Trwają zapisy na krótkie kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Jaworzno

Tworzenie gier komputerowych, aplikacji, stron internetowych, cyberbezpieczeństwo i hacking, i wszystko to okraszone dobrą zabawą! A to tylko wycinek tego, co serwują Giganci Programowania – Jaworzno ma teraz szkołę programowania z prawdziwego zdarzenia, do której zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat. Uczymy się profesjonalnych języków programowania i tworzymy cyfrowy świat, a tym samym zdobywamy umiejętności tak obecnie poszukiwane i cenione na rynku pracy!

Jaworzno

Zapisy i terminarz

Jak przebiega z Gigantami nauka programowania w Jaworznie?

Na nasze kursy programowania przez cały rok trwają zapisy. Organizujemy kursy online i stacjonarne, dłuższe (semestralne) i krótkie, wakacyjne i feryjne, ale także wyjazdy i obozy programistyczne oraz cykliczne bezpłatne warsztaty. Wszystkie są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży. Zajęcia online różnią się jedynie formą udziału w nich – łączymy się zdalnie poprzez komunikator.

  • Nauka programowania od podstaw. Na lekcje programowania dla dzieci zapraszamy każdego ucznia, niezależnie od wiedzy czy doświadczenia. Uczymy od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, ale na naszych zajęciach również już programująca młodzież wiele się nauczy i zdobędzie nowe umiejętności.
  • Semestralne kursy programowania. Duża część naszych zajęć ma formę semestralną – kompletny kurs to dwa lub trzy semestry, a w każdym ponad 20 godzin nauki – i realizuje program w zakresie konkretnej dziedziny i tematyki. Dzięki temu młodzi ludzie mają czas, aby naturalnie rozwijać kompetencje.
  • Osobne, małe grupy wiekowe. Zajęcia odbywają się w niedużych grupach, do których uczęszczają rówieśnicy – dopuszczamy różnicę wieku do dwóch lat. Dzięki temu dzieci lub młodzież w danej grupie mają zbliżone umiejętności, a forma nauki jest dostosowana do ich wieku. Uczniowie czują się swobodnie.
  • Własne projekty i moc praktyki. Uczniowie naszej szkoły programowania zdobywają praktyczne umiejętności, ćwiczą na przykładach oraz pracują nad swoimi projektami – tworzą własne gry, programy i aplikacje czy strony, które następnie mogą zasilić pierwsze portfolio i pomóc np. zdobyć miejsce na stażu.
  • Doświadczony nauczyciel-programista. Giganci Programowania dbają o świetną kadrę! Nasze kursy prowadzą wykwalifikowani pedagodzy i zawodowo aktywni programiści, którzy – poza tym, że dzielą się swoją wiedzą – wspierają i motywują do ciężkiej pracy, poszerzają horyzonty i rozbudzają pasję.
  • Nauka przez zabawę i rozrywkę. Nauka programowania dla dzieci przede wszystkim jest świetną zabawą – lekcje prowadzimy w ciekawej formie (np. na zasadzie pojedynków czy teleturniejów). Znamy zainteresowania oraz potrzeby dzieci i młodzieży i potrafimy im sprostać. Nie tolerujemy nudy!

Zapisz się na kurs

Jakie przygotowaliśmy kursy programowania w Jaworznie?

Spośród wszystkich semestralnych kursów programowania wyróżniamy kilka dużych grup tematycznych i każdy przyszły uczestnik szkoły programowania Gigantów może wybrać taką pozycję, która najlepiej pokrywa się z jego pasją i planami na przyszłość.

  • Nauka programowania w C# i Python. Kursy dwóch najpopularniejszych języków kodowania dla dzieci i młodzieży (online i stacjonarne) to przepustka do łatwego startu w zawodzie programisty i na rynku pracy. Takie zajęcia mają głównie charakter projektowy – ćwiczymy języki, programując gry i aplikacje. 
  • Programowanie gier komputerowych. Zajęcia obfitują w zabawę, a dla dzieci to najlepsza forma nauki! Z maluchami tworzymy w języku Scratch, co przypomina układanie puzzli, a nieco starszym proponujemy świat Minecraft z Python i platformę Roblox. Młodzież tworzy na profesjonalnym silniku Unity.
  • Programowanie stron internetowych. Od zaprojektowania strony, przez jej zaprogramowanie, po zabezpieczenie czy przebudowę! Młodzi ludzie ćwiczą kodowanie w HTML, CSS i JavaScript, a przy tym poznają trendy w designie stron i projektowaniu interfejsów. Podczas zajęć tworzą własne serwisy. 
  • Hacking i cyberbezpieczeństwo. Aby walczyć z wrogiem, trzeba najpierw go poznać! Odsłaniamy przed młodzieżą tajniki działalności hakerów, rodzaje wirusów i schematy ataków cyberprzestępców w internecie. Po zajęciach dzieci i młodzież potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich stron w sieci.

Co dają programistyczne zajęcia pozaszkolne w Jaworznie?

Zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży to ciekawy pomysł na spędzanie czasu wolnego, a przy okazji szansa na zdobycie umiejętności „przyszłości”, takich jak znajomość języków programowania czy narzędzi dla deweloperów. Młodzi ludzie wypracowują kompetencje „twarde”, dzięki którym pewniej i szybciej postawią pierwsze kroki w zawodzie programisty i na rynku pracy.

Ponadto niezależnie od kursu i wieku uczestników na każdych zajęciach rozwijamy liczne kompetencje „miękkie”, takie jak umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów, kreatywność, organizacja czasu pracy, dbałość o jej higienę czy wyciąganie wniosków z błędów i dążenie do ciągłego samorozwoju.

Ile kosztuje programowanie dla dzieci w Jaworznie?

W zakładce „Kursy i cennik” umieściliśmy listę aktualnie organizowanych kursów z cenami. Standardowo jeden semestr nauki programowania kosztuje około 1000-1350 zł, a kwotę można rozłożyć na małe raty. Pierwszą lekcję organizujemy bezpłatnie, a kursy online mają dokładnie taki sam program, jak te stacjonarne. 

W zakładce „Zapisy i terminarz” przygotowaliśmy wygodny formularz zapisu na kurs, a w kwestii pomocy i dodatkowych informacji nasz sekretariat pozostaje do usług. 

Zapraszamy również na wakacyjne i zimowe wyjazdy z programowaniem i do udziału w licznych bezpłatnych warsztatach i wydarzeniach, które cyklicznie organizujemy.

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Nasi
partnerzy

Polecane z
bloga

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj

Najlepiej sprzedające się gry wideo na świecie

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst