e-mail.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Akceptacja polityki prywatności jest wymagana.

Tematyczne programistyczne zajęcia pozaszkolne – Ruda Śląska

Programowanie jest pojemną dziedziną, a programiści specjalizują się w konkretnym obszarze – danym języku programowania, narzędziach czy środowiskach i rodzajach programowanych elementów cyfrowego świata. Dlatego też Giganci Programowania proponują młodym ludziom obszerny pakiet kursów o różnej tematyce – i każdy uczeń może wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego pasji czy planom.

Poszczególne propozycje kursów dotyczą konkretnego języka, typu programu lub też zakresu pracy programisty. Łącznie jest to kilkanaście kursów z kilku dużych grup.

Gry komputerowe. Tworzenia gier w szkole Gigantów uczą się dzieci już od 7 r.ż., najpierw z pomocą prostego języka Scratch, a później poznają podstawy Pythona na przykładzie gry Minecraft. Stworzyliśmy też kurs programowania na popularnej wśród nastolatków platformie Roblox. Młodzież natomiast uczy się tworzyć gry już niemal zawodowo: w języku C# i z użyciem silnika Unity.

Strony internetowe. Na tego typu zajęciach młodzież uczy się tych trzech najważniejszych języków dla każdego web developera – czyli HTML, CSS i JavaScript – programując w nich własne projekty. Zajęcia wzbogacamy także o elementy: projektowania stron internetowych, zabezpieczania stron i aplikacji przed atakami zewnętrznymi oraz zarządzania witrynami i bazami danych.

Języki programowania. Dla młodzieży opracowaliśmy też kursy tworzenia w C# lub Python – to te dwa najpopularniejsze, profesjonalne języki, których znajomość otwiera wiele drzwi na rynku pracy. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą swoje prace – programy, aplikacje, gry – które kolejno mogą wykorzystać m.in. w celu budowy pierwszego programistycznego portfolio.

Cyberbezpieczeństwo. Aby pokonać cyberprzestępcę, unieszkodliwić jego poczynania i nie dać się oszukać, trzeba poznać tajniki tej działalności! Dlatego odkrywamy przed młodzieżą metody ataków internetowych, pokazujemy typy złośliwego oprogramowania i uczymy zabezpieczać skrypty, aplikacje i strony. To ciekawe uzupełnienie lekcji programowania i niezwykle ważne zajęcia!

Kursy programowania – Ruda Śląska

Świat programowania fascynuje i kręci, a zarazem wyposaża w wiedzę, doświadczenie i kompetencje poszukiwane na rynku pracy! Nauka z zakresu programowania łączy w sobie kreatywność i szczyptę przedmiotów ścisłych, ale przy tym jest świetną zabawą. W Rudzie Śląskiej przygotowaliśmy kilkanaście tematycznych warsztatów tworzenia gier, aplikacji, programów i stron. Poznajemy profesjonalne języki programowania i narzędzia – od „kuchni”. Zapraszamy uczniów w wieku 7-18 lat.

Programistyczne zajęcia pozaszkolne – Ruda Śląska. Dla kogo? 

Giganci Programowania to szkoła otwarta dla wszystkich młodych ludzi, dla każdego, kto chce zostać programistą lub po prostu fajnie spędzić czas czy dowiedzieć się i nauczyć czegoś nowego. Każdy nasz kurs jest przeznaczony dla dzieci lub młodzieży w konkretnym wieku (pod kątem potrzeb i zainteresowań uczniów).

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi w wieku 7-18 lat, a najmłodsi powinni tylko umieć liczyć do 20., posługiwać się myszką, czytać i pisać. Poza tym nie wymagamy wiedzy ani umiejętności związanych z programowaniem, bo wszystkiego uczymy od podstaw. Jeśli jednak uczeń co nieco już koduje lub zna jakiś język, może odpuścić kurs podstaw programowania i wybrać bardziej zaawansowane warsztaty.

Jakie zajęcia i jaki język programowania wybrać?

Programowanie jest pojemną dziedziną, a my chcemy umożliwić uczniom rozwój ich pasji oraz wesprzeć pierwsze plany na przyszłość. Dlatego też organizujemy łącznie kilkanaście tematycznych kursów semestralnych i jeszcze więcej krótkich – zawężamy zajęcia do danej dziedziny, proponujemy różne języki programowania i narzędzia. Wybór zależy od zainteresowań i preferencji.

 • Gry komputerowe. Na kurs tworzenia gier zapraszamy wszystkich uczniów z Rudy Śląskiej, w każdym wieku. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia z języka Scratch, dla starszaków podstawy Python na przykładzie gry Minecraft oraz platformę Roblox. Z młodzieżą programujemy w C# na silniku Unity.
 • Strony internetowe. Strony internetowe i aplikacje to pojemna dziedzina w branży IT. Uczymy się je kodować z użyciem języków HTML, CSS i JavaScript, ale także projektować, publikować, zabezpieczać i zarządzać nimi. Zdobywamy umiejętności, które są bazą do kształcenia w kilku nowoczesnych zawodach.
 • Języki programowania. Proponujemy dwa najpopularniejsze, czyli Python i C#, które otwierają drzwi do rynku pracy. Jeśli zastanawiasz się, który język programowania wybrać, zdecyduj się na jeden z nich lub oba. Na warsztatach stworzysz własne projekty, które będą mogły zasilić pierwsze portfolio.
 • Cyberbezpieczeństwo. Z programowaniem wiąże się też praca w cyfrowym świecie, który pełen jest pułapek i zagrożeń. Pokazujemy naszym uczniom, jak ich unikać i jak im przeciwdziałać, odsłaniając tajniki hackingu, w tym rodzaje złośliwego oprogramowania oraz najsprytniejsze metody ataków.

Jak jest zorganizowana nauka programowania (Ruda Śląska)?

 • Kursy semestralne i krótsze. Dwa lub trzy semestry kursu tematycznego z nieco szerszej dziedziny (np. tworzenie stron) lub krótki, kilkugodzinny kurs z bardzo wąskiej specjalności. Łącznie tworzą kompletną ścieżkę nauki, ale też pozostawiają wybór. Każdy kolejny semestr to wyższy poziom umiejętności.
 • Nauczyciel programista. Zajęcia prowadzi profesjonalista łączący w sobie kompetencje zawodowego pedagoga i programisty, który w obu obszarach ma duże doświadczenie. Chętnie dzieli się wiedzą i tajnikami pracy, motywuje i wspiera, a z każdym swoim uczniem może popracować także indywidualnie.
 • Kameralne grupy rówieśnicze. W małych grupach warsztatowych różnica wieku pomiędzy uczestnikami wynosi maksymalnie dwa lata. To dzięki temu poziom umiejętności jest wyrównany, więc żaden uczeń nie czuje presji. A my możemy zadbać o interesujące wszystkich elementy zabawy czy rozrywki.
 • Praktyka i zabawa. Najmłodsi uczniowie uczą się wyłącznie podczas zabawy – lekcje mają fajne konwencje, np. pojedynków, wyścigów czy teleturniejów. A w przypadku starszych zajęcia mają głównie praktyczny wymiar – realizujemy różne projekty, organizujemy „wyzwania” i dbamy o mnóstwo rozrywek.
 • Zaawansowane programowanie. Po zrealizowaniu kursu programowania w Rudzie Śląskiej nasi uczniowie stają się programistami – mają wiedzę oraz umiejętności i doświadczenie. To dobra baza do dalszego rozwoju, a stworzone projekty, umieszczone w portfolio, ułatwiają aplikację na staż czy praktyki.

Programowanie dla dzieci – Ruda Śląska. Dlaczego warto?

Dzięki nauce programowania młody człowiek zdobywa rzeczywiste kompetencje, które skrócą i ułatwią drogę do zostania zawodowym programistą bądź też innym specjalistą branży IT. W ten sposób szybciej i pewniej postawi pierwsze kroki na rynku pracy i rozpocznie piękną, satysfakcjonującą i dochodową karierę.

Naukę programowania, czyli języków, narzędzi, zagadnień, schematów i metod itp., niezależnie od tematyki kursu i wieku uczestników wiążemy z ćwiczeniem licznych kompetencji „miękkich” – np. rozwiązywania problemów, łączenia logiki z kreatywnością, wyciągania wniosków z błędów. Nasi uczniowie stają się dokładni i sumienni, skupieni na celu i na ciągłym rozwoju. To ważne cechy programisty, lecz przydają się niezależnie od wybranej ścieżki życiowej.

Ile kosztuje programowanie dla dzieci – Ruda Śląska, warsztaty Gigantów Programowania

Semestr kursu – 14 zajęć po 90 minut – kosztuje ok. 950-1250 zł, a całą tę sumę można rozłożyć na kilka rat. Pierwsze zajęcia są darmowe – jest to pokazowa lekcja, która nie obliguje do zapisu na kurs. Organizujemy również krótsze kursy oraz wyjazdy programistyczne: cała oferta dostępna jest w zakładce „Kursy i cennik”. Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zapisu lub skontaktować się z naszym sekretariatem.


Chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz pomocy w wyborze kursu? Zadzwoń lub napisz – czekamy i jesteśmy do usług!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Miejsce na dodatkowy tekst