Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Żyrardów

Mnóstwo tematycznych kursów na różnym poziomie zaawansowania, nauka niemal wyłącznie w praktyce, możliwość zdobycia kompetencji „przyszłości” i ogrom zabawy – to wszystko i wiele więcej proponują Giganci Programowania! Dzieci i młodzież z Żyrardowa zapraszamy na szkolenia z tworzenia gier, aplikacji i stron, w profesjonalnych językach programowania i środowiskach programistycznych. Uczymy od podstaw do zaawansowanego poziomu, ułatwiając start na rynku pracy.

Żyrardów

Zapisy i terminarz

Programistyczne zajęcia pozaszkolne w Żyrardowie – od strony organizacyjnej

Giganci Programowania to otwarta, przyjazna i inspirująca szkoła programowania, w której każdy młody człowiek w wieku 7-18 lat rozwinie swoją pasję i zyska praktyczne umiejętności, które ułatwią edukację i pracę w zawodzie programisty, ale też przydadzą się niezależnie od przyszłej ścieżki życiowej. Co proponujemy?

  • Tematyczne kursy programowania. Jest ich kilkanaście i są dostosowane do wieku i zainteresowań uczniów – od tworzenia gier komputerowych, przez programowanie stron www, po kodowanie aplikacji i programów w Pythonie i C#. Uczestnik wybiera tę tematykę, która najbardziej mu odpowiada.
  • Tryb stacjonarny lub online. Kursy programowania w Żyrardowie głównie mają charakter stacjonarny, ale stworzyliśmy także ich odpowiedniki w wersji online. Program i metody nauczania są niezmienne. Różnica polega wyłącznie na formie uczestnictwa w lekcjach – odbywają się poprzez komunikator. 
  • Kursy semestralne i krótkie. Jeden segment naszej oferty to stacjonarne i zdalne kursy semestralne – dwa lub trzy semestry, w każdym ponad 20 godzin nauki. Organizujemy natomiast również kursy krótsze (kilkugodzinne), węższe tematycznie – m.in. podczas wakacji czy ferii.
  • Od adepta do specjalisty. Uczymy programowania dzieci i młodzież – tych początkujących i tych już nieco doświadczonych. Jednak niezależnie od tego program układamy tak, by przejść drogę od podstaw do najwyższego poziomu i porządnie utrwalić wiedzę. Nastolatki i młodzież programują profesjonalnie.
  • Nauczyciel programowania. Giganci Programowania to szkoła stworzona przez aktywnych zawodowo programistów oraz pedagogów – lekcje prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy dzielą się z uczniami doświadczeniem zawodowym, ale jednocześnie motywują, wspierają i rozbudzają pasję. 
  • Rówieśnicze grupy zajęciowe. Każdy kurs programowania przeznaczony jest dla konkretnej grupy wiekowej, a maksymalna różnica wieku pomiędzy uczestnikami wynosi dwa lata. Tak powstają małe, kameralne grupy zajęciowe, w których nikt nie czuje presji, a atmosfera jest przyjacielska i swobodna.
  • Mnóstwo praktyki i zabawy. Nasi uczniowie zdobywają przede wszystkim praktyczne umiejętności – pracują na własnych projektach, programując gry, aplikacje czy strony. Dbamy też o fajną konwencję zajęć dla najmłodszych i o sporo rozrywki dla starszych. Znamy potrzeby i zainteresowania uczniów!

 

Zapisz się na kurs

Jakie proponujemy kursy programowania w Żyrardowie?

Giganci Programowania uczą na terenie całego kraju – w Żyrardowie proponujemy pełen pakiet naszych kursów, czyli kilkanaście tematycznych szkoleń z kilku różnych dziedzin. Tematyka i poziom kursów są dostosowane do wieku ich uczestników.

Programowanie gier komputerowych – od Scratcha do Unity

Już siedmiolatek może zaprogramować własną grę – w obrazkowym Scratchu, z którym praca przypomina układanie puzzli – i przy okazji zdobyć podstawową wiedzę z programowania. Starsze dzieci uczą się podstaw Pythona na przykładzie gry Minecraft i programują na popularnej platformie Roblox w języku Lua.

Dla nastolatków i młodzieży przygotowaliśmy zajęcia projektowe z programowania w profesjonalnym języku C# na silniku Unity, na których zdobywają praktyczne i bardzo poszukiwane na rynku pracy umiejętności.

Kursy programowania stron internetowych – HTML, CSS i JavaScript

Kurs z tworzenia stron obejmuje kilka etapów pracy nad swoim projektem. Młodzież najpierw poznaje zasady, schematy i trendy projektowania witryn i interfejsów, a dalej programuje je z wykorzystaniem języków HTML, CSS i JavaScript i pomocnych, profesjonalnych narzędzi. Praktyczna znajomość tych trzech języków otwiera drogę do zawodu web developera – jednej z profesji „przyszłości”.

Nauka profesjonalnych języków programowania i cyberbezpieczeństwo

Organizujemy również zajęcia przygotowujące do zawodu programisty, które obejmują praktyczną naukę języka Python lub C#. Są to kursy dla młodzieży, o charakterze projektowym, podczas których uczestnicy tworzą własne programy czy aplikacje i gry oraz poznają narzędzia pracy zawodowych programistów. Stworzone na zajęciach projekty mogą zasilić portfolio młodego programisty i ułatwić zdobycie pierwszej pracy czy miejsca na prestiżowym stażu.

Ciekawym uzupełnieniem pakietu kursów programowania są zajęcia z hackingu i cyberbezpieczeństwa, na których młodzież uczy się zabezpieczać strony i aplikacje oraz odpierać ataki hakerskie.

Ile kosztuje nauka programowania – Żyrardów, Giganci

Programowanie dla dzieci w Żyrardowie z Gigantami Programowania to dość bogata oferta kursów semestralnych i krótkich – aktualny ich spis wraz z cenami znajduje się w zakładce „Kursy i cennik”. Jeden semestr kursu to koszt ok. 1050-1250 zł za ponad 20 godzin zajęć. Pierwsza lekcja jest darmowa i nie zobowiązuje do zapisu na zajęcia. W razie pytań nasz sekretariat jest do usług – zachęcamy do kontaktu!

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst