Kursy i cennik

Rodzaj kursów

Przedział wiekowy

Kategorie

Wybierz kategorię

Bezpłatna lekcja próbna - Minecraft w Scratchu ONLINE

Konieczna jest umiejętność obsługi myszki, pisania, czytania i liczenia w zakresie 20.

Wprowadzenie do świata Minecrafta przy pomocy języka programowania Scratch. Jest to idealne narzędzie do rozpoczęcia swojej pierwszej przygody z programowaniem.

Najwyższy czas aby sprawdzić co się dzieje w Netherze. Przy pomocy strzałek staramy się dotrzeć do portalu omijając różnych przeciwników. Następnie, gdy dotrzemy do portalu zostaniemy przeniesieni do Netheru. Tam ponownie musimy omijać przeciwników aby dostać się do Crafting Table.

  • warsztat 1 spotkanie


  • bezpłatne 0 zł


Bezpłatna lekcja próbna - ROBLOX ONLINE

Propozycja dla pasjonatów świata Robloxa!

Starcie Gigantów to pojedynek o najlepszą grę wszech czasów! Wyjdź na arenę Roblox Studio i zmierz się z postaciami z Twoich ulubionych gier: Minecraft, Fortnite, Brawl Stars, Among us, Roblox, CS GO czy League of Legends. Gra, z której postać wygra walkę, stanie na szczycie najlepszych gier komputerowych.

  • warsztat 1 spotkanie


  • bezpłatne 0 zł


Bezpłatna lekcja próbna- Scratch ONLINE

Podczas zajęć uczniowie poznają podstawy programowania w Scratchu wraz z niektórymi zaawansowanymi elementami takimi jak losowanie czy komendy startowe. Dodatkowo uczestnicy wprowadzeni zostaną również w mechanikę gier.

Najwyższy czas zdecydować, która gra jest najlepszą grą wszechczasów. Niestety jest pewien problem. Nieważne co zdecydujesz ktoś inny może zdecydować inaczej. Dlatego jedynym rozwiązaniem jest… POJEDYNEK. Zagraj z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi i pokaż, że to właśnie Twoja gra zasługuje na ten tytuł.

  • warsztat 1 spotkanie


  • bezpłatne 0 zł


Bezpłatna lekcja próbna - Tworzenie stron internetowych ONLINE

Podczas zajęć uczniowie poznają sposoby tworzenia stron interentowych oraz publikowania ich w internecie.

Minecraft, Fortnite, Brawl Stars, Among us, Roblox, CS GO czy League of Legends? Wśród Twoich znajomych toczy się bój o to, która gra komputerowa jest najlepsza? Stwórz stronę internetową z aplikacją “Starcie Gigantów” i wraz ze znajomymi głosujcie na swoje ulubione gry. Utwórz ranking i sprawdź czy to właśnie Twój faworyt stanie na szczycie najlepszych komputerowych rozgrywek!

  • warsztat 1 spotkanie


  • bezpłatne 0 zł


Bezpłatna lekcja próbna - C# ONLINE

Zajęcia mają na celu wprowadzenie uczestników w środowisko języka programowania C# i jego zastosowania w tworzeniu gier aplikacji.

Poczuj się jak prawdziwy programista i twórca gier, następnie stań do rozgrywki razem z bohaterami słynnych gier komputerowych, jak Fortnite, Brawl Stars czy League of Legends! Kto wygra pojedynek w rzucie kostką? Zaprogramuj własną grę w języku C# i zmierz się z bohaterami ulubionych gier.

  • warsztat 1 spotkanie


  • bezpłatne 0 zł