Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania - Grodzisk Mazowiecki!

Tworzenie własnych stron internetowych, programów, aplikacji, gier - a to wszystko w małej grupie rówieśników pod okiem doświadczonego nauczyciela, który jest jednocześnie pedagogiem i specjalistą w swojej dziedzinie. Tak wyglądają nasze kursy programowania w Grodzisku Mazowieckim. Na ulicy Sienkiewicza 52 lub online, dziewczynka lub chłopiec, kreatywny humanista lub urodzony matematyk - każdy młody człowiek może rozpocząć naukę programowania!

Grodzisk Mazowiecki

Zapisy i terminarz

Kursy programowania w Grodzisku Mazowieckim - czego uczymy?

Nauka programowania w Grodzisku Mazowieckim zyskała nowy wymiar, odkąd na rynek wkroczyła nasza nietuzinkowa szkoła - Giganci Programowania! Nastawiamy się na przekazywanie dzieciom i młodzieży jak najszerszej wiedzy z zakresu kodowania, ale jednocześnie grupujemy kursy w tematyczne kategorie - dzięki temu po ukończeniu takiego ciągu zajęć każdy absolwent ma konkretne kompetencje, których może użyć w praktyce. Dbamy o świadomy rozwój naszych podopiecznych.

Czego uczymy młodych adeptów programowania? 

 • Tworzenie stron internetowych - zdecydowanie jeden z najpopularniejszych rodzajów kursów programowania w Grodzisku Mazowieckim! Zamiast od początku, zaczniemy od końca - już po pierwszym semestrze nasi kursanci potrafią tworzyć swoje własne strony internetowe i publikować je w sieci! Umożliwiają to lekcje wprowadzające do świata znaczników HTML, stylów CSS czy języka JavaScript. Najmłodsi dowiadują się, jak wdrażać treści multimedialne na swoją witrynę, jak modyfikować jej design i jak umożliwić interakcje jej użytkownikom.
 • Programowanie w C# - uczniowie poznają środowisko Visual Studio, które pozwoli im poczuć się jak prawdziwy deweloper. Odkrywamy tajemnice popularnego języka programowania C#, zgłębiając takie funkcje jak zmienne, rzutowanie, pętle, tablice. Dwa semestry kończą się dużym projektem, w którym uczestnicy koordynują kilka ekranów, tworząc kompleksową aplikację.
 • Programowanie w Pythonie - kolejnym językiem używanym przez zawodowych programistów jest Python. Na tych kursach również wykorzystujemy Visual Studio i pokazujemy uczestnikom, jak wykorzystywać w praktyce struktury i komendy Pythona.
 • Tworzenie gier - narzekasz, że Twoje dziecko za dużo czasu przeznacza na gry? Pozwól mu je tworzyć! Prowadzimy niezwykle rozwijające kursy, które wprowadzają naszych podopiecznych w kreatywny świat programistów kodujących własne gry. Zaczynając od prostego języka - Scratcha, przez modyfikacje w Minecrafcie za pomocą Pythona, aż po zaawansowany silnik Unity i język C#. Brzmi tajemniczo? Dla dziecka szybko przestanie!
 • Cyberbezpieczeństwo - dajemy uczniom wgląd w niebezpieczne praktyki hackowania stron internetowych, żeby nauczyć je, jak do nich nie dopuścić. Znajdziesz tu prawdziwe smaczki - pokazujemy możliwości w zakresie cyberataków, kradzieży danych łamania i haseł, a co ważniejsze - uczymy, jak zabezpieczyć przed nimi własną stronę. Cyberbezpieczeństwo i nauka programowania dla dzieci zawsze idą w parze!

Zapisy trwają - skontaktuj się z nami mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (502 089 506).

Zapisz się na kurs

Zajęcia pozaszkolne z programowania dla dzieci - Grodzisk Mazowiecki

Co robi młody człowiek po kilkugodzinnej edukacji w szkole? W wielu domach kończy przed komputerem na kolejne kilka godzin. Odpowiedzi na zadania domowe, social media, gry, seriale - to tylko niektóre z aktywności, którymi przyciągają nas ekrany. Nauka programowania dla dzieci to szansa na wykorzystanie komputera do samorozwoju i intelektualnej stymulacji!

Praktyczne umiejętności, które przekazujemy najmłodszym to m.in.:

 • układanie planu działania i szukanie sposobów na szybką realizację swoich celów,
 • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
 • odporność na niepowodzenia i cierpliwość w oczekiwaniu na efekty,
 • skupienie na swoim zadaniu,
 • dążenie do precyzji i porządkowanie informacji.

Ale przede wszystkim dajemy im niesamowicie przydatne kompetencje, które mogą wykorzystać na każdym etapie swojej edukacyjnej i zawodowej ścieżki!

Nauka programowania dla dzieci - dlaczego to strzał w 10?

Giganci Programowania wróżą Ci (lub Twojemu dziecku) gigantyczny sukces w świecie algorytmów, kodów, komputerów, robotów i aplikacji. Wybraliśmy Grodzisk Mazowiecki na jedną z naszych siedzib, dzięki czemu masz dostęp zarówno do kursów stacjonarnych, jak i online. Co wyróżnia naszą szkołę?

 • grupy rówieśnicze - nauka programowania w Grodzisku Mazowieckim to doskonały sposób na poznanie osób nie tylko o podobnych zainteresowaniach, ale także w podobnym wieku. Każda z naszych grup obejmuje dzieci i młodzież w przedziale trzech lat;
 • pedagodzy z doświadczeniem w programowaniu - czy kurs programowania może prowadzić każdy? Z pewnością wiele osób tak uważa. Jednak gdy chodzi o podejście do dzieci i młodzieży, stawiamy tylko na pedagogów - programiści tłumaczą wszystko w przystępny sposób, od nitki do kłębka;
 • możliwości rozwoju - kursy programowania w Grodzisku Mazowieckim są podzielone na semestry, podczas których zaczynamy od podstawowych zagadnień, a kończymy na własnych projektach stron internetowych, aplikacji czy gier. Po pierwszym semestrze zapraszamy najmłodszych na kolejne kursy, które są kontynuacją poprzednich - niektórzy uczniowie spędzają u gigantów po kilka lat!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst