Trwają zapisy na wakacyjne kursy programowania stacjonarne i online! Sprawdź!

Kursy programowania – Sanok!

Ciekawe zajęcia pozaszkolne w Sanoku? Nasza propozycja – kurs programowania Gigantów Programowania dla wszystkich młodych ludzi w wieku od 7 do 18 lat. Od tworzenia gier komputerowych, przez programowanie aplikacji czy stron internetowych, aż po cyberbezpieczeństwo i hacking – to kilkanaście tematycznych kursów semestralnych do wyboru, np. zgodnie z zainteresowaniami lub planami na przyszłość. Uczymy się w praktyce, podczas świetnej zabawy i pod okiem doświadczonego nauczyciela-programisty.

Sanok

Zapisy i terminarz

Programowanie dla dzieci w Sanoku organizujemy w małych grupach rówieśniczych. Każdy kurs ma swój program, który obejmuje m.in. naukę konkretnego języka programowania (np. Lua, Python, C#, HTML, CSS, JavaScript) i poznanie zasad, schematów programowania, środowisk i narzędzi deweloperskich. Zapraszamy!

Jaką tematykę obejmują kursy programowania w Sanoku?

Organizujemy łącznie kilkanaście kursów programowania w Sanoku, zorientowanych na konkretną tematykę oraz przygotowanych dla danej grupy wiekowej. Zależy nam na tym, by każdy młody człowiek mógł zgłębiać tajniki tej dziedziny, która najbardziej go interesuje i z którą wiąże zawodową przyszłość. Wszystkie kursy można podzielić na cztery duże grupy.

 • Programowanie gier komputerowych. Najmłodsi korzystają ze Scratcha (języka obrazkowego), starsze dzieci i nastolatki programują np. na platformie Roblox w języku Lua (tworzą własne skrypty) i przebudowują świat Minecraft z Pythonem, a młodzież tworzy profesjonalnie w C# i na silniku Unity.
 • Programowanie aplikacji i programów. Są to zajęcia projektowe, czyli uczestnicy tworzą autorski i działający program lub aplikację, korzystając z C# czy Python oraz profesjonalnych środowisk programistycznych (Visual Studio) – to kursy, które świetnie przygotowują do pracy w zawodzie programisty.
 • Programowanie serwisów internetowych. Od prostych stron po bardzo rozbudowane platformy i sklepy internetowe – młodzież uczy się potrzebnych języków (HTML, CSS, JavaScript) i pracuje z profesjonalnymi frameworkami i narzędziami. Projektuje, programuje, publikuje i rozbudowuje serwisy w sieci.
 • Cyberbezpieczeństwo i hacking. To bardzo ważne zajęcia dla przyszłych programistów, ale też dla każdego młodego człowieka. Młodzież poznaje różne metody działań i narzędzia hakerów (np. rodzaje złośliwego oprogramowania), aby się przed nimi bronić. Uczy się dbać o bezpieczeństwo i prywatność.

Zapisz się na kurs

Jakie umiejętności zdobywają uczestnicy kursu programowania w Sanoku?

Programowanie dla dzieci w Sanoku z Gigantami jest dobrze zorganizowane! Są to kursy semestralne i pojedyncze (krótkie), a każdy z nich ma opracowany swój program. Nasz cel to zapewnić dzieciom i młodzieży wszystkie umiejętności niezbędne do rozwoju w danej dziedzinie programowania.

W zależności od tematyki kursu uczestnicy m.in.:

 • poznają i ćwiczą języki programowania (np. Scratch, Lua, Python, C#, HTML, CSS, JavaScript), 
 • zgłębiają tajniki zasad działania oraz tworzenia gier, programów i aplikacji (np. animacja ruchu, pętle, zmienne, instrukcje warunkowe, listy i kolokacje i wiele innych), 
 • uczą się korzystać ze środowisk i narzędzi deweloperskich. 

Zapewniamy solidną dawkę wiedzy w teorii, ale od razu przekładamy ją na praktykę w ramach ćwiczeń i pracy na autorskich projektach.

Duży nacisk kładziemy również na doskonalenie tzw. kompetencji miękkich. To umiejętności oraz cechy charakteru, które są potrzebne programistom, ale przydają się niezależnie od obranej ścieżki zawodowej, m.in.: 

 • łączenie myślenia logicznego i analitycznego z kreatywnym, 
 • rozwiązywanie problemów, 
 • praca projektowa, w zespole i pod presją czasu, 
 • niezrażanie się porażkami i uczenie się na własnych błędach, 
 • organizacja czasu pracy i dbałość o jej higienę.

Jak są zorganizowane programistyczne zajęcia pozaszkolne w Sanoku?

Programowanie dla dzieci w Sanoku „ubieramy” w różne formy! Oferujemy kursy o charakterze semestralnym, składające się z 2 lub 3 półroczy (od podstaw do poziomu zaawansowanego; jeden semestr to aż 14 spotkań po 90 minut) oraz krótkie szkolenia (kilka lekcji) o węższym, bardziej specjalistycznym zakresie tematycznym.

Każdy kurs ma swoją tematykę i jest przygotowany dla młodych ludzi w danym wieku – grupy zajęciowe są małe i składają się tylko z rówieśników, którzy mają wiedzę i umiejętności na zbliżonym poziomie. 

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele programiści i pedagodzy z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Każdy uczestnik może liczyć na indywidualną pomoc i wsparcie. Nauczyciele Gigantów Programowania potrafią rozmawiać z młodymi ludźmi i motywować ich do pracy, znają ich oczekiwania oraz potrzeby i zainteresowania.

Jak skorzystać z oferty nauki programowania w Sanoku?

Wystarczy wybrać interesujący kurs tematyczny oraz zapisać się na zajęcia poprzez formularz na naszej stronie lub kontaktując się (mailowo, telefonicznie) z naszym sekretariatem. Jeden semestr kursu kosztuje od ok. 950 do 1200 zł (w zależności od tematyki, poziomu oraz wieku uczestników). Po pierwszych zajęciach można zrezygnować bez ponoszenia wydatku. Umożliwiamy rozłożenie kosztu kursu na małe, wygodne raty. 

Zaprogramuj swoją przyszłość już dziś!

Zapisz się na kurs

Polecane z
bloga

Wakacje w domu lub mieście. Jak się na nich nie nudzić?

Czytaj

Gwiezdne Wojny w Minecrafcie - poznaj najpopularniejsze mody

Czytaj

Najpopularniejsze języki programowania na 2022 rok

Czytaj
Miejsce na dodatkowy tekst