Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Sulejówek!

Giganci zapraszają na wciągające kursy programowania w Sulejówku. Łączymy naukę z zabawą, a młodzież przygotowujemy do przyszłej pracy w zawodzie programisty. Każdy zainteresowany młody człowiek w wieku od 7 do 18 lat wybiera tematykę kursu i rozpoczyna fantastyczną przygodę życia, zdobywając umiejętność programowania konkretnego wycinka cyfrowego świata – od gier komputerowych, przez aplikacje, po strony internetowe. To solidna wiedza, godziny praktyki i przyjaźnie na całe życie!

Sulejówek

Zapisy i terminarz

Jakie są dostępne kursy programowania w Sulejówku?

Wykaz obecnie dostępnych kursów programowania w Sulejówku znajduje się w zakładce „Kursy i cennik (tam też opisujemy szczegółowo każdy program kursu). Przez cały rok trwają zapisy również na bezpłatne warsztaty programistyczne oraz wakacyjne i zimowe zajęcia stacjonarne i online.

Nasze kursy programowania dzielą się na kilkanaście tematycznych propozycji. W ten sposób odpowiadamy na różne zainteresowania młodych ludzi i ich plany na przyszłość oraz dopasowujemy się do wieku i poziomu umiejętności uczniów. Każdy nasz kurs programowania można wpisać w jedną z kilku grup tematycznych.

  • Kurs programowania gier komputerowych. Dla najmłodszych godziny zabawy w języku Scratch (tworzenie gier jak układanie puzzli), dla starszaków świat Minecraft z podstawami języka Python i odkrywanie tajników Roblox z Lua, a dla młodzieży nauka programowania gier na poziomie profesjonalnym – na silniku Unity i w C#. Na kursach programowania tworzymy własne gry!
  • Kurs programowania stron internetowych. Od projektowania stron na podstawie najświeższych wytycznych i trendów, przez pracę z językami HTML, CSS i JavaScript, po rozbudowę witryn i dbałość o ich bezpieczeństwo. Młodzi ludzie zyskują umiejętności poszukiwane na rynku pracy, ale też przydatne do rozwoju własnego biznesu czy dzielenia się z innymi swoją pasją.
  • Nauka programowania w danym języku. Znajomość języków Python czy C# otwiera młodym ludziom drogę do błyskawicznej i dochodowej kariery, i to tuż po skończeniu szkoły. Tworzymy programy, aplikacje i gry, korzystamy z profesjonalnych narzędzi i odkrywamy schematy programowania. Po kursach tworzenia w językach C# czy Python start na rynku pracy jest łatwiejszy!
  • Cyberbezpieczeństwo i hacking. Odsłaniamy przed młodzieżą najczęściej wykorzystywane przez hakerów metody i rodzaje oprogramowania, poznajemy wirusy czy skrypty, za pomocą których hakerzy przejmują strony internetowe i aplikacje. Dlaczego? Aby młodzi ludzie potrafili się bronić i skutecznie dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej pracy w wirtualnej rzeczywistości. 

Jak jest zorganizowana nauka programowania w Sulejówku?

  • Zajęcia stacjonarne w rówieśniczych grupach. Ponad 20 godzin zajęć w jednym semestrze – w małych grupach, w których uczniów dzieli maksymalnie do 2 lat różnicy wieku. Nauce programowania sprzyja zawiązywanie przyjaźni, a uczniowie nie czują presji, bo poziom nowych umiejętności jest wyrównany.
  • Zajęcia prowadzone przez nauczyciela-programistę. Nauczyciel szkoły Gigantów to aktywny zawodowo programista z kwalifikacjami pedagogicznymi i doświadczeniem, który rozumie młodych ludzi i potrafi z nimi rozmawiać. To „mentor”, który wspiera i motywuje do doskonalenia nowych umiejętności.
  • Umiejętność programowania w praktyce. Wiedzę teoretyczną zawsze wspieramy przykładami, a zajęcia mają charakter projektowy – młodzi ludzie tworzą własne działające gry, aplikacje lub strony, które później mogą zasilić pierwsze programistyczne portfolio czy służyć do ćwiczeń i samodoskonalenia. 

Zapisz się na kurs

Czego uczą programistyczne zajęcia pozaszkolne w Sulejówku?

Na kursach programowania w Sulejówku uczniowie zdobywają nie tylko umiejętność programowania konkretnego cyfrowego elementu (np. gry komputerowej, aplikacji czy strony internetowej), ale również kształtują swój charakter poprzez doskonalenie kompetencji „miękkich”.

Wyposażamy naszych uczniów w umiejętności twarde, poszukiwane na rynku pracy: znajomość najpopularniejszych języków programowania (Python, C#) i narzędzi deweloperskich (np. Unity i Visual Studio) oraz w solidną wiedzę programistyczną (m.in. pętle, zmienne, instrukcje warunkowe, listy). 

Ale z drugiej strony uczymy też, jak łączyć myślenie logiczne z abstrakcyjnym i twórczo rozwiązywać problemy, jak pracować „projektowo”, pod presją czasu i w grupie oraz jak dobrze zorganizować czas pracy i zadbać o jej higienę. Młodzi ludzie mają szansę „liznąć” zaawansowanych zagadnień z różnych dyscyplin nauki, m.in. z matematyki, fizyki czy grafiki, a pracują również w języku angielskim.

Ile kosztuje programowanie dla dzieci w Sulejówku?

Semestr kursu programowania dla dzieci i młodzieży kosztuje od 950 do 1200 zł – to ponad 20 godzin zajęć stacjonarnych i prowadzonych przez nauczyciela. 

Po pierwszych zajęciach z kursu można zrezygnować bez obowiązku zapłaty. Umożliwiamy również rozłożenie całej kwoty na małe raty. Po ukończeniu pierwszego semestru uczeń może zapisać się na kolejny (na wyższym poziomie).

Przez cały rok trwają zapisy na stacjonarne kursy programowania, a przed wakacjami i feriami zapraszamy na ciekawe dodatkowe zajęcia. Zachęcamy również do udziału w bezpłatnych warsztatach. Dla uczniów, którzy nie mogą lub też nie chcą uczęszczać na zajęcia stacjonarne, przygotowaliśmy kursy programowania online. 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst